Villa Marijanin vrt with pool in Tinjan,...
Al meer dan 6 Jaren online
Beschrijving
De villa in Radetici heeft 3 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 8 personen.
Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 260 m² ismooi ingerichte en is volledig uitgerust, met uitzicht de tuin en het zwembad.
De woning bevindt zich op 0 m van het skigebied, 0 m from park, 22 m van de pretpark "Dino Park Funtana", 4 km van het restaurant "Konova Danijeli, Kringa", 7 km van het dorp "Sveti Lovrec, Ultra", 7 km van de supermarkt "Sveti Lovrec", 7 km from coffee shop "Caffe Bar Dom, Sveti Lovrec", 19 km van het zandstrand "Rovinj", 19 km van het rotsstrand "Rovinj", 20 km van de waterpretpark "Aquacolors Porec", 21 km van het busstation "Porec bus station", 21 km from hospital "Health Care Porec", 32 km van de rivier "River Mirna", 41 km van het natuurparken "Fazana, Brijuni National Park", 45 km van de luchthaven "Pula Airport", 45 km van de luchthaven "Pula Airport", 45 km van het treinstation "Pula" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken kindvriendelijke buurt zone en op het platteland.
Tevens heeft u de beschikking over tuin, tuinmeubilair, omheind perceel, 15 m² terras, wasmachine, barbecue, openhaard, strijkijzer, kluis, internet (wifi), haardroger, balkon, zone voor kinderen, sportschool, alarm, warmtepomp, airconditioning in de gehele woning, zwembad privé, overdekte parkeerplaats in in het zelfde gebouw, 1 Televisie, satelliet tv (Talen: Engels, Duits).
De open keuken, met gasfornuis, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.
Licentie- of registratienummer: 335-03-18-01-13
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 19 kilometer
19 kilometer
Meer 20 kilometer
20 kilometer
Supermarkt 7 kilometer
7 kilometer
Restaurant 4 kilometer
4 kilometer
Stadscentrum 7 kilometer
7 kilometer
Bus 21 kilometer
21 kilometer
Luchthaven 45 kilometer
45 kilometer
Station 45 kilometer
45 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Solis Porec d.o.o.
Mevr. I. Leto Bulesic
Gastvrouw sinds: 29-09-2018
Contacttalen: Duits, Engels, Italiaans, Kroatisch
Advertentienummer: 236124
Andere accommodaties van Mevr. I. Leto Bulesic
Sveti Lovreč, Istrië, Kroatië
Radetici, Istrië, Kroatië
Orbani, Istrië, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Radetici, Istrië, Kroatië
Radetici, Istrië, Kroatië
Radetici, Istrië, Kroatië
Neem contact op
privé-website:
Villa Marijanin vrt with pool in Tinjan,...
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 236124
Laatst bijgewerkt: 12.03.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/236124.htm
Solis Porec d.o.o.
Mevr. Iris Leto Bulešić
Cerova 6, Kukci
52446 Nova Vas
00385(0) 52433624