Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Casa Lilian

Max.  4   gasten
100m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
100m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

64 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 5 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

64 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 5 Jaren online



Beschrijving

Ons exclusieve vakantiehuis "Casa Lilian" - met een eigen aanlegsteiger van 10 m direct aan de vaargeul en op het zuiden gelegen - is gelegen in het jachthavenpark van het prachtige voormalige vissersdorp Lemmer aan het IJsselmeer. "Casa Lilian" werd in 2017 met veel aandacht voor detail gerenoveerd, nodigt u nu uit voor een ontspannen of bewogen vakantie en is ingericht voor 4 personen.

Op de begane grond is er een moderne en volledig ingerichte keuken met een 5-pits gaskookplaat. Tevens is er een afzuigkap, vaatwasser, magnetron met oven en een grote koelkast met aparte vriezer op het terrein.

De woonkamer met een flatscreentelevisie, een comfortabele bank en een eethoek biedt een vrij uitzicht op de tuin met een eigen aanlegsteiger - waar uw eigen of een gehuurde boot kan liggen. Van hieruit kunt u een spannende reis beginnen over de waterwegen van heel Nederland of gewoon vanaf de steiger vissen. Ook het drukke scheepvaartverkeer op de Zijlroede is goed te zien.

Of, wat dacht je van een ochtendsprong van de steiger in het zoete water? Een zwemtrap brengt u terug naar de kust.

"Casa Lilian" heeft twee slaapkamers op de bovenverdieping, elk voorzien van een boxspring bed van respectievelijk 180 x 200 cm en 160 x 200 cm. Vanuit deze slaapkamers heeft u een adembenemend uitzicht over de Zijlroede (vaarroute) met zijn prachtige scheepvaartverkeer - bevaren door diverse zeil- en motorjachten.

De kledingkast bevindt zich in de gang van de slaapkamers. In de grote slaapkamer vindt u ook een groot dressoir voor het opbergen van uw kleding. Beide kamers hebben ook een flatscreentelevisie met Duitse en internationale televisieprogramma's. De ramen moeten verduisterd worden door ondoorzichtige gordijnen, voorzien van een hoogwaardig insectengaas, zodat u ook in de zomer langer ontspannen kunt slapen

Op de bovenverdieping bevindt zich een nieuw ontworpen daglicht badkamer met regendouche. Verder een grote keramische wasbak met twee grote laden en een grote spiegelkast voor uw keukengerei

Ook het gastentoilet op de begane grond is modern ingericht en uitgerust

Uiteraard is er een snelle internetverbinding voor u beschikbaar

In de tuin, beplant met kleurrijke bloemen, vindt u een comfortabele lounge groep met tafel en ligstoelen om in te ontspannen

De kleine supermarkt is op loopafstand.

Een wasmachine, een stofzuiger etc. zijn in de woning aanwezig.

Voor het huis is er een eigen parkeerplaats van 9 m lang. Als u met twee grotere auto's aankomt, is er nog een grote parkeerplaats voor het park.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 1 kilometer

1 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 120 kilometer Amsterdam Schipol

120 kilometer

Station 25 kilometer Heerenveen

25 kilometer

Snelweg-afrit 2 kilometer A6 Abfahrt 17

2 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De historische binnenstad van Lemmer ligt op ongeveer een kilometer afstand van het vakantiehuis en nodigt met zijn maritieme sfeer uit tot een verblijf in de vele cafés, pubs en goede restaurants met buitenterrassen. Vanaf hier heeft u een prachtig panorama van de jachten die er afgemeerd liggen

Overdag vindt u in Lemmer tal van kleine stijlvolle winkeltjes met kleding, accessoires en bootaccessoires. Natuurlijk ook levensmiddelenwinkels (waaronder Lidl en Aldi)

Het strand ligt ook op ongeveer een kilometer van het vakantiehuis, direct naast de Beach Club, die u uitnodigt voor een uitstekende snack met chill-out muziek op het buitenterras. S Avonds kunt u genieten van een adembenemende zonsondergang.

Ook liefhebbers van fietstochten komen hier aan hun trekken. Er is een fietsverhuur in de directe omgeving.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 200
Aanbetaling: 50 %
Resterend bedrag: 6 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Gratis internet
Toeristenbelasting 1,00 € per persoon en per nacht voor personen ouder dan 12 jaar (wordt doorgestuurd naar de gemeente Lemmer). Wasservice bestaande uit:
Beddengoed (reeds aangetrokken) per persoon
Handdoeken (1 normale hand en 1 badhanddoek) per persoon
Keuken set (1 vaatdoek en 1 vaatdoek)
totaal: 20,00 € per persoon

Annuleringsvoorwaarden:

U krijgt de helft van het boekingsbedrag minus de annuleringskosten terugbetaald, als u de boeking minimaal 7 dagen voor de geplande incheckdatum vóór 12 uur 's middags MEZ (Midden-Europese Tijd) annuleert. Bij annuleringen die minder dan 7 dagen voor het inchecken worden gedaan, krijgt u niets terugbetaald. Wij raden een annuleringsverzekering aan.


U krijgt de helft van het boekingsbedrag minus de annuleringskosten terugbetaald, als u de boeking minimaal 7 dagen voor de geplande incheckdatum vóór 12 uur 's middags MEZ (Midden-Europese Tijd) annuleert. Bij annuleringen die minder dan 7 dagen voor het inchecken worden gedaan, krijgt u niets terugbetaald. Wij raden een annuleringsverzekering aan.


meer informatie:

Casa Lilian" is uitgerust met een Duits SAT-systeem en ontvangt ca. 300 internationale televisieprogramma's. De "Casa Lilian" is uitgerust met een Duits SAT-systeem en ontvangt ca. 300 internationale televisieprogramma's. De "Casa Lilian" is een van de belangrijkste televisieprogramma's van het land

De gashaard is in het zomerseizoen niet operationeel en kan alleen in de winter gehuurd worden als er speciale afspraken zijn gemaakt en tegen betaling van de gaskosten.

Bijkomende kosten:
85,00 € Thuiszorg eenmalig verplicht
1,00 € per nacht en per persoon (ouder dan 12 jaar) Toeristenbelasting verplicht

Een vaarbewijs is niet vereist voor het gebruik van boten tot 20 km/uur.

De eigen consoleboot TERHI 445 C met een 10 pk sterke Honda motor met automatische start (zie foto) is licentievrij en kan extra gehuurd worden:

450,00 € per week


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 09-09-2025


21 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Juli 2025

Alexander K. uit Dortmund

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zoals altijd scherp

We waren nu voor de 4e keer in dit mooie huis, altijd weer top, er wordt altijd iets gedaan en verbeterd. Dunja en Mark zijn super aardig, geweldig contact en doen erg hun best, je merkt meteen dat ze willen dat het hun gasten goed gaat. Voor de netheid, het huis en Dunja en Mark zou ik 6 sterren geven.

Hartelijk dank.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Juli 2025

Sandra S. uit Bad Bentheim

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Beter kan het niet - Droomhuis in Lemmer

We hebben een prachtige zomervakantie bij het beste weer in Lemmer in het huis Casa Luna doorgebracht. Eén ding kunnen we met zekerheid zeggen: zo'n vakantiehuis hadden we nog nooit. Zo zo geweldig, super uitgerust, schoon, zo liefdevol ingericht, gewoon fantastisch. De communicatie met mevrouw Nelissen was absoluut hartelijk en vriendelijk. Lemmer op zich is prachtig. Men kan geweldig fietsen, varen, slenteren (ook in naburige plaatsen - Sneek is prachtig) of gewoon genieten van het heerlijke terras bij het vakantiehuis. We hadden een eigen SUP mee - dat was geweldig. Vanaf de eigen steiger direct het water in. Voor ons was het een zeer geslaagde vakantie en we komen zeker nog een keer terug :-) Hartelijk dank aan mevrouw Nelissen voor alles! ! !

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen

Juni 2025

Monika G. uit 52134 Herzogenrath

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vakantie in Lemmer

Alles was in orde. Het was een mooie vakantie voor twee.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Augustus 2024

Mark B. uit GLADBECK

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Ferienwohnung gezocht - Droomhuis gevonden

Ik kan me inderdaad geheel aansluiten bij de voorgaande sprekers. In volle omvang!!
Het Casa Luna is categorie droomhuis.
We waren 1 week daar en waren overweldigd door de locatie, het huis, de inrichting en uitrusting. Er was gewoon niets wat ontbrak.
Daarbij komt nog het zeer aangename contact met mevrouw Nellessen.
We zullen zeker weer daar verblijven bij ons volgend bezoek aan Lemmer.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Juni 2024

Claudia T. uit Deutschland

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Ein Traumhaus

We waren voor de eerste keer in Nederland en hadden met Casa Luna meteen een schot in de roos.
Er ontbrak werkelijk niets, alles was er wat je nodig hebt voor een droomvakantie.
We hadden nog nooit zo'n schoon vakantiehuis, ook de locatie was gewoon fantastisch.
De verhuurders waren uiterst vriendelijk en gaven ons tips voor de omgeving.
We zullen zeker nog eens vakantie vieren in Casa Luna.

Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. D. Nellessen

Mevr. D. Nellessen

Wij verhuren ons huis Casa Lilian, dat wij met veel liefde als particulier hebben ingericht om onze gasten een geweldige tijd in Lemmer te laten doorbrengen. Wij zorgen er zelf voor dat alles naar uw volle tevredenheid verloopt. Indien uw wensen ondanks zorgvuldige voorbereiding nog steeds onbeantwoord blijven, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen () Familie Nellessen


Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 249983

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/249983.htm


«Casa Lilian» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit