Check-in
Afroditi House
Het Afroditi Traditional House is een origineel Kretenzer huis uit de 18e eeuw. Het hotel
en commissies
Beschrijving
Als u wilt genieten van de sfeer van een traditioneel Kretenzisch huis in een prachtig Kretenzisch dorp, dan is een verblijf in Afroditi House de ideale keuze voor uw vakantie.
Er wordt een fijne balans tussen oud en nieuw behouden om maximaal comfort en een unieke sfeer te bieden. Hier kunt u genieten van een heerlijke vakantie in een mooie omgeving, waarbij modern comfort met traditie wordt gecombineerd. Zon, zee, strand en cultuur kunnen perfect worden gecombineerd. Afroditi Cretan House is gelegen in het dorp Gianniou, tussen Plakias en het Preveli-klooster.
Het huis bestaat uit drie verdiepingen.
De begane grond is het oudste deel van het huis en dateert uit de 18e eeuw. Het is gerenoveerd tot een moderne open keuken/woonkamer, waarbij enkele historische architectonische elementen zijn behouden en geïntegreerd in de moderne indeling. De keuken is modern, met een grote eettafel voor 8 personen en een kleine wijnkelder. Het meubilair in het hele huis is ontworpen in een rustieke stijl.
De keuken is volledig uitgerust, inclusief een oven, koelkast, afzuigkap (digester), sapcentrifuge, broodrooster, vaatwasser, koffiezetapparaat, magnetron en een waterkoker.
Aan de overkant van de begane grond bevindt zich een gezellige woonkamer, gescheiden van de rest van de ruimte door een historische boog.
De woonkamer heeft een moderne flatscreen satelliet-tv en een open haard. Er is een comfortabele bank, die indien nodig kan worden omgevormd tot een extra tweepersoonsbed. De begane grond omvat ook een moderne badkamer met een douche/toilet en een wasmachine.
Een trap van ijzer en hout leidt van de begane grond naar de eerste verdieping. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers met houten vloeren en plafonds, en de hoofdbadkamer. De hoofdslaapkamer heeft een kingsize tweepersoonsbed, een grote kledingkast en een prachtig uitzicht over de vallei en de heuvels die zich onder het dorp uitstrekken.
Er is ook een deur die vanuit de hoofdslaapkamer naar het terras leidt. De tweede slaapkamer bestaat uit twee eenpersoonsbedden. De hoofdbadkamer bevindt zich tussen de twee slaapkamers en beschikt over een jacuzzi.
Een andere interne trap van ijzer en hout leidt van de eerste verdieping naar de zolder.
Daar vindt u een ruime, nieuwgebouwde kamer met drie ramen die een prachtig uitzicht op de omgeving bieden; dit is de derde slaapkamer van het huis, met een kingsize tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed. Het huis heeft een terras dat overdekt is met een houten pergola, dat toegankelijk is vanuit de hoofdslaapkamer of via een buitentrap.
Het huis is ook geschikt voor een verblijf in de winter, omdat het zowel een open haard als centrale verwarming heeft.
Het bevindt zich op een uitstekende uitvalsbasis voor vele interessante wandeltochten.
U kunt genieten van een wandeling van 45 minuten over een heuvel naar het Preveli-klooster, naar Preveli Palm Beach, of u kunt tal van andere tochten verkennen langs de aquaducten en velden rondom het dorp. De dichtstbijzijnde supermarkt en taverna’s zijn te vinden in het dorp Lefkogia, dat zich op ongeveer 1 km afstand bevindt. Het dichtstbijzijnde strand is Skinaria, op ongeveer 3,5 km afstand.
Gratis WiFi in alle kamers.
Satelliet-tv.
Afroditi House biedt comfortabel plaats aan 6-8 personen.
Licentie- of registratienummer: 00000729804
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Bus 0.8 kilometer
0.8 kilometer
110 kilometer
500 kilometer
0.8 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis ligt ook op een uitstekend startpunt voor vele interessante wandelingen in de omgeving. U kunt genieten van een wandeling van ongeveer 45 minuten over een heuvel naar het Preveli-klooster, naar het Preveli-palmenstrand of tal van andere tochten langs de aquaducten en velden rondom het dorp. De dichtstbijzijnde supermarkt en tavernes vindt u in het dorp Lefkogia, dat ongeveer 1,5 km van ons huis ligt. Het dichtstbijzijnde strand is het beroemde Preveli Palm strand op 3,5 km en het strand van Skinaria op ca 4,5 km afstand.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 200 |
| Aanbetaling: | 50 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | bij aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Speciale korting is van toepassing op vooruitbetalingen. |
Annuleringsvoorwaarden:
Check-in
Neem contact op:
Een welkomstpakket met Kretenzische wijn en lokaal fruit wacht op uw aankomst. Als u naar ons vakantiehuis komt, kunt u van ons ANSO kantoor in Plakias: Fietsen huren met 50% korting, deelnemen aan onze wandeltochten, onze bustochten met 20% korting.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 24-01-2026
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf ANSO Travel Services
Dhr. A. Papadakis
Hallo!!! Ik ben Adonis en werk sinds 1988 in het toerisme! .... De filosofie van mij en Anso Travel is: We houden van Kreta, we houden van onze bestemming en we houden van ons werk. We zullen u graag verwelkomen op onze bestemming en we zullen altijd proberen uw vakantie onvergetelijk te maken.
Andere accommodaties van Dhr. A. Papadakis
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
privé-website:
Afroditi House
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Griekenland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Kreta
Advertentienummer: 250774
Laatst bijgewerkt: 24.01.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/250774.htm
en commissies