Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Vakantiehuis in Santa Margalida met...

Max.  2   personen
20m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 2  personen
20m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online



Beschrijving

Open keuken(broodrooster, fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, koelkast), woon/slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV, radio), badkamer(ligbad, douche, toilet), wasmachine(gedeeld met andere gasten), balkon of terras, verwarming(elektrisch), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, air conditioning(paid), zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten), zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten), kinderstoel, baby crib(free)

De finca, liefdevol gerund door de verhuurders, is rustig en prachtig gelegen op een heuvel. 5 huizen en een woongebouw met studio's en appartementen passen harmonieus in de weelderige vegetatie van het uitgestrekte tuin-/binnenplaatscomplex. Geniet van privacy op uw eigen terras voor uw huis met een goed glas wijn van de verhuurders of ontspan bij een van de twee gemeenschappelijke buitenzwembaden. Richting het zuiden heb je een prachtig panoramisch uitzicht over Santa Margalida en de omgeving. In het noorden strekt zich het prachtige landschap van de gemeente Muro uit. Laat je blik naar de zee dwalen.
Er zijn talloze excursies in de omgeving. Alcúdia is bijvoorbeeld met de auto in ongeveer 30 minuten te bereiken. De oude stad met zijn voetgangersgebied is ideaal voor een ontspannen wandeling.
Wasservice op aanvraag mogelijk, eventueel tegen betaling. Controleer de voorwaarden.

Tips:
-De servicekosten (kosten voor verwarming/airconditioning) van € 8/nacht zijn ter plaatse te betalen
- Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit
- Huisdieren tot 7 kg zijn toegestaan. Dagprijs 12 euro.
Meer dan 7 kg dient met de finca afgesproken te worden. De prijs kan variëren.
- Van november tot maart worden het beddengoed en de handdoeken slechts één keer per week verschoond bij een verblijf van meer dan 7 nachten.
Licentie- of registratienummer: AG099BAL

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Balkon
Barbecue
Zwembad
Parkeren

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Koelkast
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Radio
Ligstoelen
Wasmachine
Kinderstoel
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 2

1 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 8 kilometer

8 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Elektriciteit: elektriciteit - bij de prijs inbegrepen.
Gas/Olie: Inclusief.
Water: water - bij de prijs inbegrepen.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Ontbijt: Mogelijk. on request,fee payable.
Kinderbed + Kinderstoel: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 31 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
•Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.


meer informatie:

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Op de foto's zijn voorbeelden te zien van huizen en appartementen Alleen honden tot 5 kg toegestaan Diner: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag mogelijk Toegang is via een onverharde weg. (Jeugd) groepen alleen op aanvraag.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


120 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Andrews

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

Onze familie had een fantastische tijd! De kinderen hielden van de tuin en de zwembaden. De plek was schoon en goed onderhouden, en we waardeerden de rust. We komen zeker terug!

jacquet

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Een charmante ervaring over het geheel genomen, De omgeving is sereen en de uitzichten zijn adembenemend, De eigenaren waren zeer behulpzaam en lieten ons speciaal voelen, Een mooie plek om te ontspannen en te genieten van de schoonheid van de natuur

TORASSA

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

Incredible locatie met adembenemend uitzicht! Ik hield van de privacy van ons terras, de charme van de plek is ongeëvenaard.

Bonicelli

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

Gezellige en warme sfeer, De hosts waren ongelooflijk vriendelijk, waardoor het verblijf nog aangenamer werd, Ideale locatie voor dagtochten naar Alcúdia

Konings

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Deze plek is een hele vibe, De uitzichten vanaf het terras zijn prachtig en de rust is gewoon anders, Perfect om te ontspannen met een glas wijn, De twee zwembaden zijn een groot pluspunt, ik vond het geweldig om erbij te loungen, Kan niet wachten om deze foto's te posten!

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 257348

Laatst bijgewerkt: 15.09.2025

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/257348.htm


«Vakantiehuis in Santa Margalida met...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 120 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit