Appartement bij Müritzmeer met uitzicht
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (open keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), radio, CD-speler), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet))
Zolder: (slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed))
wasmachine(gedeeld met andere gasten), balkon, verwarming(gas), parking, kinderstoel, babybedje(free), Beddengoed inbegrepen
Gezellig appartement op de bovenste verdieping met wifi op een toplocatie op slechts ongeveer 100 meter van de Müritz. Vanaf het balkon heeft u een prachtig uitzicht over het meer. Een klein strand en de vissershaven van Müritz met bootverhuur zijn ook direct voor de deur. Probeer hier een heerlijk broodje vis of koop verse vis uit de regio.Het pittoreske stadje Röbel met zijn kleurrijke vakwerkhuizen is niet alleen een paradijs voor alle waterwandelaars, vissers en badgasten, maar ook een erkende badplaats. De rust en stilte van het prachtige natuurlandschap aan de Müritz is een oase voor alle gestresste mensen in de grote stad. Restaurants, cafés, het marktplein en de thermale baden van Müritz bieden veel afwisseling. Hoogtepunten: Alle op verbruik gebaseerde energiekosten en beddengoed inbegrepenWLAN inbegrepen15% korting op de huur van boten van de Müritz-vissers op hun viswerf in Plau am See, Krakau am See en goederenactiviteiten in de buurt: De Müritz-regio biedt niet alleen veel bezienswaardigheden en kleine steden, maar ook talrijke watersporten zoals zeilen, surfen, roeien en vissen, evenals indrukwekkende rondvaarten met de excursie-stoomboten van de Witte Vloot. Of fiets door de regio van het Mecklenburgse Merenplateau, dat rijk is aan bossen en meren, laat oude lanen achter of observeer zeearenden of visarenden, bevers en ook glinsterende ijsvogels. Een verrekijker zou je constante metgezel moeten zijn. Ook het Nationaal Park Müritz met meer dan 600 km aan fiets- en wandelpaden is vanuit Röbel goed te bereiken. Door de stad op te nemen in het scheepvaartverkeer van het Müritz National Park-ticket, is het zelfs mogelijk om met de fiets over te steken naar Waren of naar het Bolterkanaal.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Meer 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 27-07-2025
13 Beoordelingen
Totale beoordeling
Kerkhof
Charmante woning met een adembenemend uitzicht op het meer, Perfect voor een ontspannend kort verblijf
Holzhüter
Vibe check: deze plek is een hele sfeer! Het uitzicht vanaf het balkon over de Müritz is gewoon adembenemend, Perfect voor deze Insta-foto's, Gezellige sfeer binnen en het WiFi is solide, Slechts een korte wandeling naar het strand, dus een totale winst
Stendal
Schoon en gezellig, De keuken was goed uitgerust, wat het bereiden van maaltijden gemakkelijk maakte, Het strand is dichtbij, en we genoten ervan een boot te huren om de Müritz te verkennen, Het was een ontspannende ontsnapping aan de drukte van het stadsleven
Brenda
Wat een charmant verblijf! Het appartement was gezellig en perfect uitgerust voor onze behoeften. De nabijheid van het Müritz was een groot pluspunt, en we hebben vele avonden op het balkon doorgebracht met een prachtig uitzicht op het meer. We hebben ook genoten van de bootverhuur vlakbij, wat onze visuitstapjes erg praktisch maakte. De sandwich met lokale vis aan de waterkant was een genot! Ik raad het ten zeerste aan voor iedereen die zich in de natuur wil ontspannen.
Mihailescu
Deze plek was perfect voor onze gezinsuitstap, Veel ruimte voor iedereen, en de kinderen waren dol op het strand op een paar stappen afstand, De lokale winkels en cafés gaven een mooie touch aan ons verblijf, waardoor pauzes na een dag verkennen gemakkelijker werden
Powałowski
We hadden hier een geweldige tijd! Het appartement is zeer ruim en mooi ingericht. De locatie is perfect voor buitenactiviteiten en de lokale markten waren een genot. We hebben zelfs onze hond meegenomen en hij had hier ook een geweldige tijd!
Boni
Zeer comfortabele accommodatie met alle benodigde voorzieningen. De nabijgelegen vissersmarkt bood heerlijke lokale visbroodjes aan.
Franchini
Het uitzicht vanaf het balkon op het Müritz was adembenemend, en de gezellige inrichting maakte ons verblijf als thuis. De gemakkelijke toegang tot watersporten en wandelpaden in het Müritz Nationaal Park heeft de ervaring verrijkt.
Giannini Fernandez
Het appartement is super leuk en heeft alles wat nodig is voor een rustige uitje. We houden echt van de vredige locatie, perfect voor een digitale detox. Bovendien is de korting op de bootverhuur een leuk detail. Ik zou zeker terugkomen!
Filgueira
Een perfecte retraite voor natuurliefhebbers! We vonden het geweldig om in de omgeving te fietsen en wilde dieren te observeren. Het appartement zelf was charmant en we waardeerden de doordachte details van de gastheren, ideaal voor een rustige vakantie!
Scheurkogel
Dit appartement bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, De gastheren waren zeer behulpzaam, en de locatie kon niet beter zijn voor het verkennen van de Müritz-regio, We hebben echt genoten van onze tijd en zouden het aan anderen aanbevelen!
Berghout
Het uitzicht vanaf het balkon is absoluut adembenemend! Elke ochtend wakker worden met dat uitzicht was een hoogtepunt van onze reis, De locatie is rustig, maar dicht genoeg bij het charmante stadscentrum van Röbel, We komen zeker terug!
Guest
Customer guestbook entry
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Vakantieappartement
Mecklenburgische Seenplatte, Duitsland, Europa
10 Beoordelingen
vanaf €48 Per nacht
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Vakantieappartement
Röbel Müritz, Müritz, Mecklenburgische Seenplatte
8 Beoordelingen
vanaf €91 Per nacht
Vakantieappartement
Röbel Müritz, Müritz, Mecklenburgische Seenplatte
8 Beoordelingen
vanaf €89 Per nacht
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Mecklenburger merengebied
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 259845
Laatst bijgewerkt: 27.07.2025
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/259845.htm
«Appartement bij Müritzmeer met uitzicht» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.
en commissies
