100% Aanbeveling
Al meer dan 6 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (kitchenette(kookplaat(2 kookplaten, keramisch), broodrooster, koffiezetapparaat, afwasmachine), woon/slaapkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed, 2-pers. slaapbank), badkamer(douche, toilet, kinderstoel, haardroger))
eettafel, balkon, verwarming, dakterras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol, glijbaan, Schommel, baby crib(free)
Charmant appartementengebouw met een uitnodigend zwembad omgeven door talrijke boomgaarden en groen. U bevindt zich op een rustige, zonnige locatie direct bij de ingang van Goldrain, een wijk van Latsch in Vinschgau op 650 meter boven de zeespiegel. Omringd door een uniek berglandschap, kunt u ontspannen in het zwembad en tegelijkertijd genieten van het adembenemende uitzicht over de vallei. De avontuurlijke douches en de relaxruimte zorgen voor ontspanning. Terwijl de kleine gasten ravotten op de speelplaats, ontspan jij in de sauna (tegen betaling) of op een van de ligstoelen met een spannend boek. De Residence Lahnhof heeft een geregistreerd helikopterplatform, waar het op verzoek mogelijk is om uw eigen helikopter te laten landen.
Hoogtepunten:
* De Vinschgau Card is sinds kort bij elke boeking inbegrepen. Gasten hebben de mogelijkheid om gratis mee te rijden
de Vinschgaubahn en al het openbaar vervoer, evenals verdere kortingen op kabelbanen en musea.
* Buitenzwembad incl. ligweide met ligstoelen en parasols
* Ontspanningsruimte en belevenisdouches
* Fietsenberging met elektra aansluiting
* Kinderspeelplaats
* Tafeltennis
Licentie- of registratienummer: IT021037B5KQ6LKR7V
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Restaurant 0.7 kilometer
0.7 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
24 Beoordelingen
Totale beoordeling
Rodríguz Santiago
Schoon, ruim en comfortabel, De keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden, en het barbecuegebied was een mooie extra, perfecte basis om de regio Vinschgau te verkennen!
Otero Perez
Als je op zoek bent naar een rustige verblijfplaats, dit is, schoon, ruim en alles wat je nodig hebt, dichtbij wandelplaatsen zoals Cascata di Parcines, dat perfect is voor wat Insta-foto's, zeker de moeite waard!
Farro
In het algemeen, een solide ervaring. Het appartement was praktisch en goed onderhouden, hoewel we graag enkele extra keukengerei hadden gewild. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam tijdens ons verblijf.
Simone Holzinger
De Lahnhof is een fantastisch mooie faciliteit, prachtige appartementen, alles is zeer goed onderhouden en de beste wandelmogelijkheden. Bijzonder opmerkelijk zijn de aardige verhuurders.
TUI Guest
De locatie van het pand is erg mooi, maar de appartementen zijn gehorig, de apparatuur in het appartement is goed
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 262317
Andere accommodaties van Belvilla
Latsch, Zuid-Tirol - Trentino, Italië
Latsch, Zuid-Tirol - Trentino, Italië
Latsch, Zuid-Tirol - Trentino, Italië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Partschins, Zuid-Tirol - Trentino, Italië
Prad am Stilfserjoch, Zuid-Tirol - Trentino, Italië
Sulden am Ortler, Zuid-Tirol - Trentino, Italië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Tirol - Trentino
Advertentienummer: 262317
Laatst bijgewerkt: 10.03.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/262317.htm
«Appartement in Goldrain met zwembad &...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 24 gegeven Beoordelingen.