Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Bungalow in de residentie Belvedere in Grado

Max.  5   personen
45m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 5  personen
45m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (kitchenette(kookplaat(3 kookplaten, gas), koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet))

Receptie, Animatieteam, Supermarkt, Fietsverhuur, Midgetgolf, Restaurant, bar, wasdroger(tegen betaling), douche(buiten), wasmachine(tegen betaling), terras(overdekt), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, air conditioning(paid), zwembad(gedeeld met eigenaar en andere gasten, buiten, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm)), tennisbaan(gedeeld met andere gasten), jeu de boules baan(gedeeld met andere gasten), tafeltennistafel(gedeeld met andere gasten), voetbalgoal(gedeeld met andere gasten), kinderstoel, Volleybalterrein, baby crib(paid)

In het bosrijke terrein van een 50 hectare groot natuurpark aan de Grado-lagune: vakantiecomplex voor het hele gezin. Jong en oud kunnen zich verfrissen in het 300 vierkante meter grote zwembad, terwijl de waterglijbaan voor de funfactor zorgt. Wie liever in de lagune zwemt, kan via een zebrapad gemakkelijk het vlakke zandstrand van de lagune bereiken. Type A-E (1-5) accommodaties liggen vlakbij de receptie, Type F-H (6-8) liggen vlakbij het strand.
De omgeving van het vakantiecomplex grenst direct aan het langzaam aflopende zandstrand en ligt op slechts vijf kilometer afstand van het oude centrum van Grados. Via een dam kunt u de lagunestad gemakkelijk met de auto bereiken. In de prachtige voetgangerszone vind je talloze winkels, restaurants en bars die voor veel afwisseling zorgen.
Voor het systeem geldt het volgende:
- 185 wooneenheden
- Receptie
- Restaurant
- Pizzeria
- Supermarkt
- Bar
- Wasmachine (tegen betaling)
- Wasdroger (tegen betaling)
- Animatie (seizoensgebonden, juli en augustus)

Activiteiten in de buurt: Direct langs het complex loopt een goed bewegwijzerd fietspad, zodat u in een rustiger tempo de omgeving vanuit een ander perspectief kunt verkennen. Vlakbij ligt de beroemde archeologische vindplaats Aquileia, die u zeker moet bezoeken. De plaats was een van de belangrijkste steden van het Romeinse rijk en is een van de grootste archeologische vindplaatsen in Italië. Amateur-ornithologen komen aan hun trekken in de natuurreservaten Valle Cavanata en Foci dell'Isonzo. Een dagtocht naar het nabijgelegen Venetië behoort ook tot de mogelijkheden, u kunt daar het beste de trein nemen; Je bereikt de lagunestad in ongeveer anderhalf uur en hebt geen parkeerproblemen. Andere bestemmingen voor dagtochten zijn Triëst, Udine, Pordenone, Cividale en Gorizia
Licentie- of registratienummer: CIN: IT030004B2VIBQ2W3N

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Barbecue
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras
Tafeltennis

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Koelkast

Apparatuur en toebehoren

Boot
Fietsen
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
Kinderstoel
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1 tweepersoonskamer
1 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Meer 5 kilometer

5 kilometer

Stadscentrum 5 kilometer

5 kilometer

Luchthaven 20 kilometer Triest

20 kilometer

Station 20 kilometer Cervignano del Friuli

20 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Golfen
Tennis
Volleybal

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 10:00

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 31 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
•Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.


Neem contact op:

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Some accommodations of this type are suitable for people with reduced mobility, on request.
Breng handdoeken mee.
Niet roken accommodatie.
Extra parkeerplaats ter plaatse tegen betaling.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


119 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Agnese Richter

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Er was geen airconditioning, hoewel dat in de aanbieding als optionele extra tegen betaling werd vermeld.
Geen tv! Zeer slechte wifi-verbinding.
Het zwembad was erg klein! Het leek groter op de foto's. Geen föhn, weinig voorzieningen.
De brug naar het strand was erg mooi - het strand was schoon en het personeel was over het algemeen erg vriendelijk.

Clemente

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Dit resort is een verborgen parel! De bungalow waarin we verbleven was gezellig en prachtig ingericht. We vonden het geweldig om zo dicht bij het strand en de schilderachtige fietspaden te zijn. De algehele sfeer was ontspannen en gezinsvriendelijk.

Tanneberger

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Het personeel was ongelooflijk gastvrij, en we voelden ons meteen thuis. Het restaurant ter plaatse had heerlijk eten, en de sfeer was mooi. Onze kinderen hadden veel plezier bij het zwembad!

Lehnert

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Ideale ligging voor dagtochten naar Venetië en Aquileia, De voorzieningen van het resort, zoals het restaurant en de supermarkt, maakten ons verblijf zeer comfortabel.

Nicolaus

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Perfect voor een romantisch weekendje weg, De airconditioning was op hete dagen een levensredder

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 264916

Laatst bijgewerkt: 17.12.2025

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/264916.htm


«Bungalow in de residentie Belvedere in Grado» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 119 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit