Leuk vakantiehuis in Charaki vlakbij het...
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet, haardroger))
Tussenetage: (galerij slaapkamer(2-pers. bed))
Zolder: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche, toilet))
woonkamer(TV(flatscreen), DVD-speler, CD-speler), keuken(kachel, kookplaat(keramisch), kookplaat(2 kookplaten, gas), waterkoker, broodrooster, espresso apparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), Whirlpool, grill, douche, wasmachine, balkon, patio, verwarming, airconditioning, terras(overdekt), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, kinderstoel, buitenhaard, babybedje(free)
Ruim en comfortabel vakantiehuis, traditioneel ingericht, direct aan het prachtige zand-/kiezelstrand van Charaki Bay. Parasols en ligstoelen zijn hier exclusief voor u beschikbaar. Vanaf uw gemeubileerde terras en balkons kunt u genieten van een prachtig uitzicht op de blauwe zee en na slechts een paar stappen kunt u zich verfrissen in het kristalheldere water. Er is een nieuw ingerichte ruimte met een hamam-spa voor 4 - 5 personen voor ontspanning. Langs de boulevard vindt u talloze tavernes met verse vis, evenals bars en winkels.
Charaki is een klein, gezellig boeren- en vissersdorpje gelegen aan een van de mooiste baaien aan de zuidoostkust van het eiland. De plaats heeft zich inmiddels ontwikkeld tot een klein vakantieoord, maar heeft gelukkig niets van zijn originaliteit verloren. Zelfs vandaag de dag kun je nog steeds kleine vissersbootjes in het water zien dobberen. Een lange strandpromenade nodigt uit tot wandelen en hier vindt u ook een bar en twee visrestaurants.
Hoogtepunten:
DRAADLOZE INTERNETTOEGANG
Welkomstdrankje
Energiekosten op basis van verbruik, beddengoed, handdoeken, eindschoonmaak
Wekelijkse tussentijdse schoonmaak inbegrepen
Activiteiten in de buurt: Overblijfselen van het middeleeuwse kasteel van Feraklos zijn te vinden op een prominente rots in het noorden van het dorp. Volgens de legende stond hier in de oudheid een akropolis, maar het enige dat bewezen is, is dat er een Byzantijns fort heeft gestaan. Eén ding is echter gebleven: het prachtige uitzicht op uw vakantieoord Charaki. Als u geïnteresseerd bent in cultuur en tussendoor een beetje drukte wilt ervaren, moet u ook uitstapjes maken naar Lindos en Archangelos
Mobiliteit: Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit
Licentie- of registratienummer: 1476K10000422001
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 3
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.02 kilometer
0.02 kilometer
Restaurant 8.6 kilometer
8.6 kilometer
Luchthaven 41 kilometer
41 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 06-11-2025
13 Beoordelingen
Totale beoordeling
Viola
Schoon en ruim, het vakantiehuis had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. Een korte wandeling naar het strand maakte onze ochtenden heerlijk, maar we genoten ook van het nabijgelegen Lindos voor een beetje sightseeing.
Sophie
Wij hebben het hier erg naar ons zin gehad! De kinderen vonden het strand geweldig en de restaurants in de buurt waren heerlijk. Het was de perfecte mix van ontspanning en verkenning.
Liesbeth
Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend! Het observeren van de zonsopgang boven de Charaki-baai was een van de belangrijkste momenten van onze reis. De lokale eetgelegenheden waren ook verrukkelijk.
Chantal
Over het algemeen was dit een solide accommodatie voor onze vakantie. We brachten het grootste deel van onze tijd door op het strand en het was fijn om een uitvalsbasis te hebben die gezellig aanvoelde na lange dagen verkennen van Charaki.
Anke
De bungalow was geweldig, maar de keuken zou wel wat gemoderniseerd kunnen worden. De locatie maakte dit echter goed: op korte loopafstand van het strand en dicht bij een aantal geweldige taverna's.
Vh
Over het algemeen een comfortabel verblijf, de wifi werkte goed, wat een pluspunt is. We konden in contact blijven met familie thuis terwijl we genoten van ons stranduitje.
Peter
Ik had een hele goede vriend, ik had een hele goede vriend, en ik was heel speciaal op de belangrijkste manier, en ik was blij dat de groep mijn familie zag,
Drikus
Betoverend vakantiehuis met een gezellige sfeer, We voelden ons zeer welkom door de eigenaren, die beschikbaar waren als we iets nodig hadden, Hoogst aanbevolen voor gezinnen!
Femke
De locatie in Charaki is sereen en pittoresk, We hielden ervan om rustige wandelingen langs de strandpromenade te maken, waarbij we stopten bij tavernes voor verse vis, De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden,
Spuij
Wat een fantastisch vakantiehuis! De ruime indeling was perfect voor ons gezin en het strand lag op slechts een steenworp afstand. We hebben genoten van de avonden op het terras met uitzicht op zee - werkelijk prachtig!
Sabrina
Het huis was traditioneel ingericht en had veel karakter. We vonden de nabijgelegen historische bezienswaardigheden, zoals het Feraklos-kasteel, erg leuk. Een geweldige mix van cultuur en ontspanning!
Renate
Een mooie plek voor een ontspannende vakantie, Het Hamam-spa was een leuk gebaar, en we waardeerden de toegang tot ligstoelen op het strand, Het huis zelf was traditioneel, maar comfortabel,
TUI Guest
Het huis heeft een absolute top ligging, maar helaas wat lastig te vinden
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Advertentienummer: 267479
Laatst bijgewerkt: 06.11.2025
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/267479.htm
«Leuk vakantiehuis in Charaki vlakbij het...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.
en commissies