Vakantiehuis "Anker" aan het strand van de Oostzee
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
98 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 6 Jaren online
Beschrijving
Het modern ingerichte vakantiehuis "Anker" voor maximaal 4 personen ligt in de vakantienederzetting Wohlenberger Wiek op slechts 100m van het mooie Oostzeestrand. De nederzetting is rustig gelegen ver van het verkeer en een restaurant, een café en een minimarkt zijn binnen een paar minuten lopen te bereiken. Het halfvrijstaande vakantiehuis ligt op een perceel van 450m² tussen Boltenhagen en Wismar, op een goede locatie voor een mooie familievakantie aan de Oostzee
Het vakantiehuis met WiFi is begin 2020 uitgebreid gerenoveerd en gemoderniseerd. De woonoppervlakte van dit huis is ca. 53 m² verdeeld over 2 slaapkamers met tweepersoonsbed, een keuken met inbouwkeuken incl. alle apparatuur, een ruime woon-eetkamer en een moderne badkamer en douche.
De slaapkamers hebben elk een kledingkast voor het opbergen van kleding en bagage. Verduisterende gordijnen en insectenhorren voor de ramen zorgen ook in de zomer voor een goede nachtrust. De lichtovergoten woon- en eetkamer nodigt u uit om comfortabel te vertoeven. Geniet van een gezamenlijke maaltijd of ontspannen spelavonden aan de ruime tafel, die gemakkelijk plaats biedt aan 4 personen. Het moderne bankstel en een grote led-tv garanderen ook bij slecht weer gezellige uurtjes. De open keuken heeft alle huishoudelijke apparaten die u dagelijks nodig heeft en laat niets te wensen over. Er is een nieuw ontworpen badkamer met toilet en wastafel en een douche.
Het huis heeft een terras van 15 m² met een aangrenzend gazon voor exclusief gebruik. Het zitgedeelte van het terras is uitgerust met hoogwaardig zitmeubilair voor 4 personen. Ligstoelen, een strandstoel, een hangmat en een barbecue zijn hier beschikbaar. Gratis parkeerplaatsen bevinden zich direct bij het huis.
De uitrusting omvat:
Woonkamer:
+Comfortabele bank en stoelen, grote eettafel voor 4 personen, flatscreen TV, W-LAN ontvangst, DVD en CD speler met USB aansluiting, kaart- en bordspellen, airconditioning
Keuken:
+ Keuken met compleet toebehoren - keramische kookplaat, koffiezetapparaat met hele bonen en koffiezetapparaat voor gemalen koffie, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker en broodrooster
Slaapkamer 1:
+ Tweepersoonsbed (180x200 cm), kledingkast, nachtkastje, lamp, wekker en rookmelder
Slaapkamer2:
+ tweepersoonsbed (180x200 cm), kledingkast, nachtkastje, lamp, wekker en rookmelder
Badkamer:
+ Badkamer in daglicht met WC, wastafel, WC en haardroger, aparte douche
Terras:
+ op het zuiden, loungehoek, terrasmeubilair, parasol, strandstoel, ligstoelen, hangmat, houtskoolbarbecue
Bijzonderheden / diversen:
+Sauna (muntautomaat)
+ airconditioning (met muntstukken)
+ handkar
+ hangmat
+ berging
+ wasmachine
+ mobiele minigolfbaan
+ omheinde tuin
+ huur van 2x SUP board mogelijk
Parkeerplaats:
+ gratis en direct bij de vakantiewoning
+ verdere parkeerplaats beschikbaar
Als u vragen heeft, stuur ons dan een aanvraag of bel ons. Wij verheugen ons op uw aanvraag en een bezoek aan het vakantiehuis "Anker"
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Meer 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Supermarkt 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Bus 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Luchthaven 122 kilometer
122 kilometer
Station 13 kilometer
13 kilometer
Snelweg-afrit 15 kilometer
15 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Verlaat de snelweg A20 bij de afslag Wismar Mitte en sla linksaf richting Wismar. Verlaat de rotonde bij de 3e afslag richting Grevesmühlen / Lübeck
Na ongeveer 6,0 km bereikt u de ingang van Gägelow. Na 500 m rechtsaf op het kruispunt richting Klütz. Na 6,5 km rechtsaf een klein weggetje in (hier is geen officiële wegwijzer, alleen fietspad naar Beckerwitz Ausbau)
Na nog eens 0,6 km bereikt u het bungalowpark Wohlenberger Wiek.
De toegangsweg tot de nederzetting is afgesloten met een slagboom om onnodig verkeer in de nederzetting te voorkomen.
Bel ons even en we komen naar de slagboom en laten u binnen.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Verbruiksafhankelijke extra kosten
Houd er rekening mee dat er extra verbruiksafhankelijke kosten kunnen ontstaan.
Als je vragen hebt, neem dan direct contact op met de verhuurder.
€ 0,40 per kWh
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 6 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| - Prijzen incl. bijkomende kosten (verwarming, elektriciteit, water, afval) - Kinderreisbedje en kinderstoel gratis op aanvraag - Aankomst vanaf 16.00 uur, vertrek voor 10.00 uur of op afspraak - geen boekings- en servicekosten - geen toeristenbelasting Optioneel kunt u bijboeken Sauna 8,00 €/uur. Stand Up Paddle-Board 50,00 €/ 3 dagen of 100,00€/7 dagen (2 stuks beschikbaar) Beddengoed per persoon 10,00 € en handdoeken per persoon 5,00 € (1 gewone handdoek, 1 badhanddoek, 1 handdoek) |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 50 dagen voor de aankomstdatum.
Bij annulering van het huurcontract door de huurder dienen de volgende kosten als schadevergoeding te worden betaald: Opzegging vóór aanvang van de huur - tot 50 dagen voor aanvang van de huur: 25% van de huurprijs - tot 30 dagen voor aanvang van de huur: 40% van de huurprijs - tot 14 dagen voor aanvang van de huur: 80% van de huurprijs - later dan 14 dagen voor aanvang van de huur: 90% van de huurprijs
Neem contact op:
In de omgeving vindt u tal van excursiebestemmingen in de Oostzeebadplaats Boltenhagen, op het eiland Poel, in de Hanzesteden Lübeck en Wismar, in de deelstaathoofdstad Schwerin, Hansapark Sierksdorf..
De Wohlenberger Wiek bestaat uit een zone met ondiep water tot 200 meter breed en een waterdiepte tot ongeveer 1 meter. Daardoor warmt het water van de Oostzee er in het voorjaar en de zomer relatief snel op en biedt het goede zwemomstandigheden, vooral voor kinderen.
Er wordt een breed scala aan vrijetijdsactiviteiten aangeboden:
Surf- en zeilschool bij de Wohlenberger Wiek (ca. 0,5 km)
Kinderland Wohlenberger Wiek (ca. 2km)
Jachthaven in Boltenhagen ()
Paardrijmogelijkheden in Oberhof (ca. 5km)
Karrenspoor in Gramkow ()
Recreatiezwembad Wonnemar in Wismar (ca. 14km)
18-holes golfbaan in Hohen Wieschendorf (ca. 5km)
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 23-09-2026
17 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2026
Petra N. uit Obermöllrich/Fritzlar
Prachtig appartement
Het appartement is prachtig. In elke kamer een televisie. Kamers zijn schoon en alles is verzorgd. Je voelt je meteen heel prettig. Alles mooi ingericht. Ook een welkomstgeschenk was voor iedereen aanwezig. Het terras nodigt uit om te dromen. De weg naar het strand is erg kort. Er staat een bolderkar ter beschikking, wat echt geweldig is. De buren zijn super lieve mensen. Je komt meteen goed met elkaar overeen. Ze zijn erg vriendelijk en ALTIJD behulpzaam. Ook kinderen mogen ze erg graag. Ik kan de vakantiewoning echt alleen maar aanbevelen.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Juli 2026
Neil J. uit Eisfeld
Een zeer mooie vakantie
Het was een geweldige vakantie. We hebben er erg van genoten. De inrichting was zeer smaakvol en schoon. Het ontbrak ons aan niets. We werden ook super vriendelijk ontvangen. De weg naar het strand was slechts enkele minuten verwijderd. Er waren in de omgeving veel mooie bezienswaardigheden te bezoeken. De prachtige steden Wismar en Schwerin liggen op slechts enkele kilometers afstand. En ze zijn een uitstapje waard. Dit huis is zeker aan te raden.
Familie Jones uit Thüringen.
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
September 2025
Axel S. uit Kamen
Wohlenberger Wiek
Dit vakantieappartement is goed uitgerust en de locatie is erg mooi, maar het zou iets schoner kunnen zijn.
Aanbevolen voor: Strandvakantie
Augustus 2024
Diana S. uit Lippstadt
Een ontspannen vakantie
Een zeer geweldige en schone accommodatie die we zeker zouden aanbevelen. Er ontbrak vanaf de eerste dag niets en alles was zoals op de foto's te zien is. Zeer vriendelijke verhuurders. We zullen zeker nog een keer terugkomen.
Aanbevolen voor: Strandvakantie
Augustus 2023
Franziska H. uit Wallitz
Gezinsvakantie
We hebben ons zeer op ons gemak gevoeld. Het huis is liefdevol maritiem ingericht. Er was geen gebrek aan speelmogelijkheden voor kinderen (tafelspelen, buitenspelen, ...). Ondanks de omliggende vakantiehuizen had je privacy en rust. De verhuurder is een vriendelijke kerel ;). We komen graag nog eens terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Contact
Bedrijf ferienhausagentur-mv
Dhr. E. Pingel
Sinds enkele jaren verzorgen en regelen wij vakantiewoningen en vakantiehuizen in het district Nordwestmecklenburg. We kijken uit naar uw bezoek! Uw team van Ferienhausagentur-MV.
Gastheer sinds: 02-03-2017
antwoordpercentage: 80%
antwoordtijd: 4 dagen
Contacttalen: Duits
Servicetijden: Ma.-Do. 16:00-19:00; Vr.-Za. 14:00-19:00; Zo. 14:00-18:00
Advertentienummer: 272187
Andere accommodaties van Dhr. E. Pingel
Warin, Mecklenburgische Seenplatte, Mecklenburg-Vorpommern
Warin, Mecklenburgische Seenplatte, Mecklenburg-Vorpommern
Warin, Mecklenburgische Seenplatte, Mecklenburg-Vorpommern
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Hohenkirchen, Nordwestmecklenburg, Mecklenburgische Ostseeküste
Wohlenberger Wiek, Mecklenburgische Ostseeküste, Oostzee
Beckerwitz, Nordwestmecklenburg, Mecklenburgische Ostseeküste
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Mecklenburger Oostzeekust
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nordwestmecklenburg
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 272187
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/272187.htm
«Vakantiehuis "Anker" aan het strand van de Oostzee» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.
Ich kann die Ferienwohnung wirklich nur weiter empfehlen.
Familie Jones aus Thüringen.
An Spielmöglichkeiten für Kinder hat es nicht gemangelt ( Tischspiele, Outdoorspiele,...)
Trotz der umliegenden Ferienhäuser hatte man seine Privatsphäre und Ruhe. Vermieter ist ein freundlicher Typ ;).
Wir kommen sehr gerne wieder.
Leider erhielten wir keine Einweisung in die Gegebenheiten vor Ort, aber die Nachbarn haben ausgeholfen. Mit diesen musste man sich auch beim Parken arrangieren, was unbedingt verbessert werden sollte.
Auch sollte man wissen, dass das Badezimmer sehr klein ist.
Trotzdem ein angenehmer Aufenthalt.
Wir haben uns gleich willkommen gefühlt, leckeren Wein, ein Strauß Blumen und ein Willkommens Gruß im Flur.
Das Haus ist sehr gut ausgestattet und modern eingerichtet. Man teilt sich den Garten mit dem Haus Leuchturm. War aber gar kein Problem. Weil jeder eine eigene Sitzecke hat.
Wir sind viel mit dem Fahrrad unterwegs gewesen und können die schönen Radwege wirklich empfehlen. Die Sonnenuntergänge direkt am Ostseestrand ,keine 2 min. vom Haus, muss man auch auch erlebt haben. Traumhaft.!!
Ganz liebe Grüße auch an die Eltern senden Silvia und Heinz aus Osnabrück
Blumen und Wein... bekommt man kaum noch für den Kauf eines neuen Autos...
Sofort haben wir uns in dem wunderschönen kleinen Ferienhaus wohlgefühlt und ganz schnell das Zeitgefühl verloren!
Erholung pur, angekommen in einem geschmackvollen Ambiente ganz nah an der Ostsee.
Die Ausstattung des Hauses ließ keine Wünsche offen und die Nähe zum Strand war der Kracher!
Ankommen, abschalten und genießen!!!
Wir empfehlen auf jeden Fall zu 100 Prozent weiter und kommen garantiert wieder!!!
Die Unterkunft Haus"Anker" ist sehr zu empfehlen.
Der Vermieter war sehr umsichtig ,höflich und zu jeder erreichbar.
Meine Frau und ich würden zu jeder Zeit wieder gerne unseren Urlaub dort verbringen.
Gabi und Volker aus Asendorf
Wir hatten eine richtig schöne Zeit. Es war alles da, was wir bräuchten. Der Vermieter war immer für uns da. Wir haben die Zeit sehr genossen und können es mit gutem Gewissen empfehlen.
Klare Empfehlung
In dem Bungalowpark/Campingplatz gibt es einen Supermarkt, dort gibt es morgens frische Brötchen. Desweiteren haben wir sehr viele Fahrradtouren machen können, Wismar 20 km und Boltenhagen 15 km . Mit Strandspaziergängen am Abend und den Sonnenuntergang auf der Anlage konnten wir hier wundervolle Urlaubstage ausklingen lassen.