100% Aanbeveling
Al meer dan 6 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(1-pers. slaapbank(80 x 200 cm), TV(satelliet), radio, verwarming(CV)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), berging(fietsenberging))
tuin(gedeeld met eigenaar en andere gasten), fietsenberging, parking, Waspakket tegen betaling
Mooi vakantieappartement op de begane grond van een goed gerestaureerde villa op een centrale locatie in Kaiserbad Ahlbeck. De nieuw ontworpen strandpromenade ligt in de directe omgeving. Als u gevarieerd entertainment wilt, bent u bij Ahlbeck aan het juiste adres. Hier kunt u niet alleen lekker eten en flaneren over de lange boulevard, maar ook genieten van een verscheidenheid aan culturele evenementen. Als u liever iets actievers wilt, kunt u tijdens lange wandelingen profiteren van de natuur aan de Oostzee en het Achterwasser.
Hoogtepunten inbegrepen:
Alle energiekosten op basis van verbruik
theedoeken
Parkeerplaats op het terrein
Activiteiten in de buurt: Bezienswaardig: de historische Ahlbeck-pier en de indrukwekkende villa's in de stijl van de classicistische spa-architectuur, die u vindt langs de duinweg die parallel loopt aan de strandpromenade. Centraal gelegen in de 3 keizerlijke baden van Ahlbeck, Heringsdorf en Bansin ligt het populaire avonturenzwembad OstseeTherme, dat wellness- en zwemplezier biedt voor jong en oud.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 3
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.15 kilometer
0.15 kilometer
Station 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
25 Beoordelingen
Totale beoordeling
Rowina Voigtlaender
Een met liefde onderhouden villa. Het heeft alles wat je van een vakantieappartement mag verwachten.
Ralf Kobelt
Fantastische week! Geweldig huis en appartement, aardige gastheren!
Josef Wigand
Voor twee personen een prachtig, zeer goed gelegen vakantiehuis
Josef Wigand
Voor twee personen een prachtig, zeer goed gelegen vakantiehuis
Schlauderer
De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en lieten ons ons thuis voelen. De indeling van het appartement was praktisch voor onze familie, en we waardeerden de nabijgelegen wandelmogelijkheden langs de Oostzee.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 279026
Andere accommodaties van Belvilla
Ahlbeck, Usedom, Oostzee
Ahlbeck, Usedom, Oostzee
Ahlbeck, Vorpommern, Oostzee
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Ahlbeck, Usedom, Oostzee
Ahlbeck, Usedom, Oostzee
Ahlbeck, Usedom, Oostzee
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Usedom
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kaiserbäder en Achterland
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 279026
Laatst bijgewerkt: 27.06.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/279026.htm
«Vakantiewoning Morgenröte, Ahlbeck» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 25 gegeven Beoordelingen.