14 persoons vakantie huis in Væggerløse
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV, radio), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), vide(2x 1-pers. vouwbed), vide(2x 1-pers. vouwbed), spelcomputer, bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), bubbelbad(buiten, verwarmd), sauna(in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), BBQ, speeltoestellen, tafelvoetbal, voetbalgoal, biljart, lucht-lucht warmtepomp
Goed uitgerust vakantiehuis op een open grasperceel met een buitenwhirlpool voor 4 tot 6 personen, een whirlpool in de badkamer voor 2 personen en een sauna voor 4 tot 6 personen. Daarnaast is er een activiteitenruimte voor vrijetijdsbesteding, een biokachel en gratis WiFi in het huis. U verblijft hier op slechts een steenworp afstand van het centrum van de vakantiebestemming Marielyst, met goede winkelmogelijkheden en een zeer aantrekkelijk zandstrand dat tot de beste van heel Denemarken behoort.
Overal in het lichtovergoten vakantiehuis zijn moderne meubels en aantrekkelijke details te ontdekken. Open keuken-/woonruimte voor het gezinsleven, inclusief biokachel en Duitse tv-zenders om uit te kiezen op de tv. Hedendaagse keukenuitrusting inclusief keramische kookplaat, oven, afzuigkap, magnetron en koelkast met vriesvak, daarnaast zijn er een wijnkoeler, waterkoker en toaster aanwezig.
In de lichte activiteitenruimte is er plaats voor spel en interne competitie aan de biljarttafel, tafelvoetbal of voor de PlayStation 3 (breng uw eigen spellen mee!) en de Nintendo Wii. In het huis is er ook een groter badkamer inclusief whirlpool en toegang tot de sauna, evenals een tweede badkamer met douche/WC. Praktische wasdroger in het huis. Een energiezuinige warmtepomp zorgt zowel in de keuken-/woonruimte als in de activiteitenruimte voor een aangenaam binnenklimaat.
Er zijn drie slaapkamers met elk een tweepersoonsbed, evenals twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en bovendien twee slaapzolders boven onder het schuine dak, die het beste geschikt zijn voor kinderen. Een kinderstoel en diverse speeltoestellen zijn beschikbaar voor de jongsten. Daarnaast is er een extra tv-apparaat in het huis.
Buiten is er een groot, gedeeltelijk overdekt terras dat zich leent voor zomerdagen en barbecue-avonden. Voor een ontspannend bad in de open lucht staat er een standwater-whirlpool klaar. Ook is er een voetbalgoal op het gras.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 14
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.06 kilometer
0.06 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 02-11-2025
53 Beoordelingen
Totale beoordeling
Barbara - Bendfeld
NA
Domenique - Gotha
NA
Eric - Hamburg
NA
Markus - 59075 Hamm
Huis op een goede locatie, in redelijke staat met minimale meubels. Te weinig opbergruimte voor kleding (geen kledingkasten). Een grote spiegel ontbrak.
Petra - Rostock
Een groot, mooi huis, zeker voor grote gezinnen. We waren met een groep van 15 personen, variërend in leeftijd van 6 maanden tot 75 jaar. Het huis is van alle gemakken voorzien, de woning is ruim en biedt volop ruimte voor sport en spel. De speeltoestellen binnen waren allemaal behoorlijk kapot (biljart, tafelkleed, etc.). Ook de terrasstoelen zijn niet in goede staat, zeker door de vele verschillende gasten en het gebrek aan onderhoud. Ook de netheid van de keukenkastjes liet te wensen over. We hebben het daarna netjes opgeruimd en toen was het prima.
Karin - Suhl
Geweldig huis, de kraan in de badkamer aan de voorkant moet ontkalkt worden, dat is heel moeilijk en heel belangrijk, een beschrijving van de tv zou op zijn plaats zijn of de instelling op de tv zodat je ook tv kunt kijken, de biljartkeuen moeten vervangen worden, je kunt niet goed spelen omdat alles aan de punt afgebroken is
Maria - HRO
De faciliteiten waren uitstekend; alle dagelijkse benodigdheden waren aanwezig. De recreatieve activiteiten waren uitstekend, waaronder darten, een reclamebord, tafeltennis en talloze spellen. Helaas kunnen we geen goed oordeel geven over de netheid. Het was misschien oppervlakkig schoongemaakt, maar er zat veel schimmel op de ramen in de slaapkamers en in de douche. Dit maakt het nogal twijfelachtig voor een verblijf met kinderen. Ik vermoed dat dit huis al maanden niet professioneel is schoongemaakt. Het is jammer dat ze bezuinigen. Verder zijn de locatie en de voorzieningen van het huis erg goed.
Marion - Lüneburg
grote gemeenschappelijke ruimte, buitenzwembad, keuken- en serviesuitrusting
Ute - Rostock in Deutschland MV
de verdeling van de kamers, de slaapmogelijkheden onder het dak voor onze kinderen van 7 - 11 jaar, / (natuurlijk ook geschikt voor oudere), / de grote kamer voor onze grote familie om te eten was goed geschikt. / de speelmogelijkheden werden door jong en oud voldoende gebruikt.
Glenn - Bielefeld
Het huis heeft een goede, maar rustige ligging. Twee supermarkten, een bakker en verschillende restaurants zijn in de buurt en ook naar het strand is het maar een paar minuten lopen. De inrichting is eenvoudig, maar goed. De sleuteloverdracht verliep ook buiten de kantooruren zeer goed.
Romy - Buchholz
De grootte van het huis was erg mooi en de ligging in de stad.
Ulrike - Seevetal
De indeling was super. Het zou fijn zijn als je van tevoren weet dat je voor enkele van de tweepersoonsbedden een 2x2 m laken nodig hebt. De inrichting is zeer aantrekkelijk. Het huis heeft een groot, gedeeltelijk overdekt terras. De buitenwhirlpool is super. Het ligt in een verkeersrustige zone, een Rema-markt is 50 m verderop. De bakkerswagen met de beste broodjes is ongeveer 400 m in de richting van het strand.
Markus - 59075 Hamm
Huis op een goede locatie, in redelijke staat met minimale meubels. Te weinig opbergruimte voor kleding (geen kledingkasten). Een grote spiegel ontbrak.
Petra - Rostock
Een groot, mooi huis, vooral voor grote gezinnen. We waren met 15 personen van 6 maanden tot 75 jaar oud. Het huis is goed uitgerust, het terrein is groot en biedt veel ruimte voor sport en spel. De indoor speelvoorzieningen waren echter allemaal behoorlijk versleten (biljart, tafeltennis, enz.). Ook de terrasstoelen zijn niet in goede staat, waarschijnlijk door de vele verschillende gasten en gebrek aan onderhoud. Ook de netheid van de inhoud van de keukenkasten liet te wensen over. We hebben schoongemaakt en toen was het oké.
Karin - Suhl
Super huis de kraan in de voorste badkamer moet ontkalkt worden, gaat heel moeilijk en is erg belangrijk. Een beschrijving voor de televisie zou gepast zijn of de instelling op de televisie zodat je ook eens televisie kunt kijken. De biljartstokken moeten eens vernieuwd worden, je kunt niet goed spelen omdat alles aan de punt afgebroken is.
Maria - HRO
De uitrusting is super, alle apparaten die dagelijks nodig zijn, waren beschikbaar, het vrijetijdsaanbod is zeer goed met darts, een billboard, tafeltennis en tal van spellen. Voor de netheid kunnen we helaas geen goede feedback geven. Het werd misschien oppervlakkig schoongemaakt, maar op de ramen in de slaapkamers en in de douche was veel schimmel. Dat maakt het voor een verblijf met kinderen eerder twijfelachtig. Ik vermoed dat dit huis al maanden niet door een professionele schoonmaker is schoongemaakt. Erg jammer dat daar geld op wordt bespaard. Verder is het huis qua ligging en inrichting zeer goed.
Marion - Lüneburg
groot gemeenschappelijk gebied, buitenzwembad, uitrusting keukens- en serviesinventaris
Dr, Beigel
De omgeving is zeer rustig en het strand en de winkels zijn gemakkelijk bereikbaar,
Reiter
De locatie was uitstekend, De netheid was in orde, Het enige minpunt was de lage internetsnelheid, die bij televisie kijken en meerdere smartphones vaak overbelast was, De indeling was super voor twee groepen met een gezamenlijke woon- en eetruimte,
Ute Paschen
De indeling van de kamers, de slaapmogelijkheden onder de overkapping voor onze kinderen van 7 t/m 11 jaar, / (uiteraard ook geschikt voor oudere kinderen), / de grote kamer waar ons grote gezin kon eten was goed geschikt, / de speelmogelijkheden werden voldoende gebruikt door oud en jong,
Ute - Rostock in Deutschland MV
de verdeling van de kamers, de slaapmogelijkheden onder het dak voor onze kinderen van 7 - 11 jaar, / (natuurlijk ook geschikt voor oudere), / de grote kamer voor onze grote familie om te eten was goed geschikt. / de speelmogelijkheden werden door jong en oud voldoende benut.
Glenn Henke
De woning heeft een goede maar rustige ligging, twee supermarkten, bakkers en diverse restaurants zijn vlakbij en ook het strand is slechts een paar minuten lopen, de faciliteiten zijn eenvoudig maar goed Sleuteluitgifte werkte ook heel goed buiten kantoortijden,
Glenn - Bielefeld
Het huis heeft een goede, maar rustige ligging. Twee supermarkten, een bakker en verschillende restaurants zijn in de buurt en ook naar het strand is het maar een paar minuten lopen. De inrichting is eenvoudig, maar goed. De sleuteloverdracht verliep ook buiten de kantooruren zeer goed.
Dalibor Dreznjak
Kopenhagen, Nykobing
Romy Bahr
De grootte van het huis was erg fijn en de ligging in de stad,
Romy - Buchholz
De grootte van het huis was erg mooi en de ligging in de stad.
Ulrike - Seevetal
De indeling was super. Het zou fijn zijn als je van tevoren weet dat je voor sommige van de tweepersoonsbedden een 2x2 m laken nodig hebt. De inrichting is zeer aantrekkelijk. Het huis heeft een groot, gedeeltelijk overdekt terras. De buitenwhirlpool is super. Het ligt in een verkeersrustige zone, een Rema-markt is 50 m verderop. De bakkerswagen met de beste broodjes is ongeveer 400 m in de richting van het strand.
Dahinden
Zeer mooi en ruim! Geweldige locatie aan het strand en uitstekend uitgeruste keuken,
van den Berg
Ruim en gezellig, rustig en perfect voor een uitje met het gezin. De kinderen vonden de speeltuin en de tuin geweldig. De wifi was snel genoeg om te streamen, wat een must is. Een echte aanrader!
Köksal
We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis. Het was ruim genoeg voor onze twee gezinnen en we hebben echt genoten van het buiten zitten op het terras. De nabijgelegen bakkerij was een heerlijke vondst voor lekkernijen bij het ontbijt. Kortom, een fijn en ontspannend verblijf!
Hagedoorn
Schoon en comfortabel, de vakantiewoning voldeed aan al onze verwachtingen, De slaapkamers waren gezellig en de woonkamer was ruim genoeg voor iedereen om samen te komen, We waardeerden de barbecuefaciliteiten en hadden een heerlijke avond buiten koken, Een eenvoudige verblijf zonder klachten!
Comeyne
Groot huis, grote energie! De keuken heeft alles wat nodig is voor late-night snacks en de woonkamer is een perfecte plek om te hangen. Slechts een korte rit naar enkele coole musea. Over het algemeen een solide verblijf!
Kerr
Chille plek met alle benodigdheden, Schone vibes en vriendelijke gastheren, Perfect voor een weekenduitje met vrienden, Plus, het strand is gewoon een korte rit weg, wat anders aanvoelt,
Griffith
Een perfecte uitje voor grote gezinnen! We hadden zeven slaapkamers en genoeg badkamers, wat ons verblijf zo comfortabel maakte. Biljarten in de avond was een hoogtepunt voor de kinderen. Het gebied rond Marielyst is prachtig, met mooie natuurwandelingen in de buurt.
Machado
Ruime vakantiewoning met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf. De sauna was een fantastische aanvulling na een dag van verkennen.
Dr, Beigel
De omgeving is zeer rustig en het strand evenals winkelmogelijkheden zijn gemakkelijk bereikbaar,
Reiter
De locatie was uitstekend, De netheid was in orde, Het enige minpunt was de lage internetsnelheid, die bij televisie kijken en meerdere smartphones vaak overbelast was, De indeling was super voor twee groepen met een gezamenlijke woon- en eetruimte,
Ute Paschen
De indeling van de kamers, de slaapmogelijkheden onder de overkapping voor onze kinderen van 7 t/m 11 jaar, / (uiteraard ook geschikt voor oudere kinderen), / de grote kamer waar ons grote gezin kon eten was goed geschikt, / de speelmogelijkheden werden voldoende gebruikt door oud en jong,
Glenn Henke
De woning heeft een goede maar rustige ligging, twee supermarkten, bakkers en diverse restaurants zijn vlakbij en ook het strand is slechts een paar minuten lopen, de faciliteiten zijn eenvoudig maar goed Sleuteluitgifte werkte ook heel goed buiten kantoortijden,
Dalibor Dreznjak
Kopenhagen, Nykobing
Romy Bahr
De grootte van het huis was erg fijn en de ligging in de stad,
Dahinden
Zeer mooi en ruim! Geweldige locatie aan het strand en uitstekend uitgeruste keuken,
van den Berg
Ruim en gezellig, laagdrempelig perfect voor een gezinsuitje, De kinderen hielden van de speeltuin en het tuingebied, WiFi was snel genoeg voor streaming, wat een must is, 10/10 zou aanbevelen!
Köksal
We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis, Het was ruim genoeg voor onze twee gezinnen, en we hebben echt genoten van onze tijd buiten op het terras, De nabijgelegen bakkerij was een heerlijke ontdekking voor ontbijt lekkernijen, Over het algemeen een fijne en ontspannen verblijf!
Hagedoorn
Schoon en comfortabel, de vakantiewoning voldeed aan al onze verwachtingen. De slaapkamers waren gezellig en de woonkamer was ruim genoeg voor iedereen om samen te komen. We waardeerden de barbecuefaciliteiten en hadden een heerlijke avond buiten koken. Een eenvoudige verblijf zonder klachten!
Comeyne
Groot huis, grote energie! De keuken heeft alles wat nodig is voor late-night snacks en de woonkamer is een perfecte hangplek. Slechts een korte rit naar enkele coole musea. Over het algemeen een solide verblijf!
Kerr
Chille plek met alle essentials, Schone vibes en vriendelijke hosts, Perfect voor een weekendje weg met vrienden, Plus, het strand is gewoon een korte rit weg, wat anders aanvoelt,
Griffith
Een perfecte uitje voor grote gezinnen! We hadden zeven slaapkamers en genoeg badkamers, wat ons verblijf zo comfortabel maakte. Biljarten in de avond was een hoogtepunt voor de kinderen. De omgeving rond Marielyst is prachtig, met mooie natuurwandelingen in de buurt.
Machado
Ruime vakantiewoning met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf. De sauna was een fantastische aanvulling na een dag van verkennen.
Dalibor Dreznjak
Kopenhagen, Nykøbing Falster en Malmö zijn steden in Denemarken en Zweden.
Romy Bahr
De grootte van het huis was erg fijn en de ligging in de stad,
Ute Paschen
De indeling van de kamers, de slaapmogelijkheden onder de overkapping voor onze kinderen van 7 t/m 11 jaar, / (uiteraard ook geschikt voor oudere kinderen), / de grote kamer waar ons grote gezin kon eten was goed geschikt, / de speelmogelijkheden werden voldoende gebruikt door oud en jong,
Glenn Henke
De woning heeft een goede maar rustige ligging, twee supermarkten, bakkers en diverse restaurants zijn vlakbij en ook het strand is slechts een paar minuten lopen, de faciliteiten zijn eenvoudig maar goed Sleuteluitgifte werkte ook heel goed buiten kantoortijden,
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Zuidzee-eilanden
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 292023
Laatst bijgewerkt: 02.11.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292023.htm
«14 persoons vakantie huis in Væggerløse» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 53 gegeven Beoordelingen.
en commissies