Terug
Zoeken

Vakantiehuis Ontspannende vakantie Thyholm

Max.  6  personen
0m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online



slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden- Tot 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


50 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
3.9 Inrichting
3.9 Prijs / kwaliteit
3.9 Service
3.9 Ligging
3.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Klaus - Memmingerberg

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Een mooi houten vakantiehuis. De indeling van de kamers is praktisch en de inrichting is voor 6 personen volledig voldoende. De keuken is wel klein, maar het inventaris is ook voldoende. Iets teleurgesteld waren we dat het ondanks de satellietschotel niet mogelijk was om Duitse programma's te ontvangen. Het internet werkt redelijk goed. Het huis ligt iets afgelegen aan een veldweg op een mooi natuurperceel. De aangrenzende vijver is helaas volledig dichtgegroeid met riet. Voor het winkelen moet men echter ongeveer 10 km rijden. Een klein nadeel is echter dat het huis niet geïsoleerd is en het snel afkoelt. Er zijn elektrische radiatoren en een Zweedse kachel, wat het verwarmen relatief duur maakt. Over het geheel genomen een mooi huis. Aanbevelingen: Voor uitstapjes en attracties moet men relatief ver rijden. De restaurants in het dorp waren allemaal gesloten.

Lena - Dithmarschen

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Nabijheid van het water, uitzicht op zee, woonkamer aanbevelingen: Naar de zuidpunt van het eiland lopen/rijden, hotdog bij de grote klapbrug eten, kunsttentoonstellingen in de bunkers bezoeken

Andrea - Jüchen

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Het huis zelf, urgemakkelijk met een kleine kachel die het nog gezelliger maakt. Het terras kon je bij elk weer gebruiken, omdat het goed beschermd is. / Wat echter het mooiste eraan is, is de nabijheid van het water en deze hemelse rust. Zoals in het paradijs, zonder televisie (Duitse) en internet. Dat was tot nu toe mijn mooiste en meest ontspannende vakantie in al die jaren, en we komen terug. Aanbevelingen: Het eiland zelf verkennen, de verscheidenheid aan dieren en planten is zeer divers. / We zijn helemaal niet zo rondgekomen, omdat we het op Jegind zo idyllisch vinden. / Voor 10 euro is er een visvergunning, we hebben makrelen gevangen en in de fjord waren er ook schelpen en oesters, wie heeft daar een restaurant voor nodig. /

Olaf - Hohen Neuendorf

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

NA

Klaus - Memmingerberg

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Een prachtig houten vakantiehuis. De kamerindeling is praktisch en de inrichting is prima voor 6 personen. De keuken is klein, maar de inrichting is ook prima. We vonden het wel een beetje jammer dat we, ondanks de satellietschotel, geen Duitse zenders konden ontvangen. Het internet werkt prima. Het huis ligt wat afgelegen aan een onverharde weg op een prachtig natuurperceel. De aangrenzende vijver is helaas volledig begroeid met riet. Voor boodschappen moet je echter wel zo'n 10 km rijden. Een klein nadeel is echter dat het huis niet geïsoleerd is en daardoor snel afkoelt. Er zijn elektrische radiatoren en een Zweedse kachel, waardoor verwarmen relatief duur is. Al met al is het echter een prachtig huis.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 292098

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 292098

Laatst bijgewerkt: 05.05.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292098.htm


«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Thyholm» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 50 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat