Schilderachtig huisje aan het meer-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Bijgebouw: (2x 1-pers. bed)
open keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(zweedse TV zenders), open haard, radio), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, toilet), terras(overdekt), aardwarmte, lucht-lucht warmtepomp
Älteres Ferienhaus mit teils urigem Charme. Liegt nahe des Schlosses von Läckö sowie eines schönen Badeufers, in landschaftlich reizvoller Umgebung. Hier wohnen Sie auf einem weitläufigen Naturgrundstück in einem ruhigen Ferienhausgebiet, das am Ende der Straße liegt, die an den Wald und den Weg hinunter zum Seeufer des Vänern grenzt. Ideal für Familien mit Kindern, die in einer malerischen Umgebung, nahe Wasser und zahlreicher Ausflugsziele, ihren Urlaub verbringen möchte. Das in den 1970er Jahren erbaute Ferienhaus wurde seither laufend instand gehalten, wobei u.a. der Kühl-/Gefrierschrank und auch der Bodenbelag im Innenbereich ausgetauscht wurden, der überwiegende Rest jedoch noch im Stil der 70er Jahre gehalten ist. Offener Küchenbereich mit Essecke für 6 Personen und einem Holzofen nebenan. Das Wohnzimmer hat viele Sitzgelegenheiten und ein großes Fenster mit schönem Lichteinfall von der Terrasse. Rechts vom Eingang befindet sich ein kleiner Korridor. Das erste Zimmer rechts ist das Badezimmer mit Dusche/WC. Das gegenüberliegende Zimmer ist ein kleineres Schlafzimmer mit einem 120 cm breiten Einzelbett. Angrenzend befindet sich das Hauptschlafzimmer mit einem 180 cm breiten Doppelbett und ganz hinten noch ein Schlafzimmer mit einem 80 cm breiten Etagenbett. Hinter dem Haus steht ein kleinerer, separater Annex mit zwei weiteren Schlafplätzen innen und eigener, kleiner Veranda davor. Das Ferienhaus steht in einem ruhigen Ferienhausgebiet am Wald. Zwischen der Hauswand und einem gegenüber liegenden, weißen Haus führt ein kleiner Pfad hinunter zum Badeufer des Ferienhausgebietes. Man geht etwa 10 Minuten dorthin und findet dann einen Badesteg, ein kleines Strandufer sowie einige Grillmöglichkeiten vor. Nutzen Sie die Gelegenheit zu einem Ausflug zum Schloss Läckö. Es gibt auch alte Überreste in Form von Runen und Pilgerwegen sowie viel Idylle und grüne Umgebung mit kleinen Straßen und mehreren schönen Badeplätzen zu entdecken. Willkommen zu einem erholsamen Aufenthalt inmitten wunderschöner Landschaft!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 7
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 16-06-2025
22 Beoordelingen
Totale beoordeling
heresch
We hebben ons verblijf erg genoten! De locatie was vredig en we hielden ervan om dicht bij Läckö Kasteel te zijn. De cottage was goed uitgerust en voelde als een thuis aan,
Saviolo
Charmante retraite aan het meer, Ruime cottage met alles wat nodig is voor een ontspannen uitje,
Oliver
Een heerlijke uitje! De combinatie van natuur en comfort maakte ons verblijf memorabel. We genoten ervan om op het terras te zitten met onze ochtendkoffie, terwijl we de vredige omgeving in ons opnamen.
Nicoline
De cottage is een beetje verouderd maar heeft een gezellige charme, We waardeerden de renovaties en vonden het behoorlijk comfortabel, De nabijheid van het zwemgebied was een duidelijke plus voor onze familie,
Monteiro
Ruim en schoon, med alt som nodig is voor een weekendje weg, De open haard is een hele sfeer, Gratis parkeren is een grote winst! Zeker een goede plek voor groepsreizen of familievibes,
mathijs
Over het algemeen was het een goed verblijf, De cottage was schoon en had voldoende ruimte voor iedereen, Hoewel het iets verder van de luchthaven was dan we hadden verwacht, maakte de rust van het gebied het de moeite waard,
Doerbalie-Ramdin
Perfect voor een stelletjesuitje, De gezellige open haard voegde warmte toe, en de eetgelegenheden in de buurt waren heerlijk, Gratis parkeren was een bonus!
Breedijk
Deze plek is een juweel! We hadden genoeg ruimte voor iedereen, plus en söt bakgård för att slappa av, Värdarna var vänliga och fick oss att känna oss som hemma, De två badrummen var en livräddare för vår grupp, Överlag en härlig upplevelse med mysiga vibbar och bra värde för pengarna,
Schouten
We hebben van ons verblijf genoten, maar ik had gewild dat er meer eetgelegenheden in de buurt waren, De cottage zelf was prachtig, en de open haard was een mooi detail, Het voldeed goed aan onze behoeften voor een weekendje weg,
Schilstra
Echt geweldige cottage, had een heerlijke tijd, Alles was schoon en fris, Het enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was, maar we waren te druk bezig met genieten van de open haard om ons daar veel zorgen over te maken, Dichtbij leuke eetgelegenheden zoals Brygg-Kaffet, Zou zeker terugkomen,
Manuela
Een perfecte plek voor onze gezinsvakantie! De cottage ligt in de natuur, en we hielden ervan om naar het meer te lopen, De voorzieningen waren voldoende en de sfeer was ontspannend, We zouden zeker nog eens terugkomen!
Philipp
De locatie is gewoon prachtig, je kunt de zachte geluiden van het meer van de hut horen, we vonden het een beetje afgelegen, maar dat was precies wat we zochten om te ontspannen, een perfecte toevluchtsoord van de drukte,
Robert
Het vakantiehuis had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Het was schoon, ruim en de inrichting was een mooie accent. We brachten onze dagen door met het verkennen van de nabijgelegen attracties en zwemmen in het Vänern, wat een hoogtepunt was!
Wachmann
Ik heb hier met mijn vrienden overnacht en we hebben de plek geweldig gevonden! De woonkamer was super comfortabel en de keuken had alles wat we nodig hadden. De locatie aan het meer is zo vredig, maar we hebben ook genoten van het bezoek aan Kasteel Läckö in de buurt. Het is een beetje ver van de luchthaven, maar het was het totaal waard.
Dehne
Een geweldige vondst! De gastheer was warmhartig en uitnodigend, wat onze ervaring nog beter maakte. De ruimte was goed georganiseerd en had alle nodige voorzieningen. We hebben ons tijdens ons verblijf erg op ons gemak gevoeld.
Burlefinger
Zeer onder de indruk van de accommodatie, het interieur was charmant en gezellig, en we hielden van de grote woonruimte, het was slechts een korte rit naar het kasteel, wat een aangename dagtrip mogelijk maakte,
Getevau
De locatie was charmant en had veel karakter. De gastheren waren zeer uitnodigend, en we vonden de indeling van het huis praktisch voor onze behoeften. Het was geweldig om een apart gastenhuis voor de oudere kinderen te hebben.
Kerstin
Ons verblijf in het vakantiehuis in Lidköping was fantastisch! De locatie is rustig, omgeven door mooie natuur en op slechts een korte wandeling van het strand. De kinderen hielden van het zwemgedeelte, en wij genoten van de gezellige open haard op de koele avonden.
Chabowski
We hadden een geweldige tijd in het Scenic Lakeside Cottage. De keuken had alles wat we nodig hadden om onze maaltijden te bereiden en we voelden ons als thuis. Het terras was perfect voor een kopje koffie in de ochtend terwijl we genoten van het rustige uitzicht.
Robert
Het vakantiehuis had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Het was schoon, ruim en de inrichting was een mooie aanvulling. We brachten onze dagen door met het verkennen van de nabijgelegen attracties en zwemmen in het Vänern, wat een hoogtepunt was!
Kerstin
Ons verblijf in het vakantiehuis in Lidköping was fantastisch! De locatie is rustig, omgeven door mooie natuur en op slechts een korte wandeling van het strand. De kinderen hielden van het zwemgebied, en wij genoten van de gezellige open haard op de koele avonden.
Getevau
De locatie was charmant en had veel karakter. De gastheren waren zeer gastvrij en we vonden de indeling van het huis praktisch voor onze behoeften. Het was geweldig om een apart gastenhuis voor de oudere kinderen te hebben.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in West-Zweden
Vakantie-ideeën:
Objectnummer: 292175
Laatst bijgewerkt: 16.06.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292175.htm
«Schilderachtig huisje aan het meer-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 22 gegeven Beoordelingen.
en commissies
