Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
3 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Huis: Rood houten huis, ca. 100 m² woonoppervlak, ca. 1000 m² grondstuk. Het huis heeft elektrische verwarming. Er is een houten terras op het zuidwesten. Zeer goede en betrouwbare WLAN.
De woonkamer ligt op het zuiden en westen en heeft een open haard. Satelliet TV met alle Duitse zenders. In een erker is de eethoek met uitzicht op het meer. 2 eettafels (elk 90 X 150, met 45 cm lang extra blad) en veel stoelen.
De keuken is uitgerust met fornuis, vaatwasser, koelkast, vriezer, magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, broodrooster.
Slaapkamer 1:
Tweepersoonsbed met 2 matrassen, 1,60 m breed, 2 m lang, kledingkast en 1 ladekast.
Slaapkamer 2:
Tweepersoonsbed met 2 matrassen, 2 m breed, 2 m lang, 2 kledingkasten en 1 ladekast.
Slaapkamer 3:
Eenpersoonsbed 90 cm breed, 2 m lang, (mogelijkheid om een tweede persoon in de lade te laten slapen, 80 cm breed, matras met lattenbodem) kledingkast en ladekast.
In de badkamer is er een WC, wastafel, douche met douchewand, wasmachine, haardroger. Het warme water wordt verwarmd door een elektrische boiler. Badkamer wordt volledig gerenoveerd in november 2022
Er is een babybedje, een badkamerkrukje en een kinderstoel.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Meer 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 5.6 kilometer
5.6 kilometer
Restaurant 8 kilometer
8 kilometer
Stadscentrum 5.6 kilometer
5.6 kilometer
Bus 5.6 kilometer
5.6 kilometer
Luchthaven 134 kilometer
134 kilometer
Station 1 kilometer
1 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis ligt in een natuurgebied direct aan het Vänernmeer, aan de voet van de Kinnekulleberg. Het heeft uitzicht op het meer. Zeer rustig gelegen, in een doodlopende straat met 4 andere huizen. De straat is de voorlaatste in een nederzetting met zeer lichte gebouwen. Achter de nederzetting begint het bos met een prachtig wandelpad. U vindt diverse zwemgelegenheden op een paar 100 meter afstand, het is ongeveer 1 km naar de Blombergse sporthaven
Het Vänernmeer in Zweden, met zijn archipel en de Kinnekulle-tafelberg, is aangewezen als UNESCO-biosfeerreservaat. Met zijn 120 eilanden vertegenwoordigt het Vänernmeer, het grootste meer van Zweden, het grootste eilandenlandschap van Europa in een binnenmeer. Ook de 306 meter hoge berg Kinnekulle biedt een zeer gevarieerde vegetatie. Het gebied heeft verschillende natuurreservaten, kalksteengroeven en historische cultuurmonumenten, zoals rotstekeningen of de kerken van Forshem en Husaby. Het Vänern-meer biedt zeer goede vismogelijkheden, er zijn snoeken, baarzen, enz.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 300 |
| Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 08-09-2026
2 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2026
Maria H. uit Freudenberg
Droomachtig vakantiehuis, prachtige locatie
We hebben onze gezinsvakantie dit jaar in Askvägen doorgebracht en hebben er erg van genoten.
Het huis ligt rustig, het meer is bijna direct voor de deur en je kunt vanuit het huis direct verschillende wandelingen starten.
De zwembaai is in enkele minuten te voet te bereiken. We zijn vaak vanaf de steiger, die nog dichterbij is, met het SUP-board vertrokken en waren dagelijks in en op het water.
Het huis is zonnig, gezellig, goed uitgerust en buitengewoon schoon. Ik ben al mijn leven lang in Scandinavische vakantiehuizen geweest, maar ik heb nog nooit zo'n goed georganiseerd, praktisch en liefdevol ingericht vakantiehuis bewoond. Het was echt alles aanwezig wat je maar nodig zou kunnen hebben. We hebben heel graag met uitzicht op het meer gegeten, een Fika op het terras genoten (met de lekkere kaneel- en kardemombroodjes uit de nabijgelegen kloosterbakkerij) en gewoon de ziel laten rusten. Het contact met de verhuurster was ongecompliceerd, vriendelijk en zeer voorkomend.
We hebben werkelijk droomachtig mooie vakanties gehad, hartelijk dank dat we dit juweeltje mochten bewonen!
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen
Juli 2022
Weiß W. uit Köln
Gezellig huis met geweldige ligging en uitzicht op het meer
Beste mevrouw Eberan-Krause, hartelijk dank voor het verblijf in uw geweldige en gezellige huis! We voelden ons overal thuis en genoten vooral van het baden in de zonsondergang.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie, Romantische vakantie
Contact
Mevr. B. Eberan-krause, Bettina
Ik woon met mijn familie in Hamburg en heb een Zweedse moeder. Ik ben tweetalig opgegroeid en het huis in Blomberg is sinds begin jaren '90 in ons bezit.
Gastvrouw sinds: 05-02-2022
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, Engels, schwedisch
Advertentienummer: 379191
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in West-Zweden
Advertentienummer: 379191
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/379191.htm
«Villa Askvägen» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 2 gegeven Beoordelingen.
Das Haus liegt ruhig, der See ist quasi direkt vor der Tür und man kann vom Haus aus direkt auf verschiedene Wanderungen starten.
Die Badebucht ist in wenigen Minuten zu Fuß zu erreichen. Wir sind oft vom Bootssteg, der noch dichter ist mit dem SUP-Board losgefahren und waren täglich am und im Wasser.
Das Haus ist sonnendurchflutet, gemütlich, gut ausgestattet und außerordentlich sauber.
Ich bin schon mein Leben lang in skandinavischen Ferienhäusern unterwegs aber ich habe noch nie ein so gut organisiertes, praktisch und liebevoll eingerichtetes Ferienhaus bewohnt. Es war wirklich Alles da, was man nur brauchen könnte.
Wir haben sehr gern mit Blick auf den See gegessen, eine Fika auf der Terrasse genossen (mit den leckeren Zimt- und Kardamomschnecken aus der nahen Klosterbäckerei) und einfach die Seele baumeln lassen.
Der Kontakt mit der Vermieterin war unkompliziert, freundlich und sehr zuvorkommend.
Wir hatten wirklich traumhaft schöne Ferien, vielen Dank, dass wir dieses Kleinod bewohnen durften!