Rustige oase aan het water-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Bijgebouw: (2x 2-pers. vouwbed)
open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV, kinderstoel, chromecast), slaapkamer(2x stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), carport, verwarming(elektrisch), terras, BBQ, speeltoestellen, lucht-lucht warmtepomp
Geräumiges Ferienhaus auf einem attraktiven Naturgrundstück mit Bäumen und Rasenfläche, das nur etwa 150 m vom Limfjord entfernt liegt, an dessen Ufer es sowohl einen Badesteg als eine Slipanlage für Boote gibt. Im Ferienhaus gibt es auch WLAN und TV mit Chromecast zum Streamen Ihrer persönlichen TV-Dienste. Die Ausstattung ist gut und beinhaltet auch eine energieeffiziente Wärmepumpe zur Reduzierung des Stromverbrauchs und somit der Heizkosten. Im Haus selbst gibt es zwei Schlafzimmer, eines mit Doppelbett, das zweite mit Etagenbett. Der Zugang zum Nebengebäude/Annex, ebenfalls mit zwei Schlafzimmern mit jeweils zwei Schlafplätzen ausgestattet, erfolgt über eine überdachte Terrassenfläche. Im Garten kleine Feuerstelle für Lagerfeuer. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 5 kilometer
5 kilometer
Restaurant 6 kilometer
6 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 15-09-2025
20 Beoordelingen
Totale beoordeling
Marie - Chemnitz
De ruimte in het huis. / Men merkte dat de eigenaren het huis vaak met hun kleinkinderen gebruikten. Buitenruimtes en kinderkamers boden veel afwisseling (speelgoed, schommel, kiosk, klimboom, zandbak etc.)
Kirsten - Tjæreborg
Het was echt gezellig en je kon zien dat het kindvriendelijk was. Het was een prachtige tuin - ook al hebben we die niet gebruikt. We waren veel op Jegindø voor het Strikkefestival.
Alanazi
Had een heerlijke tijd hier! De eigenaar was echt vriendelijk en liet ons welkom voelen. Het huis was perfect voor onze groep, we hadden genoeg ruimte en het was erg schoon. We hielden ook van de nabijheid van het Struer Museum. Het is een beetje afgelegen, maar dat is wat we wilden - rust en stilte. Zeker weer verblijven!
Mensah
De rust van de locatie was fantastisch! We brachten avonden door op het terras, genietend van het uitzicht. Het weer was een beetje onvoorspelbaar, maar onze tijd daar was nog steeds aangenaam.
Vonk
Schoon, comfortabel en goed gelegen, Het was gemakkelijk om nabijgelegen attracties zoals Struer Museum te verkennen, Een perfecte basis voor onze avonturen!
Van der Schouw
Ruim en goed uitgerust huis, perfekt för en familieweekend, Houdt van de barbecuefaciliteiten en de speeltuin voor de kinderen,
Marie - Wöhrden
Een heel mooi vakantiehuis op een fantastische locatie.
Marie - Dithmarschen
Het huis op zich en de locatie zijn prachtig.
Caro - Schleswig Holstein
Het huis is al groot. Alles wat je nodig hebt is daar. / De speeltoestellen buiten moeten eens gecontroleerd worden, maar verder een super leuk huis niet ver van het strand.
Sven - Pfaffenweiler
De locatie is prachtig en strand dichtbij.
Lindecke
Een zeer ruime en schone plek, perfect voor onze twee samenreizende gezinnen. We vonden alles wat we nodig hadden en het was geweldig om twee badkamers tot onze beschikking te hebben om iedereen onder te brengen.
Hennig
Ruim en gezellig voor onze groep, De locatie was mooi en rustig, wat zorgde voor een ontspannen uitje, Het wifi was soms een beetje traag, maar het was te doen, Zou aanbevelen voor een gezinsvakantie!
Cana
"De accommodatie was mooi", met charmante decoratie," die het gezellig maakte, We waardeerden ook de nabijheid van lokale restaurants
Cana
"Die accommodatie was mooi", met charmante decoratie," die het gezellig maakte, We waardeerden ook de nabijheid van lokale restaurants.
Alanazi
Had een heerlijke tijd hier! De eigenaar was echt vriendelijk en liet ons welkom voelen. Het huis was perfect voor onze groep, we hadden genoeg ruimte en het was erg schoon. We hielden ook van de nabijheid van het Struer Museum. Het is een beetje afgelegen, maar dat is wat we wilden - rust en stilte. Zeker weer verblijven!
Mensah
De rust van de locatie was fantastisch! We brachten avonden door op het terras, genietend van het uitzicht. Het weer was een beetje onvoorspelbaar, maar onze tijd daar was toch aangenaam.
Vonk
Schoon, comfortabel en goed gelegen, Het was gemakkelijk om nabijgelegen attracties zoals Struer Museum te verkennen, Een perfecte basis voor onze avonturen!
Van der Schouw
Ruim en goed uitgerust huis, perfekt för en familieweekend, Houdt van de barbecuefaciliteiten en de speeltuin voor de kinderen,
Lindecke
Een zeer ruime en schone plek, perfect voor onze twee samenreizende gezinnen. We vonden alles wat we nodig hadden en het was geweldig om twee badkamers beschikbaar te hebben om iedereen onder te brengen.
Hennig
Ruim en gezellig voor onze groep, De locatie was mooi en rustig, wat zorgde voor een ontspannen uitje, Het WLAN was soms een beetje traag, maar het was te doen, Aanraden voor een gezinsvakantie!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
meer informatie
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 292362
Laatst bijgewerkt: 15.09.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292362.htm
«Rustige oase aan het water-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.
en commissies
