100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven(mini), koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(satelliet, duitse zender(s)), kachel(hout), DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras, speeltoestellen, plancha grill
Vakantiehuis op een grasperceel niet ver van de kust. Voor kinderen zijn er buitenspeeltoestellen en binnen diverse bordspellen. Sinds de renovatie van het huis in 2016 zijn er geen huisdieren in het huis geweest, daarom is het ook geschikt voor mensen met een allergie voor dierenhaar. Er liggen echter enkele losse tapijten in het huis. Er zijn drie slaapkamers beschikbaar, waarvan twee met elk een eenpersoonsbed. In de keuken is ook een Airfryer aanwezig.\
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 3.2 kilometer
3.2 kilometer
Restaurant 3.1 kilometer
3.1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
149 Beoordelingen
Totale beoordeling
Bettina - Lauterbach
Een prachtig gelegen vakantiehuis op een groot perceel. Uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een zorgeloze vakantie. Drie slaapkamers zorgen voor privacy en de gezellige woonkamer nodigt uit tot ontspanning.
Aanbevelingen: Breng zeker een bezoek aan het noordelijkste puntje van Denemarken, waar de Oostzee en de Noordzee samenkomen. En vergeet de vuurtoren in de duinen niet.
Xenia - Neumünster
Zeer schoon, mooi rustig, niet ver van de Oostzee, een overdekt terras als het regent, alles wat je nodig hebt is aanwezig (daarnaast, barbecue, twee fietsen) zeer aan te raden?!! Aanbevelingen: Aanbeveling voor gezinnen is de Aalborg Zoo, Djurs Attractiepark, verder het Bunker Museum Frederikshavn
Siebert
Deze plek is ideaal voor gezinnen. De speeltoestellen buiten zorgden ervoor dat de kinderen zich prima vermaakten, en we waren blij met de bordspellen binnen. De badkamer was netjes en de verwarming hield ons warm tijdens ons verblijf.
Chambless
Een gezellig vakantiehuis met een heerlijke sfeer! We hebben genoten van het koken in de open keuken en het barbecueën op het terras. De woonkamer was groot genoeg voor ons allemaal om samen te ontspannen. We hebben echt genoten van ons verblijf.
Inga - Rendsburg
Een prima vakantiehuis voor 2-3 personen; er is geen ruimte voor meer, aangezien de slaapkamers erg klein zijn en geen opbergruimte hebben. Heerlijke zitplekken buiten, waar je altijd in de zon of schaduw kunt zitten. De overdekte patio is bijzonder fijn. Sommige onderdelen van de buitenkant zouden een opknapbeurt met verf en wat kleine reparaties kunnen gebruiken, maar dit doet nauwelijks af aan de algehele indruk.
Aanbevelingen:
Er zijn geen tweepersoonsbedden in het hele huis; er zijn twee eenpersoonsbedden en één tweepersoonsbed.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 292960
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Hals, Denemarken, Europa
Hals, Denemarken, Europa
Hals, Denemarken, Europa
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 292960
Laatst bijgewerkt: 31.08.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292960.htm
«4 persoons vakantie huis in Hals» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 149 gegeven Beoordelingen.