7 persoons vakantie huis in STRöMSTAD
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
, zitkamer(2-pers. bed), keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, kinderstoel), woon/slaapkamer(TV(zweedse TV zenders), radio), woon/slaapkamer(TV(zweedse TV zenders)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. vouwbed, 2x stapelbed), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), badkamer(wasbak, douche, toilet), balkon, verwarming(elektrisch), terras(tuinmeubilair, BBQ), parking
Welkom bij een fantastisch en gezellig verblijf in deze mooie rijtjeswoning met terras dat direct aansluit op het zoutwaterkanaal van het Kebalområdet, met de mogelijkheid om direct vanaf het terrassengebied te zwemmen. In de omgeving is er ook een kindvriendelijk zandstrand en een klein kanaal voor krabbenvangen, bovendien woont u naast Strömstads SPA met hun volledige aanbod van activiteiten, baden, bar en restaurant. En dat is nog niet alles, aan de andere kant van het gebied strekt het natuurreservaat Nötholmen zich uit met mooie wandelpaden, hardlooproutes, zwemstranden en op de top van het eiland is er een grillhut waar u naartoe kunt wandelen, grillen en de zon in het noordwesten kunt zien ondergaan. Vanuit het gebied kunt u gemakkelijk verder naar de centrale delen van Strömstad via een kabelveerboot die over het zoute water van Bojarkilen vaart. Op loopafstand, voorbij de parkeergarages, ligt de golfbaan Strömstads GK.
Vanuit de verwelkomende entree komt u binnen in de hal van de rijtjeswoning en verder in een open, goed uitgerust keuken met bar, kookplaat, oven, magnetron, koelkast/vriezer, ijsmachine, koffiemachine, koffiezetapparaat en vaatwasser. De keuken gaat over in een woonkamer met eettafel en gezellige zithoek met TV. Vanuit de woonkamer bereikt u vervolgens een heerlijk terrassengebied met terrasschaduwdoek. Via de badtrap van het terras kunt u een verfrissende duik nemen. Op deze verdieping is er ook een badkamer met douche. De rijtjeswoning heeft drie verdiepingen; op de tweede verdieping zijn er twee slaapkamers, de ene met een comfortabel tweepersoonsbed en in de andere slaapkamer staat een stapelbed waarvan de onderbedbreedte van 120 perfect is voor een volwassene en een kind. Beide slaapkamers hebben toegang tot een balkon, waarvan de grotere in de avondzon ligt. Op de tweede verdieping bevindt zich ook de tweede badkamer van het huis met douche en wasmachine. De derde verdieping bestaat uit een woonkamer met TV en een gezellige slaapnis met tweepersoonsbed. De woning heeft een glasvezelaansluiting en een modern geluidsysteem.
In Strömstad is er een grote verscheidenheid aan activiteiten, een levendig restaurantleven, leuke winkels die dicht bij elkaar liggen of waarom niet gewoon zitten en genieten van alle boten in het havengebied. Vanuit de rijtjeswoning wandelt u, neemt u de stads- of gratis bussen naar het stadscentrum en alle uitjes of naar de stranden waar er meerdere zijn om uit te kiezen. Wilt u de eilanden en de archipel ervaren, dan zijn er verschillende bootcharters en zwemboottochten vanuit de haven in het centrum naar verschillende archipeleilanden zoals Furholmen of de Kosteröarna, maar ook naar buurland Noorwegen. Het is ook mogelijk om een boot of kajak te huren voor eigen ontdekkingsreizen. Voor de golfenthousiastelingen zijn er verschillende 18-holes banen in de omgeving.
Welkom bij een gezellig verblijf in het charmante Strömstad.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 7
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.08 kilometer
0.08 kilometer
Supermarkt 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Restaurant 0.05 kilometer
0.05 kilometer
Stadscentrum 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 10-11-2025
46 Beoordelingen
Totale beoordeling
Anja - Hamburg
De ligging direct aan het water en niet ver van de haven. Ook een mooi klein zandstrand bevindt zich in de buurt van het huis.
Sam
Een fantastische uitvalsbasis om de omgeving te verkennen! Het huisje was brandschoon en had alles wat we nodig hadden. De nabijgelegen golfbaan was een extra bonus voor de golfliefhebbers in onze groep.
Laurie-anne
We hebben een geweldige tijd gehad! Alles was eersteklas, van de comfortabele leefruimtes tot het goed onderhouden terras. De gemakkelijke toegang tot de haven voor boottochten maakte ons verblijf nog aangenamer.
Wegner
Ruim en schoon, alles wat we nodig hadden voor ons verblijf, de gastheer was erg vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden, we waardeerden ook de gratis parkeergelegenheid, waardoor het voor ons gemakkelijker werd om het nabijgelegen nationale park te verkennen,
Femke
Perfect voor een groepsvakantie! We hadden volop ruimte en de keuken was een droom voor elke kok. De restaurants in de buurt boden geweldige opties, maar we genoten er de meeste avonden van om op het terras te koken en te eten.
Ute
Schoon en goed ingericht, dit vakantiehuis voldeed aan al onze behoeften. De gastheer was erg gastvrij en zorgde ervoor dat we ons welkom voelden. Het was even lastig te vinden, maar toen we eenmaal gesetteld waren, was het fantastisch!
Chantal
Dit vakantiehuis was perfect voor onze gezinsvakantie! De ruime indeling maakte het mogelijk dat iedereen zijn eigen ruimte had, en het terras was een mooie plek voor avondlijke barbecue-avonden. De kinderen vonden het geweldig om direct vanaf het terras te zwemmen!
Sobecki
Perfect vakantiehuis! Rustige omgeving, dicht bij enkele goede eetgelegenheden. De bedden waren comfortabel en de woonkamer was mooi om te ontspannen. Alleen een beetje lawaai van de straat, maar dat stoorde ons niet.
Anja Becker
De ligging direct aan het water en niet ver van de haven, er is ook een prachtig klein zandstrand vlakbij het huis,
Anja - Hamburg
De ligging direct aan het water en niet ver van de haven. Ook een mooi klein zandstrand bevindt zich in de buurt van het huis.
Hof
Ruim vakantiehuis met een mooi terras, De nabijheid van het Kosterhavets Nationaal Park was een bonus,
Gratopp
We hebben ons verblijf genoten, hoewel het vrij eenvoudig was. Het huis was functioneel en had genoeg ruimte voor ons. Het was fijn om de mogelijkheid te hebben om buiten op het terras te eten, en de nabijgelegen cafés waren een aangename verrassing.
Overgård Nielsen
We hebben genoten van ons verblijf! Het huis is super ruim, perfect voor ons gezin. De locatie was mooi en rustig, we hebben echt genoten van het grillen op het terras. We hadden alleen graag wat meer keukengerei in de keuken gehad. Maar al met al een geweldige ervaring.
Vesela
Fijne en gezellige plek! We hebben heerlijk op het terras kunnen ontspannen. De gastheer was erg gastvrij en het huis was van alle gemakken voorzien. De keuken zou wel wat meer potten en pannen kunnen gebruiken, maar dat was te doen.
Sabrina
De locatie was ideaal, rustig maar toch dichtbij de charme van Strömstad. We hebben genoten van het verkennen van het natuurreservaat en het nemen van de kabelbaan over het water. Het huis zelf was schoon en comfortabel, waardoor het een ontspannend toevluchtsoord was.
Oosterlynck
Over het algemeen een behoorlijke ervaring. Het huis was ruim en we hadden alle nodige voorzieningen. Het ligt iets verder van de belangrijkste bezienswaardigheden dan ik had verwacht, maar het uitzicht vanaf het balkon maakte dat goed. Alleen een opmerking dat de wifi soms wat wisselvallig kan zijn.
Faber
Een perfecte retraite voor koppels, Genoten van barbecuen in de tuin en het comfort van vier badkamers maakte alles gemakkelijker,
Krupova
Geweldige ruimte voor een grote groep! Schoon en heeft alles wat je nodig hebt, WiFi werkte ook goed,
Bert
Onze familie van zeven had een geweldige tijd hier, De locatie nabij het strand en het park was handig voor onze dagelijkse uitstapjes, De barbecuefaciliteiten waren een leuke aanvulling voor onze zomeravonden,
Vh
Ruim en comfortabel! De kinderen hadden plezier in de tuin terwijl wij op het terras ontspanden, De locatie is centraal genoeg om nabijgelegen attracties te verkennen, maar toch rustig genoeg voor een ontspannen vakantie,
Getevau
We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! Het was goed uitgerust met alles wat we nodig hadden, inclusief een fantastische keuken, De nabijgelegen stranden waren een hit, vooral het zandstrand voor de kinderen, Zeer aanbevolen!
Doreen
We hielden van ons verblijf! De inrichting was charmant en layouten van het huis was perfect voor onze behoeften, De nabijgelegen wandelpaden waren een aangename verrassing, en we genoten van een paar uitstapjes naar de Koster-eilanden,
verschaeve
De locatie en het appartement zelf
Oosterlynck
Over het algemeen een behoorlijke ervaring, Het huis was ruim en we hadden alle nodige voorzieningen, Het is iets verder van de belangrijkste attracties dan ik had verwacht, maar het uitzicht vanaf het balkon maakte dat goed, Gewoon een opmerking dat de WiFi soms wat onbetrouwbaar kan zijn,
Faber
Een perfecte retraite voor koppels, Genoten van barbecueën in de tuin en het comfort van vier badkamers maakte alles gemakkelijker,
Krupova
Geweldige ruimte voor een grote groep! Schoon en heeft alles wat je nodig hebt, WiFi werkte ook prima,
Bert
Onze familie van zeven had een geweldige tijd hier, De locatie nabij het strand en het park was handig voor onze dagelijkse uitstapjes, De barbecuefaciliteiten waren een leuke aanvulling voor onze zomeravonden,
Vh
Ruim en comfortabel! De kinderen hadden plezier in de tuin terwijl wij op het terras ontspanden, De locatie is centraal genoeg om nabijgelegen attracties te verkennen, maar toch rustig genoeg voor een ontspannen vakantie,
Getevau
We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! Het was goed uitgerust met alles wat we nodig hadden, inclusief een fantastische keuken, De nabijgelegen stranden waren een hit, vooral het zandstrand voor de kinderen, Zeer aanbevolen!
Doreen
We hielden van ons verblijf! De inrichting was charmant en layouten van het huis was perfect voor onze behoeften, De nabijgelegen wandelpaden waren een aangename verrassing, en we genoten van een paar uitstapjes naar de Koster-eilanden,
verschaeve
De locatie en het appartement zelf
Anja Becker
De ligging direct aan het water en niet ver van de haven, er is ook een prachtig klein zandstrand vlakbij het huis,
Hof
Ruim vakantiehuis met een mooi terras, De nabijheid van het Kosterhavets Nationaal Park was een bonus,
Gratopp
We hebben ons verblijf genoten, hoewel het vrij eenvoudig was. Het huis was functioneel en had genoeg ruimte voor ons. Het was fijn om de mogelijkheid te hebben om buiten op het terras te eten, en de nabijgelegen cafés waren een aangename verrassing.
Overgård Nielsen
We hebben genoten van ons verblijf! Het huis is super ruim, perfect voor ons gezin. De locatie was mooi en rustig, we hebben echt genoten van het grillen op het terras. We hadden alleen graag wat meer keukengerei in de keuken gehad. Maar al met al een geweldige ervaring.
Vesela
Leuke en gezellige plek! We hebben een goede tijd gehad met ontspannen op het terras. De gastheer was zeer gastvrij en het huis had alle basisbehoeften. De keuken kan wel een paar extra pannen gebruiken, maar het was te doen.
Sabrina
De locatie was ideaal—rustig maar dicht bij de charme van Strömstad. We genoten van het verkennen van het natuurreservaat en het nemen van de kabelbaan over het water. Het huis zelf was schoon en comfortabel, waardoor het een ontspannende toevluchtsoord was.
Chantal
Dit vakantiehuis was perfect voor onze gezinsvakantie! De ruime indeling stelde iedereen in staat om zijn eigen ruimte te hebben, en het terras was een mooie plek voor avonden met barbecues. De kinderen vonden het geweldig om direct vanaf het terras te zwemmen!
Sobecki
Perfect vakantiehuis! Rustige omgeving, dichtbij enkele goede eetgelegenheden. De bedden waren comfortabel en de woonkamer was fijn om te ontspannen. Slechts een beetje lawaai van de straat, maar dat stoorde ons niet.
Sam
Een geweldige basis voor het verkennen van de omgeving! Het vakantiehuis was vlekkeloos schoon en had alles wat we nodig hadden. De nabijgelegen golfbaan was een extra bonus voor de golfenthousiastelingen in onze groep.
Laurie-anne
We hadden een geweldige tijd! Alles was eersteklas, van de gezellige woonruimtes tot het goed onderhouden terras. De gemakkelijke toegang tot de haven voor boottochten maakte ons verblijf nog aangenamer.
Wegner
Ruim en schoon, Had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf, De gastheer was echt vriendelijk en liet ons ons thuis voelen, We waardeerden ook het gratis parkeren, wat het ons vergemakkelijkte om het nabijgelegen nationale park te verkennen,
Femke
Perfect voor een groepsvakantie! We hadden veel ruimte, en de keuken was een droom voor elke kok. De nabijgelegen restaurants boden geweldige opties, maar we genoten ervan om de meeste avonden op het terras te koken en te dineren.
Ute
Schoon en goed gedecoreerd, voldeed dit vakantiehuis aan al onze behoeften. De gastheer was erg behulpzaam en liet ons welkom voelen. Het was een beetje lastig te vinden, maar toen we ons eenmaal gevestigd hadden, was het fantastisch!
Anja Becker
De locatie direct aan het water en vlakbij de haven, er is ook een mooi klein zandstrand in de buurt van het huis.
Anja Becker
De locatie direct aan het water en vlakbij de haven, Er is ook een mooi klein zandstrand in de buurt van het huis.
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in West-Zweden
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 293389
Laatst bijgewerkt: 10.11.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/293389.htm
«7 persoons vakantie huis in STRöMSTAD» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 46 gegeven Beoordelingen.
en commissies