Terug
Zoeken

Rustige Oase in Hummingen-By Traum

Max.  4  personen
57m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

Internettoegang DSL, keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(duitse zender(s))), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad of douche, wasbak, toilet), carport, verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), tuin, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill

Goed onderhouden vakantiehuis nabij de Oostzeekust. Gelegen op een beschermd tuinperceel en biedt in de buitenruimte twee mooie houten terrassen, waarvan één overdekt is. Er is ook een goede barbecue en tuinmeubilair voor zomerse dagen beschikbaar. Carport bij het huis.

Bij de renovatie in 2019 zijn de badkamer en de keuken van het huis vernieuwd. Tot de nieuwe keukenuitrusting behoren o.a. afzuigkap, magnetron en koel-/vriescombinatie. Klimaatvriendelijke verwarming in het huis door een energiezuinige warmtepomp.

Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Barbecue Barbecue
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
WiFi

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2tweepersoonskamer 2tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 6 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: DKK 1.083, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf.
Elektriciteit: DKK 3,74/kWh.
Water: DKK 100/m3.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis. Min. 50/50 Mbit.
Kinderbed: DKK 110/verblijf.
Kinderstoel: DKK 110/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden- Tot 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


120 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Bärbel - Pinneberg

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Gepflegtes Haus mit großem Grundstück. Lage bis zum Deich ca. 5 Gehminuten.

Marco - Deutschland

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het huis biedt alles wat je nodig hebt voor een week vakantie. Helaas kraken en piepen de bedden wel erg. Het toilet is een vacuümtoilet en maakt een enorm lawaai. 's Nachts naar het toilet gaan maakt iedereen wakker. Verder is het huis goed gelegen en op slechts 5 minuten van het strand.

Aanbevelingen:

De krokodillenzoo is zeker een bezoek waard. Wij waren er in de herfst, waardoor veel attracties gesloten waren of beperkte openingstijden hadden.

Marco - Deutschland

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het huis biedt alles wat nodig is voor een week vakantie. De bedden kraken en piepen helaas erg. Het toilet is een vacuümtoilet en maakt een enorme herrie. 's Nachts naar het toilet en iedereen is wakker. Verder is het huis goed gelegen en 5 minuten van het strand verwijderd. Aanbevelingen: De krokodillentuin is een bezoek waard. We waren er in de herfst en daarom waren veel attracties gesloten of hadden beperkte openingstijden.

Angelika - Bennewitz

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Een prachtig vakantiehuis met alles wat je nodig hebt. Het terrein is geweldig en je kunt de dieren elke dag bekijken.

Aanbevelingen:
De haven van Naskov, de krokodillenzoo

Angelika - Bennewitz

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

zeer mooi vakantiehuis met alles wat je nodig hebt terrein super je kunt elke dag de dieren observeren Aanbevelingen: de haven in naskov krokodilzoo

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 293755

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 293755

Laatst bijgewerkt: 28.08.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/293755.htm


«Rustige Oase in Hummingen-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 120 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat