100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
, , open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(100-139L)), woon/slaapkamer(TV(satelliet, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kachel(hout), DVD-speler, radio, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, ledikant), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), Tafeltennis, bubbelbad(in huis, verwarmd, 4 personen), sauna(in huis, verwarmd, 8 personen), verwarming(elektrisch), terras, speeltoestellen, biljart, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Hier verwacht u een bijzonder aantrekkelijk ingericht vakantiehuis, met een whirlpool en sauna in een van de in totaal drie badkamers. Het ligt in het populaire vakantiehuisgebied van Grønhøj. Het gebied ligt halverwege tussen de plaatsen Blokhus en Løkken, twee van de populairste vakantiedorpen van Denemarken.
Bij het ruime vakantiehuis hoort een goed 2.100 m2 groot natuurperceel met veel ruimte voor activiteiten in de buitenlucht. In het huis zijn er 10 slaapplaatsen verdeeld over vijf slaapkamers beschikbaar. Een geschikt reisdoel voor een meergezinsvakantie.
Voor de vrijetijdsbesteding is er in het huis een zogenaamde activiteitenruimte met biljart, tafeltennis en spelconsole. Het huis heeft een open keuken-/woonruimte met eet- en zithoek, evenals een gezellige houtkachel voor de koelere maanden. Daarnaast is er een energiezuinige warmtepomp geïnstalleerd, die ook in de wintermaanden zorgt voor een goede en kosteneffectieve verwarming van het huis. Er zijn ook drie badkamers beschikbaar, allemaal met aangename vloerverwarming, waarvan één met whirlpool en sauna.
In het huis zijn er meerdere toegangspunten tot het mooie terras met zonnige en schaduwrijke zitplaatsen, omdat een deel overdekt is. Geniet hier buiten van de zonnige dagen en gezellige barbecue-avonden.
Geen verhuur aan jeugd- of vakgroepen gewenst!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 3
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
131 Beoordelingen
Totale beoordeling
Kristin - Oer-Erkenschwick
Het vakantiehuis ligt op een zeer goede locatie, rustig in een doodlopende straat, maar toch op loopafstand van het strand. De algehele staat is redelijk.
Aanbevelingen:
"Skagen is altijd een bezoek waard. Het Bolcheriet in Lökken is een absolute aanrader."
Anja - Deutschland
Groot perceel, op loopafstand van de zee, rust! Aanbevelingen: Groot perceel, op loopafstand van de zee, rust!
Ines - Heidenheim
Zeer rustige locatie en groot perceel. Ook voor 4 volwassenen voldoende groot. Terras gedeeltelijk overdekt en daardoor goed bij slecht weer te gebruiken. Keuken goed uitgerust met servies en keukenapparatuur. De barbecue was gloednieuw. Aanbevelingen: Uitstapjes naar Hirtshals (Ozeanarium). Ritjes over het strand naar Blokhus (zandsculpturen bekijken) of naar Lökken (Braziliaans restaurant "Rodeo" = Churrascaria). Lönstrup (kunstgalerijen + vuurtoren)
Cindy - Hohenkirchen
Die vele slaapkamers en badkamers bevielen ons. Wat minder mooi was, was de bank, deze is erg doorgezakt, de bedden zijn veel te klein (1,35m breed) dit moet vermeld worden, helaas zijn de matrassen ook erg hard. De genoemde koelkast staat in de aanbouw, deze is erg oud en lelijk, men zou deze moeten vervangen. We hebben ons ondanks alles erg prettig gevoeld. Aanbevelingen: Løkken en Blokhus zijn erg mooi. Het autostrand is ook dichtbij.
Johannes - Lastrup
Grote woonruimte, 5 slaapkamers, drie badkamers, sauna en whirlpool, grote hobbyruimte met tafeltennis/biljart, zeer groot overdekt terras + groot vrij terras + klein apart terras, goed uitgerust Aanbevelingen: Zeer aanbevolen: de standbar/snack aan Strandvej.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 293962
Andere accommodaties van Belvilla
Lökken, Denemarken, Europa
Vendsyssel, Denemarken, Europa
Lökken, Denemarken, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Grönhöj, Denemarken, Europa
Grönhöj, Denemarken, Europa
Grönhöj, Denemarken, Europa
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 293962
Laatst bijgewerkt: 10.07.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/293962.htm
«Luxe toevluchtsoord in Gronhoj-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 131 gegeven Beoordelingen.