6 persoons vakantie huis in Rønde-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV(Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. vouwbed), badkamer(bad of douche, wasbak, toilet), vide(2x 1-pers. vouwbed), verwarming(elektrisch), terras, BBQ, lucht-lucht warmtepomp
Ferienhaus ca. 50 m vom Meer und in geringer Entfernung von Århus entfernt. Es gibt u.a. verschiedene Gesellschaftsspiele, so dass es sich die ganze Familie hier gemütlich machen kann. Im Sommer sorgt die Wärmepumpe für Abkühlung. Für kleine Kinder gibt es einen sogenannten Handysit, der auf normale Stühle montiert wird und so wie ein Hochstuhl genutzt werden kann. Im Schlafzimmer gibt es ein Schlafsofa mit Platz für zwei Personen (1,60 x 2 m) und auf dem Schlafboden befinden sich zwei Matratzen auf Lattenrosten. Blick auf die Bucht und das Meer von der Terrasse und Wohnzimmer aus. Das Haus liegt kinderfreundlich am Ende der Sackgasse in kurzer Entfernung zum Badestrand, Einkaufs- und Freizeitmöglichkeiten. Keine Vermietung an Jugendgruppen.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-06-2025
26 Beoordelingen
Totale beoordeling
Geert-Jan Reijmer
Mooie ligging, groot huis met ruime tuin, alles aanwezig inniger huis en erg schoon
Pradhan
Mooi vakantiehuis! De indeling was perfect voor onze familie, en de twee badkamers waren een groot pluspunt. We genoten van het grillen op de BBQ en ontspannen met uitzicht. De locatie is rustig maar dicht bij Aarhus, wat handig was voor dagtochten.
KESIKLI VICTORIA
We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! Het was zeer gezinsvriendelijk, met veel ruimte voor iedereen. De nabijgelegen stranden waren een extra bonus.
Van Hemert
Ruim en comfortabel vakantiehuis, ideaal voor familiebijeenkomsten, De nabijheid van Følle Strand is een groot pluspunt,
Bargsten
Het huis was ruim en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was. Het voelde als een tweede thuis. Het nabijgelegen strand Rosenholm Bådelaug was een geweldige plek voor een picknick!
Stankovic
We hebben ons verblijf hier absoluut geweldig gevonden! Het huis is licht en luchtig, met mooie uitzichten vanuit de woonkamer. De kinderen hebben veel plezier gehad op de mezzanine, en de handysit was erg handig voor ons kleintje. We hebben ook de lokale restaurants gebruikt, vooral Cafe på Toppen, dat slechts een korte wandeling verderop is. Een perfecte mix van ontspanning en plezier voor onze gezinsuitstap!
Roland Kempeni
zeer goed gelegen
Wenke Naumann
Lichte kamers, mooi ingericht, dicht bij het strand, uitzicht op zee, rustig, vriendelijke lokale buren
Frank Krause
Heel geweldig, al ingericht, alles wat je nodig hebt is aanwezig
Litt
Het vakantiehuis was charmant en goed onderhouden, We hadden een geweldige tijd met het verkennen van de nabijgelegen Kalø Slotsruin en genoten van het eten in Cafe på Toppen, net om de hoek, Het was een geweldige basis voor onze avonturen,
Rolf
Zeer goed uitgeruste keuken, zelfs met handmixer! / De matrassen van het tweepersoonsbed en de Matr
Skipwith
De locatie was geweldig, slechts een korte rit van de luchthaven van Aarhus en dicht bij lokale attracties, De woonruimte was uitnodigend en we voelden ons er heel thuis, We zouden zeker terugkomen voor een andere gezinsvakantie,
Pratt
Geweldige plek voor gezinnen, Schoon en gezellig, slechts een sprongetje van het strand,
Al Rumaithi
Comfortabel en ruim! We reisden met onze kinderen en waardeerden de doordachte voorzieningen. De kinderen genoten van de mezzanine, en wij hielden van de buitenruimte voor barbecues. Een perfecte gezinsuitstap!
Jung
De plek was best leuk, maar ik wou dat de WiFi sneller was. Alles verder was perfect, vooral de comfortabele bedden en de keuken was goed gevuld.
Geldof
Heel belangrijk: stort, alles is aanwezig en het is ook mooi schoon, Dichtbij de kust,
KONRATH
Een mooie vakantiehut die echt aan onze verwachtingen voldeed. Het was schoon en comfortabel, met genoeg ruimte voor zes van ons. We waardeerden de handymogelijkheid voor ons kleintje, en het terras was een heerlijke plek om 's avonds te ontspannen.
Caspers
De locatie was precies wat we zochten: vredig, schoon en dicht bij de natuur. We maakten mooie wandelingen naar Balskov Skov en brachten middagen door op het strand. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. Zeer aan te raden!
Hollstein
We hebben onze verblijf echt genoten, Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden, en de locatie nabij Følle Strand was een groot voordeel, Gewoon een opmerking: De warmtepomp had wat tijd nodig om het huis op warme dagen af te koelen, Over het algemeen een fijne korte vakantie!
Roland Kempeni
zeer goed gelegen
Geert-Jan Reijmer
Mooie ligging, groot huis met ruime tuin, alles aanwezig inniger huis en erg schoon
Wenke Naumann
Lichte kamers, mooi ingericht, dicht bij het strand, uitzicht op zee, rustig, vriendelijke lokale buren
Frank Krause
Heel geweldig, al ingericht, alles wat je nodig hebt is aanwezig
Rolf
Zeer goed uitgeruste keuken, zelfs met handmixer! / De matrassen van het tweepersoonsbed en de Matr
Andreas Renneke
Het huis is gezellig en liefdevol ingericht. Op het grote terras heeft men van 's morgens tot 's avonds zon en uitzicht op de Oostzee vanuit het huis. Het huis bevindt zich op de tweede rij aan het einde van een doodlopende straat. Het nadeel in het huis waren te veel kasten in de slaapkamers die privé op slot waren en helaas waren er geen gebruiksaanwijzingen voor het huis en de apparaten beschikbaar in het Duits.
Andreas Renneke
Het huis is gezellig en mooi ingericht. Op het grote terras heb je van 's morgens vroeg tot 's avonds zon en uitzicht op de Oostzee vanuit het huis. Het huis ligt op de tweede rij aan het einde van een doodlopende weg. Een nadeel in het huis was dat er in de slaapkamers te veel kasten waren die privé afgesloten waren en helaas waren er geen gebruiksaanwijzingen voor het huis en de apparaten beschikbaar in het Duits.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 296506
Laatst bijgewerkt: 09.06.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/296506.htm
«6 persoons vakantie huis in Rønde-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.
en commissies
