Terug
Zoeken

4 persoons vakantie huis in SJÖTORP-By Traum

Max.  4  personen
30m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

Internettoegang DSL, open keuken(koffiezetapparaat, combimagnetron, koelkast(+ vriesvak), kinderstoel, elektrische kookplaten), woon/slaapkamer(2-pers. vouwbed, TV(zweedse TV zenders), radio), slaapkamer(5 m2)(2x stapelbed, ledikant), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(tuinmeubilair, BBQ(houtskool)), parking

Kleineres Ferienhaus in idyllischer Lage am Seeufer des Vänern. Nur ein paar Schritte von der Veranda entfernt steht man schon mit beiden Füßen im See! Das Häuschen liegt auf dem gemeinschaftlichen Grundstück des Eigentümers und stellt innen einen kl. Schlafraum mit Etagenbett, ein Bad sowie einen offenen Küchen-/Wohnbereich zur Verfügung. Von der Holzveranda genießt man Panoramaaussicht aus der 1. Reihe zum größten See Schwedens! Ein öffentliches Strandufer findet man etwa 600 m vom Haus, an der Gaststätte am Askevik. Es ist nicht gestattet, Elektroautos am Haus zu laden. In dieser Gegend zählt der Göta Kanal zu den Hauptsehenswürdigkeiten und bietet sich z.B. auch für einen Radausflug entlang des Ufers an. Zum Tivedens Nationalpark fährt man etwa 40 km. Familien mit kleinen Kindern sollten einen Ausflug zu den Mini-Kanälen von Norrkvarn machen. Weitere Sehenswürdigkeiten und kulturelle Veranstaltungen in der Gegend.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Barbecue
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer 1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.01 kilometer

Supermarkt 11 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer

Stadscentrum 7 kilometer

Bus 0.5 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: SEK 583, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden- Tot 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


69 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Alla - Hamburg

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het vakantiehuis ligt op een zeer rustige en mooie locatie, op slechts een steenworp afstand van het water. De omgeving is ideaal om te ontspannen, te vissen en boottochten te maken. Hoewel de netheid iets beter had gekund, was het huis over het algemeen goed uitgerust. Helaas was de beschrijving van de boot enigszins misleidend. In de beschrijving van het huis stond dat er geen boot aanwezig was, terwijl bij de inbegrepen voorzieningen een roeiboot en de mogelijkheid om een motor te huren werden vermeld. Aangezien de boot de belangrijkste reden was waarom we dit vakantiehuis hadden geboekt, waren we aanvankelijk teleurgesteld. De eigenaresse was echter erg vriendelijk en behulpzaam. Nadat we de situatie hadden uitgelegd, gaf ze ons een boot. Omdat we de boot zelf te water lieten en daarna weer op de trailer zetten, mochten we de motor gratis gebruiken. We willen de eigenaresse in het bijzonder bedanken voor haar behulpzaamheid. Toen ik tijdens onze vakantie een tandheelkundige noodsituatie had, stuurde ze ons direct het telefoonnummer en de openingstijden van de spoedkliniek en nam ze daarna herhaaldelijk contact met me op om te vragen hoe het met me ging en of we nog iets nodig hadden. Naar onze mening is het huis het meest geschikt voor twee volwassenen of twee volwassenen met jonge kinderen. De kamer met het stapelbed is vrij klein, de bedden zijn nogal smal en de matrassen zijn vrij dun. Ook voor vissers is er genoeg te beleven. We vingen een paar mooie brasems, baarzen, voorns en blankvoorns. Helaas hadden we deze keer geen geluk met snoek, snoekbaars of zalm, maar dat hoort erbij als je vist. Al met al hebben we, ondanks de kleine minpuntjes, een zeer aangename vakantie gehad. De rustige locatie, de nabijheid van het water en vooral de uitzonderlijke vriendelijkheid en behulpzaamheid van de gastvrouw maakten ons verblijf erg prettig.

Aanbevelingen:

We raden een uitstapje naar Sjötorp aan met het Göta-kanaal en een boottocht naar de kleine eilandjes in het Vänernmeer. We vonden Torsö bijzonder mooi met zijn fijne plekjes om te zwemmen, barbecueën en picknicken. Ook voor vissers is er genoeg te beleven. Een wandeling door het bos is ook de moeite waard – we vonden al cantharellen, hoewel het nog wat vroeg was voor het paddenstoelenseizoen. Wie van natuur, rust en stilte houdt, zal zich hier helemaal thuis voelen.

Weickert

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Deze accommodatie is erg praktisch voor een gezinsvakantie. De keuken is goed uitgerust om makkelijk te koken en de wasmachine was een welkome bonus. De ligging vlakbij het strand is ook ideaal voor een snelle duik in het water.

Trinkner

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het vakantiehuis is charmant en goed onderhouden. We hebben 's ochtends heerlijk op het terras gezeten, koffie gedronken en genoten van het uitzicht op het meer. Het nabijgelegen café was een fijne optie voor de lunch.

Degen

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Een heerlijk plekje! De woonkamer was gezellig en de tv was een fijne aanvulling op onze avonden. De douche was verfrissend na een dagje de nabijgelegen Göta-kanalen verkennen. Een aanrader voor een rustig uitje.

Sabrina - Harrislee

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Goed uitgerust, fantastische locatie direct aan het meer. Perfect voor een wandelvakantie.

Aanbevelingen: Nationaal Park Tiveden, Götakanal, Sjötorp

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 296791

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 296791

Laatst bijgewerkt: 06.09.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/296791.htm


«4 persoons vakantie huis in SJÖTORP-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 69 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat