Terug
Zoeken

8 persoons vakantie huis in Fjerritslev-By...

Max.  8  personen
92m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

, woonkamer(2x 1-pers. vouwbed), open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(satelliet, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, ledikant), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(wasbak, toilet), bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), sauna(in huis, verwarmd, 3 personen), verwarming(elektrisch), terras, speeltoestellen

Gemütliches Ferienhaus auf einem Naturgrundstück mit Wiese, Bäumen und einigen Spielgeräten für Kinder. Zudem schöne Holzveranda mit mehreren Sitzgelegenheiten. Familienfreundliche Einrichtung mit Kinderbett und Hochstuhl. Zudem Sauna sowie technische Annehmlichkeiten wie WLAN, Parabol, Waschmaschine und Trockner im Haus. Im großen Bad steht auch eine Whirlwanne für 2 Personen bereit. Die Kücheneinrichtung ist älter. Das Ferienhaus steht nur etwa 800 m von einem schönen Sandstrand. Dort gibt es zeitweise direkt ab Kutter fangfrischen Fisch zu kaufen. Außerdem kann man als Angler hier selbst aktiv werden.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Kinderbed Kinderbed

Buitenshuis

Speeltuin
Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

1tweepersoonskamer 1tweepersoonskamer
2driepersoonskamer 2driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 3 kilometer

Restaurant 3 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: DKK 1.150, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Max. 2; gratis.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf.
Elektriciteit: DKK 3,74/kWh.
Water: DKK 65/m3.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: DKK 110/verblijf.
Kinderstoel: DKK 110/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden- Tot 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


71 Beoordelingen

Totale beoordeling

3,9 van 5
3.9 Inrichting
3.9 Prijs / kwaliteit
3.9 Service
3.9 Ligging
3.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Dirk - Hattingen

4,0 4 4 4 4 4
Toon Duits

De prachtige ligging aan bos en zee

Aanbevelingen:
Wandel- en fietstochten direct vanuit het huis / Bezienswaardigheden: Skagen met het Skagerrak en de Råbjergmile, Aalborg, Viborg, Mariager, Løgstør, Aggerborg

Maik - Boock, Vorpommern, Deutschland

4,0 4 4 4 4 4
Toon Duits

Het is een zeer mooi vakantiehuis dat zijn potentieel nog niet helemaal benut. Het heeft al een zekere patina. Met een paar renovatiewerkzaamheden en reparaties zou het top zijn. Aanbevelingen: De weg naar het strand en de visser is zeker de moeite waard. Steinstraße, mooie boten en een viskraam. Verder is een uitstapje naar Bulbjerg ook de moeite waard. Naast de artillerieleidbunker is er een fantastisch uitzicht. Bij de trap naar het strand moet men bedenken dat men ook weer omhoog moet (305 treden). :&þ Het autostrand in Rødhus is ook een ervaring. / Eigenlijk loont elke uitstap in de omgeving, schattige kleine plaatsen, aardige mensen en fantastische natuur.

Katharina - Lohr am Main

4,0 4 4 4 4 4
Toon Duits

De locatie is werkelijk prachtig, omgeven door een klein bos, wat zorgt voor heerlijke privacy in deze woonwijk. Alles wat je nodig hebt is aanwezig; er ontbreekt niets.

Aanbevelingen:
Het nabijgelegen hondenpark is een absolute aanrader. De verse vis van het strand is ook heerlijk. Legoland ligt op slechts 2,5 uur rijden.

Christiane - Berlin

4,0 4 4 4 4 4
Toon Duits

Het meubilair is gedateerd, maar past wel bij de charme van het huis. Alles is aanwezig, maar de hygiëne liet te wensen over.

Aanbevelingen:
Als u van rust en stilte houdt en gewoon wilt genieten van het uitzicht, dan is dit de perfecte plek. Het visrestaurant in de haven is een aanrader. Het is interessant om de vissersboten te zien komen en gaan.

Vanessa - Jena

4,0 4 4 4 4 4
Toon Duits

Sauna en open haard, gezelligheid van de inrichting, uitrusting (alles wat nodig was, was aanwezig) Aanbevelingen: Rubjerg Knude / Bulbjerg / Fiskerhus Thorup Strand / Bunkermuseum Hanstholm / Ozeanarium Hirtshals / Svinklov Klitplantage / Fjeritslev

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 297680

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 297680

Laatst bijgewerkt: 13.06.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/297680.htm


«8 persoons vakantie huis in Fjerritslev-By...» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 71 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat