Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

6 persoons vakantie huis in Ebeltoft-By Traum

Max.  6   gasten
80m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
80m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(60-99L), wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(satelliet, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), DVD-speler, radio, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, 2x stapelbed, kinderbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras(tuinmeubilair, ligbedden), BBQ, speeltoestellen, Tafel om vis schoon te maken, lucht-lucht warmtepomp

Nur etwa 100 m von der Ostsee findet man dieses wohnliche Ferienhaus mit Meerblick! Die schöne Aussicht lässt sich sowohl vom Inneren als auch von der Terrasse des Hauses aus bewundern. Das Ferienhaus liegt leicht erhöht im Vergleich zu den anderen Häusern der Gegend und bietet daher uneingeschränkten Panoramaausblick zur Küstenlandschaft und zum Wasser am Horizont. Dort sind an klaren Tagen u.a. auch die Insel Hjelm, der Ort Helgenæs, Schiffe und Fähren sowie einige Kite-Surfer zu beobachten. Das Haus hat auf beiden Seiten Terrassenflächen, die je nach Tageszeit Sonne bieten. Innen wurde das Ferienhaus geschmackvoll eingerichtet und 2016 zuletzt komplett renoviert. Die Einrichtung von Küche und Bad sowie das Mobiliar wurden bei dieser Gelegenheit erneuert. Das Familienleben spielt sich vor allem im großen Küchen-/Wohnbereich ab, in dem es auch eine gemütliche Sitzecke mit Kaminofen und TV gibt. Draußen bietet das Naturgrundstück mit Rasenfläche Gelegenheit für Aktivitäten im Freien, z.B. bei Sport, Spiel und Spaß mit den Kindern. Außerdem stehen Schaukelgerüst mit Rutsche und Sandkasten bereit. Das Nachbarhaus, Objekt 33270, wird ebenfalls über DanCenter vermittelt, und könnte so z.B. von einer befreundeten Familie angemietet werden. Gratis Eintritt zum Badeland. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that  you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Barbecue
Speeltuin
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Restaurant 0.7 kilometer

0.7 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: DKK 1.040, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Max. 2; gratis.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf.
Elektriciteit: DKK 3,74/kWh.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis. Min. 50/50 Mbit.
Kinderbed: DKK 110/verblijf.
Kinderstoel: DKK 110/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden
•Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
•Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


19 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.7 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.7 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Langen

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Ons verblijf in het vakantiehuis in Ebeltoft was gewoon heerlijk. De panoramische uitzichten vanaf het terras waren gewoon adembenemend.

Claudia Reitzner

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

De ligging met het prachtige uitzicht op het water,

Uwe Prekel

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

De ligging van de woning en de inventaris

Sabine Rothenberg

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Top Lage

Claudia Reitzner

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

We zijn er voor de derde keer geweest, het huis ligt op de eerste rij van het strand, met een prachtig uitzicht op de Oostzee, ideaal voor wandelingen en ontspanning, het huis is goed uitgerust en schoon,

Dimler

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Schone en gezellige plek om te verblijven met veel voorzieningen, De kinderen hadden plezier met spelen in de zandbak en schommelen, terwijl wij op het terras ontspanden, We waardeerden ook de nabijgelegen natuurlijke schoonheid van Elsegårde Skov voor onze ochtendwandelingen,

Minne

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Engels

Ruim en goed uitgerust! We hadden genoeg ruimte voor iedereen, en de twee badkamers waren een geweldige functie. De kinderen hielden van het buitenspeelgebied, en we genoten van het gemak van nabijgelegen cafés en restaurants. Een rustige plek met gemakkelijke toegang tot het strand.

Devine

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Engels

We hadden een geweldige verblijf in dit vakantiehuis! Het uitzicht op de oceaan vanaf het terras was gewoon adembenemend, vooral tijdens de zonsondergang. De kinderen vonden de schommelset en zandbak geweldig, terwijl wij genoten van het barbecuen op het terras. Het huis was echt goed uitgerust en comfortabel voor onze gezin van zes. Zeer aan te raden!

Dent

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Engels

Rustige omgeving met prachtige stranden op korte rijafstand, Sterk aanbevolen voor gezinnen of koppels die op zoek zijn naar rust.

Singh

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Engels

Perfecte locatie voor een ontspannen uitje, Het waterpark in de buurt was een leuke bonus voor de kinderen,

Alarcón

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Engels

Over het algemeen een solide ervaring! Het huis was ruim en goed gelegen, De terraszichten waren prachtig, en de kinderen hadden genoeg activiteiten om ze bezig te houden, We hebben genoten van onze tijd en zouden zeker overwegen om terug te keren,

Wensing

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Een geweldige plek voor een gezinsuitje! De panoramische uitzichten vanuit het huis zijn ongelooflijk, en we genoten van de tijd op het terras, De kinderen hadden het geweldig in het waterpark, en het was fijn om zoveel eetgelegenheden in de buurt te hebben, zoals Cafe Moeslund, Over het algemeen een zeer aangename ervaring,

Couwelaers

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor een ontspannende vakantie, Het was goed onderhouden en smaakvol ingericht, Het enige nadeel was het weer, maar we hebben het beste van onze tijd binnenshuis gemaakt met bordspellen en samen koken, Zou zeker terugkomen!

hoogstad

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Schoon, ruim en gezellig, Vibe check: geslaagd! Geweldige ontmoetingsplek voor een groep van 6, Goed WiFi, wat essentieel is voor de 'gram, Nabij Ebeltoft is schattig, met cafés en stranden, Toegang tot het waterpark is anders, Zeker terugkomen!

Ugursoy

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Het huis biedt een perfecte mix van comfort en adembenemende uitzichten. We hielden van de verhoogde ligging, die ons in staat stelde de voorbijvarende schepen te observeren. De toegang tot het waterpark was een hit bij de kinderen, en het was maar een korte rit naar de luchthaven van Aarhus voor onze aankomst. Zou het voor gezinnen aanbevelen!

Claudia Reitzner

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

De ligging met het prachtige uitzicht op het water,

Uwe Prekel

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

De ligging van de woning en de inventaris

Sabine Rothenberg

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Top Lage

Claudia Reitzner

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We zijn er voor de derde keer geweest, het huis ligt op de eerste rij van het strand, met een prachtig uitzicht op de Oostzee, ideaal voor wandelingen en ontspanning, het huis is goed uitgerust en schoon,


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 298158

Laatst bijgewerkt: 11.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/298158.htm


«6 persoons vakantie huis in Ebeltoft-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 19 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat