Terug
Zoeken

Gezellig toevluchtsoord met sauna -- By Traum...

Max.  6  personen
107m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV(satelliet, duitse zender(s)), open haard, DVD-speler, radio), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad of douche, wasbak, toilet), sauna(in huis, verwarmd, 5 personen), verwarming(elektrisch), terras, lucht-lucht warmtepomp

Ferienhaus mit Sauna, auf einem Naturgrundstück mit Feuerstelle und Shelter - ideal für Gemütlichkeit am Feuer und eine Übernachtung im Freien. Kombinierter Küchen-Ess-Wohnbereich mit Holzofen und Kamin sowie Ausgang zu zwei Terrassen. Es gibt auch eine energiesparende Wärmepumpe im Haus. Die Schlafplätze verteilen sich auf drei Schlafzimmer und es gibt ein Bad. Die Kinder können auf dem Grundstück Ball spielen oder sich auf der Schaukel amüsieren. Es sind etwa 300 m zum Nissum Fjord und dem kleinen Hafen Helmklink, wo es auch einen Spielplatz gibt. Ca. 1,5 km vom Haus finden Sie einen Hofladen und ein Café. In der Umgebung gibt es auch einen Put&Take Angelsee. Keine Vermietung an Jugendgruppen.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that  you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna
Haard Haard
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
WiFi
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3tweepersoonskamer 3tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 3.5 kilometer

Restaurant 12 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: DKK 1.321, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf.
Elektriciteit: DKK 3,74/kWh.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis. Min. 50/50 Mbit.
Kinderbed: DKK 110/verblijf.
Kinderstoel: DKK 110/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden- Tot 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


92 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,1 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Ramirez-Ekner

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

Wat een gezellig toevluchtsoord! De open haard zorgde voor een warme sfeer en we genoten van elk moment dat we binnen doorbrachten. De locatie was ook perfect voor het bezoeken van lokale attracties. Het nabijgelegen café had heerlijke hapjes.

Dijk

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Geweldige locatie nabij Nissum Fjord, ideaal voor onze gezinsuitje, De kinderen vonden de speeltuin geweldig en de bålplaats was perfect voor avondbijeenkomsten,

Roland - Heringsdorf

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Het pand en de inrichting verkeren in zeer goede staat.

Thomas - Raum Göttingen

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Over het algemeen is het een degelijk huis dat betere tijden heeft gekend. De inrichting is goed en sommige meubels zijn behoorlijk origineel. We waren erg tevreden over de keuken en de grote woon-/eetkamer. Helaas is de verlichting niet optimaal verdeeld, waardoor sommige ruimtes te donker zijn. De badkamer is erg klein, maar is recent gerenoveerd. De slaapkamers zijn nogal krap, liggen dicht bij elkaar en zijn niet erg geluiddicht. Sommige kamers hebben die muffe geur van oudere Deense vakantiehuizen, wat te verwachten is. We kunnen ons moeilijk voorstellen dat er comfortabel met zes personen in het huis kan verblijven. Hoewel het terrein aan twee kanten grenst aan toegangswegen, hadden we geen last van de weinige auto's. Het terrein is ruim en de bomen zijn inmiddels wat te hoog, maar iedereen die van de natuur houdt, zal het waarderen. Helaas staat de dure hangmat buiten en is daardoor vies. Hij is sowieso onbruikbaar als hij nat is. Gezien de prijs-kwaliteitverhouding valt het huis gemakkelijk in het middensegment.

Aanbevelingen:

"We kozen ervoor omdat we de omgeving prettig vonden vanwege de rust en de afwezigheid van afleiding – ideaal om te ontspannen."

Stefan - Bayern

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Het huis is al een tijdje geleden gebouwd, maar is gedeeltelijk gerenoveerd. Het heeft alles wat je nodig hebt en de woonruimtes zijn zo ruim dat meerdere mensen er gemakkelijk langere tijd kunnen verblijven. Een klein minpuntje was de licht vochtige/muffe geur, vanwege de leeftijd van het huis. Het terrein rondom het huis was vrij groot en zeer goed uitgerust met een vuurplaats, hangmat en diverse zitgelegenheden. Er waren ook verschillende buitenspellen in de sauna. De Nissumfjord is gemakkelijk te voet bereikbaar en de Noordzee is ook vlakbij. Er is ook een kleine supermarkt in de buurt.

... Aanbevelingen:

De zeehondensafari in Thyborøn is een absolute aanrader. De dierentuin in Givskud is ook een aanrader voor gezinnen met kinderen. En dan is er natuurlijk de Noordzee... waar je ook naar het strand gaat, het is overal prachtig en rustig.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 298236

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Advertentienummer: 298236

Laatst bijgewerkt: 08.06.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/298236.htm


«Gezellig toevluchtsoord met sauna -- By Traum...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 92 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat