Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Knus huis bij Vesterhavet -- By Traum...

Max.  6   gasten
72m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
72m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, vriezer(100-139L), koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(satelliet, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), radio, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(2x stapelbed), slaapkamer(4x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), BBQ, speeltoestellen

Ferienhaus auf einem Naturgrundstück nahe an der Nordsee und Søndervig. Im Haus befindet sich eine Küche, die mit dem Wohnraum verbunden ist, eine Stereoanlage mit CD-Player, TV sowie gratis Internet. Auf der Terrasse stehen Gartenmöbel und ein Grill bereit. Für die kleinsten Gäste stehen ein Kinderbett und ein Hochstuhl, sowie ein Sandkasten und eine Schaukel bereit.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that  you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Kinderbed Kinderbed
Barbecue Barbecue
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Barbecue
Speeltuin
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Restaurant 1.5 kilometer

1.5 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: DKK 1.079, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Max. 2; gratis.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf.
Elektriciteit: DKK 3,74/kWh.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: DKK 110/verblijf.
Kinderstoel: DKK 110/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden
•Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
•Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


19 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Christa Schlabing

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Grote woon-eetkamer, gerenoveerde badkamer, locatie

Veronika Czarnecki

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Tentoonstellingen waren goed, alleen de locatie, misschien een privacyscherm vanaf het pad, het was geen fijn gevoel om daar te zitten, voorbijgangers zagen alles

Anita Rathova

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Die Lage

Saile

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

We hadden een geweldig verblijf in dit vakantiehuis en zouden het iedereen aanbevelen!

Grün - Brandenburger

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het was netjes en in een rustige omgeving! Je hebt ongeveer 10 minuten te voet naar het strand!

Kuemmerling

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Geweldige locatie in de buurt van Søndervig, De woonkamer was gezellig, en twee badkamers waren een bonus voor onze groep,

Ward

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Dit vakantiehuis is een juweeltje! We waardeerden de moderne voorzieningen, vooral de volledig uitgeruste keuken. Het was geweldig om zo dicht bij de zee te zijn, en we genoten van de lokale eetgelegenheden zoals Nivi Gelato, slechts een korte rit verderop. De kinderen hadden veel plezier buiten te spelen. We zouden zeker terugkomen!

Mc Donnell

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Het huis is super schattig en perfect voor gezinnen, Kinderen genoten van de zandbak terwijl volwassenen op het terras ontspanden, Wat is er niet om van te houden?

ghrt

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Eerlijk gezegd is de locatie een grote overwinning, Gewoon een korte rit naar het strand en schattige cafés zoals Nivi Gelato, Perfect voor die Insta-foto's!

Broekman

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het vakantiehuis was perfect voor onze gezinsuitstap! Ruim met drie slaapkamers, het bood comfortabel plaats aan ons allemaal, We hielden van de open keuken en woonkamer lay-out, waardoor het gemakkelijk was om samen te zijn, De kinderen genoten van de schommel en de zandkasteel buiten, en het terras was een geweldige plek voor avondbarbecues, Sterk aanbevolen voor gezinnen!

De Cooman

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Ik ben een beetje geobsedeerd door de gezellige inrichting, De woonkamer is perfect voor filmavonden, en twee badkamers zijn een game changer met een grote groep, Zeker terugkomen!

Frank Dittrich

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

+Ik vond de grote koelkast met vriesvak erg prettig, er past iets in, / +Rustige doodlopende straat / + Het is iets minder dan 10 minuten lopen naar de zee / +Keuken heeft veel accessoires, serviesgoed, enz. . / +De natuur rondom het huis zelf / / - Terras zeer open

Vernier

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Schoon, comfortabel en goed gelegen, We waren een groep van zes en hadden voldoende ruimte voor iedereen, De badkamers waren goed onderhouden en de twee waren een grote verademing, De schommelset buiten was een mooie bonus voor de kinderen, Geen klachten over onze tijd hier!

Heeschen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

We hadden veel plezier in dit vakantiehuis! Het was groot genoeg voor onze groep, en de keuken was super functioneel om samen maaltijden te koken. Het terras was perfect voor avond-BBQ's. Het enige nadeel was dat het WiFi een beetje langzaam was, maar dat deed ons niet veel uit, omdat we van de natuur genoten. We zouden zeker weer terugkomen!

Christa Schlabing

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Grote woon-eetkamer, gerenoveerde badkamer, locatie

Veronika Czarnecki

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Tentoonstellingen waren goed, alleen de locatie, misschien een privacyscherm vanaf het pad, het was geen fijn gevoel om daar te zitten, voorbijgangers zagen alles

Anita Rathova

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Die Lage

Frank Dittrich

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

+Ik vond de grote koelkast met vriesvak erg leuk, daar past wat in / +Rustige doodlopende straat / + In bijna 10 minuten lopen ben je bij de zee / +Keuken heeft veel accessoires, servies, etc. / +De natuur rondom het huis zelf / / - Terras erg open

Frank Dittrich

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

+Ik vond de grote koelkast met vriezer leuk, daar past veel in, / +Rustige locatie in een doodlopende straat / + In ongeveer 10 minuten lopen bent u bij de zee / +Keuken heeft veel accessoires, servies etc., / +De natuur rondom het huis zelf / / - Terras erg open


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 298827

Laatst bijgewerkt: 03.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/298827.htm


«Knus huis bij Vesterhavet -- By Traum...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 19 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat