Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Appartement in Kleinarl met een...

Max.  4   gasten
40m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
40m²
1 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(kabel, flatscreen), radio), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, haardroger), toilet(wastafel, toilet), relaxruimte(sauna), infraroodsauna, balkon, verwarming(CV), terras(gedeeld met andere gasten), tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, ligbedden, parking, trampoline, ligstoelen, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmbaar), zwembad(gedeeld met andere gasten, binnen), zandbak, speeltoestellen, glijbaan, tafeltennistafel, tafelvoetbal, lift, kinderbed, kinderstoel, Schommel

Dit prachtige appartement voor maximaal 4 personen ligt in een appartementenhuis in het idyllische dorpje Kleinarl in het Salzburgerland. Kleinarl ligt op 1014 meter hoogte aan de rand van het Nationaal Park Hohe Tauern. Het appartementencomplex ligt op slechts 200 meter van het centrum.

De inrichting van het appartement is modern, stijlvol en zeer verzorgd. Het heeft 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, een woonkamer met een slaapbank en een open, volledig uitgeruste keuken, een badkamer en een apart toilet. Het balkon biedt een prachtig uitzicht. U kunt gebruik maken van de grote gemeenschappelijke tuin, terras en grasveld met ligstoelen. In het appartementencomplex kunt u gebruik maken van de vele faciliteiten, zoals de uitgebreide wellnessruimte (800 m2) met een groot binnenzwembad, de sauna (o.a. alpensauna, tepidarium, stoomcabine op basis van kruiden en zout, sanarium en een speciaal kindersauna), het bubbelbad en de massagemogelijkheden (tegen meerprijs).

Daarnaast is er een broodjesservice of kunt u (tegen betaling) genieten van het uitgebreide ontbijtbuffet.

Het skigebied Shuttleberg Flachauwinkl - Kleinarl is het ideale skigebied voor sportieve gezinnen in het Salzburgerland en biedt 40 kilometer piste met veel bijzondere pistes en natuurlijke freerideroutes. In de zomer bieden het zwemmeer in Reitdorf (Flachau) of de idyllische Jägersee (slechts 4 km van Kleinarl) veel zwemplezier! Met de gastenkaart heeft u elke dag gratis toegang tot de Wagrain-waterwereld.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Speeltuin
Zwembad
Zandbak
Parkeren
Terras
Tafeltennis

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Haardroger
Parasol
Fietsenstalling
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 5 kilometer

5 kilometer

Skilift 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Stadscentrum 0.2 kilometer

0.2 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Ontbijt: Mogelijk.
Zonnebank: € 5/nacht.
Diversen: Broodjesservice.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


84 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,6 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Athanassiadis

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Lage is waanzinnig! Slechts een korte wandeling van het centrum en het wellnessgebied is geweldig. Zo veel plekken om te ontspannen, en de tuin is schattig voor bijeenkomsten. Zou het zeker aanbevelen voor een ontspannen uitje met vrienden of familie!

Atze Oosterhof

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Hele mooie accomodatie op een prachtige locatie. Vriendelijke ontvangst en een zeer net appartement.

Herbert Driessen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Gemoedelijke en vriendelijke ontvangst en tijdens onze aanwezigheid was geen vraag teveel. Appartement was brandschoon, volledig ingericht en op een perfecte locatie.

John Van Dongen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Super accomodatie, niks op aan te merken volgend jaar weer.

Doreen Eckardt

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

De aankomst was zeer goed.Het hotel was schoon en mooi. De setting was prachtig

Eric Van der Haegen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Heel mooi en netjes appartement met veel faciliteiten binnen- en buitenzwembad, sauna, speelruimte in het gebouw voor de kids, leuke speeltuin aan het zwembad,... We hadden tevens een prachtig balkon met zicht op de bergen! Vriendelijke eigenaars.

Martin Hingstman

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Hartelijk ontvangen door de eigenaresse goed geinformeeed. Accomodatie perfect aan alles is gedacht.en vooral schoon overal.

Peter Huberts

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

In één woord GEWELDIG!

Doris Lübbers

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Met zijn buitenzwembad, een overdekt zwembad en de sauna, het huis voor alle weersomstandigheden van de werkgelegenheid. Super zijn de tafeltennis buiten en binnen. Alles super schoon en goed onderhouden, de service te allen tijde vriendelijk en behulpzaam! Top!

morena zuppelli

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

+ Kraakschoon, super sauna. Mooi en groot appartement. Rustige omgeving, broodjesservice. . - Wifi slecht. Regelmatig niemand bij receptie.

Manuela Claus

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Alles perfekt-) Te beginnen met de zeer vriendelijke advies bij een boeking tot absolute droom vakantie in het Aparthotel Montana. Om empfehlen- absoluut)

Astrid Eling

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Heerlijke vakantie gehad in Kleinarl. Accommodatie is ruim en schoon en prachtig uitzicht! Het gedeelde buitenzwembad is ook lekker om even te verfrissen. Aanrader de wandeltocht vanaf de Jagdsee en bij de aangrenzende Alm is het lekker eten!

B.J Bruinier

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prachtig en erg schoon appartement. Ligging perfect. Sauna en binnen/buiten zwembad zijn heerlijk na een lange wandeling.

Cirsten Oole-Groen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prettige ontvangst (ook goed per mail bereikbaar), schoon, inclusief welnesshanddoeken (voor buitenzwembad eigen handdoek mee)/wc papier/vaatwastabletten, mooi uitzicht op het dorp. Zwembaden goed voor elkaar, wel veel wespen/steekvliegen buiten. Rustig dorp, stukje rijden naar de liften.

E A Schipper

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Fantastisch ruime 2-kamer appartement met luxe badkamer voor een zeer schappelijke prijs. Aparthotel heeft een buiten en binnenzwembad met een familiesauna. Middels een onderdoorgang kom je uit in het t.o. gelegen Hotel Hanneshof waar je gebruik kunt maken van de Wellness met 5 sauna's en zeer comfortabele relaxruimte. Ook kun je hier voor +/- 25 euro pp een 4* 4-gangen menu krijgen als gast van Aparthotel. Nadeel is dat de wellness geopend is van 14.30 - 20.00 uur. Badjas is te huur, handdoeken zijn aanwezig. Kleinarl ligt in een dal waardoor je eerst naar Wagrain of St. Johan moet rijden voor je op de doorgaande weg bent. Omgeving is zeer mooi en er is genoeg te beleven. Diverse gondels open begin juni, Salzburg op 1 uur rijden (tip Stiegl Brauwelt) en de Grossglockner Hochalpenstrasse

M van der Weijde

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Aparthotel Montana.....Wij hadden een appartement. Geweldig!! In 2011 een stuk aangebouwd en lift erin. App. zit in het nieuwe gedeelte. De rest van het hotel is gerenoveerd. Alles TOP. Gastvrouw is heel aardig. Alles inbegrepen van linnengoed en handdoeken. Handdoeken vuil? In een mandje op de gang en even later had je weer nieuwe handdoeken. Omgeving is prachtig, genoeg te bezichtigen. Voor ons voor herhaling vatbaar. Henk en Marianne v.d. Weijde

Ralf Truebe

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Montana is een grote wellness-hotel. Het overdekte zwembad is suuuper! Service was ook geweldig. Het weer is niet gespeeld! Groeten RE

G.M.J. Los

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Wat een heerlijke tijd hebben we hier gehad. Top appartement in een fantastisch hotel. Alles is supernetjes, compleet en schoon (er lagen zelfs vaatwastabletten keurig in een doosje). De eigenaresse is enorm vriendelijk en erg behulpzaam. De broodjesservice is erg fijn. Het uitzicht op de bergen is puur genieten en er is enorm veel te doen in de omgeving. Tip als je er echt op uit wilt trekken en lekker actief wilt zijn, koop de Salzburgerlandcard, dan ben je in 1x klaar en bespaar je veel geld. We hebben op de dagen dat we wat minder actief waren heerlijk genoten van beide zwembaden en de fantastische wellness. Normaal gaan we niet snel terug naar eenzelfde locatie, maar het mooie kindvriendelijke Oostenrijk heeft ons hart gestolen, en we gaan dan absoluut weer naar hotel Montana.

H.-Ulrich Dietl

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Nou, niet echt iets fout!

Germa van Egdom

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Het was een heerlijke vakantie, mede dankzij het vakantieadres! Heel veen voorzieningen die ideaal zijn voor gezinnen met kinderen. De speeltuin buiten, de speelkelder binnen voor als het eens wat minder weer is. Ook is het erg lekker dat je gewoon elke dag een duik in het zwembad kunt nemen! Wat voor mij het vakantiegevoel compleet maakte was de handdoekservice. Ik had thuis al wel gezien dat er handdoeken bij het appartement zaten, maar deze kon je elke dag vies bij de deur zetten en dan kreeg je er weer nieuwe voor terug. Er waren zelfs speciale handdoeken die je mee kon nemen naar het binnenbad en ook daarvoor gold dat je zo iedere dag nieuwe kon krijgen! heerlijk! We bleven 2 weken en toen er één week om was kreeg ons appartement ook nog een schoonmaakbeurt tussendoor. Wat een verwennerij! De omgeving was ook erg mooi. Enig nadeel was dat je in een dood eind van een dal zit, dus je moest wel elke keer 25 minuten rijden om bij de grote weg te komen. (Er waren dichtbij ook wel dingen te doen overigens). En droog weer is wel een echte pre, aangezien er erg weinig binnen te doen is. Maar buiten daarentegen volop keuze! Leuke tip voor gezinnen de geisterberg. Hier kun je wandelen, maar al wandelende kom je langs allerlei glijbanen en speeltoestellen. Bovendien moeten kinderen stikkers plakken op een medaille. Zonder dat ze het door hebben wandelen ze spelenderwijs en hoor je aan het einde 'gaan we nu al?' ipv 'zijn we er al?'!

Steven Vincken

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Alles goed verzorgd, ik probeer een negatief punt te bedenken, maar dat was er niet echt. Alleen het weer zat niet mee, maar ja, daar kan je weinig aan doen.

Hermien Berkelaar-Zeijpveld

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prima vakantie in een prachtige omgeving.

veronique blaak

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

We hebben een heerlijke vakantie gehad. Ook onze dochter van 8 heeft echt genoten van alles wat er aanwezig was. Er is zoveel te doen in de omgeving dat we echt nog een keertje terug moeten om alles te kunnen zien.

Scharf

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Ik heb mijn verblijf hier echt genoten, De woning was groot genoeg voor ons, en de keuken had alles wat we nodig hadden, Het wellnesscentrum is enorm! Na een lange wandeldag was het precies wat we nodig hadden, ons in de jacuzzi te ontspannen, Een perfecte toevluchtsoord voor gezinnen!

Marco De Jonge

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prachtige accomodatie waar je je direct thuis voelt. Heerlijke bedden. Mooi appartement. Fijne grote douche. Alles heel netjes en schoon. Broodjesservice was heel praktisch. Mooi zwembad binnen en buiten. Fijne speeltuin voor de kinderen met trampoline. Heerlijke wellness! Prachtige omgeving met bergmeren. Kortom wij hebben echt genoten van ons verblijf en komen zeker nog eens een keertje terug.

Maarten Blokland Visser

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Van 23 tot 30 juni 2012 een appartement gehuurd. Eigenlijk was alles prima. De accomodatie, de faciliteiten, de omgeving en het weer. Van de zeven dagen slechts 1 regendag. Een uitstekende basis om vanuit het appartement te wandelen. Wij hebben in die week drie lange dagwandelingen gemaakt. Wel goede schoenen meenemen. Bijzonder was ook het wellnesscomplex onder het gebouw. Zeer fraai aangelegd en erg rustig. Zat allemaal bij de prijs in. De badjas hebbe we voor 10 euro gehuurd. Verder is er een broodjesservice. Ook heel handig. Een echte aanrader dus!!

Henk Hulzebos

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Geweldige accomodatie. ruim. supernetjes en voorzien van alle gemakken. Uiterst vriendelijke gastvrouw. Voor de betaalde prijs hadden we iets eenvoudigers verwacht. Vaak zijn de foto's op internet mooier dan het in werkelijkheid is, maar dat was hier beslist niet het geval. Een aanrader! Wij komen hier beslist nog vaker terug!

André Brugmans

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Het appartement bij Montana was een gedateerd meer goed verzorgd onderkomen. Ideaal voor het maken van uitstapjes in de omgeving (wandelen / fietsen / autotochten). Het ligt in een schitterend dal met veel naruurschoon.

E.A.H.M. Klaassen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Een goed, eenvoudig verblijf dat aan onze wensen voldeed. Balkon op het oosten, wat bij warm weer ideaal is. Balkon geeft uitzicht op sportvelden en dorp. Appartement ligt dichtbij verschillende mooie wandelroutes.

Martin Van den Heuvel

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Een hele leuke 2 weken gehad op de Brunnleiten. Een leuke gemoedelijke basis om de alpen te verkennen. Misschien kom ik van de winter weer terug om daar te gaan skieen.

Markus

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het appartement was prachtig ingericht en zeer schoon, We hielden van de ruime woonkamer en de kinderen hadden veel plezier in de tuin, De gastheren waren super vriendelijk en lieten ons ons thuis voelen

Tiala

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

Over het algemeen een fijn verblijf, Het appartement had alles wat we nodig hadden, hoewel we een beetje meer variatie in de ontbijtopties hadden geprefereerd, Het wellnesscentrum was echter een leuke toevoeging!

Rankin

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

Ons verblijf in het Salzburg appartement was ongelooflijk! Het wellnesscentrum was een hoogtepunt voor ons, vooral de sauna en het binnenzwembad. Na een lange dag skiën in het nabijgelegen Shuttleberg Flachauwinkl was het zo ontspannend om te relaxen in de hot tub. Het appartement zelf was prachtig ingericht en had alles wat we nodig hadden—voldoende ruimte voor ons gezin van vier. Bovendien was het uitzicht vanaf het balkon adembenemend, vooral bij zonsondergang. We hebben ook genoten van het ontbijtbuffet.

Migda

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Pools

We waren blij met ons korte verblijf hier, het appartement was praktisch en goed onderhouden, het skigebied was handig dichtbij, wat het ons vergemakkelijkte om dagelijks van de pistes te genieten, we zouden overwegen om in de zomer terug te komen om van de meren te genieten!

Sudoł

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Pools

Gemakkelijke en praktische verblijf, het appartement was precies zoals beschreven, en gratis Wi-Fi is een extra plus bij het plannen van onze dagelijkse uitstapjes, Geweldige waarde voor de prijs, en we hielden van de rustige sfeer

Stadhouders

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prachtig appartement met een prachtig uitzicht vanaf het balkon, Het wellnesscentrum was een perfecte retraite na een dag skiën

Bellekom

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Ik vond de gezellige vibes hier echt leuk, De keuken heeft alles, dus het maken van ontbijt was een fluitje van een cent, Plus, het skigebied is letterlijk om de hoek, Schoon en stijlvol, perfect voor een vriendenuitje, Kan niet wachten om terug te komen!

Kreyns

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Een heerlijke retraite in Kleinarl! Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend en we genoten van onze ochtendkoffie terwijl we alles in ons opnamen, De wellnessfaciliteiten waren van topniveau en het binnenzwembad was een geweldige manier om te ontspannen

Marlies Jansen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Vriendelijke ontvangst en het hotel staat op een prachtige plek, vlakbij voldoende voorzieningen. Wij hadden een heel net appartement met onze twee kinderen van 4 en 7. Genoeg te doen voor de kids omdat er een mooi buiten zwembad is, een speeltuin en met slechter weer kan je terecht in het binnen zwembad. Overigens niet heel groot, maar dat was geen probleem. Genoeg te doen en te zien in de omgeving, zoals meerdere gondels in de buurt, met vaak boven op de berg leuke speel/klim activiteiten voor kinderen en (kindvriendelijke) wandelroutes. Ook voor volwassenen uiteraard. Wij hebben echt genoten hier! Enige kanttekening is wel dat mooi weer het hier een stuk aangenamer maakt om dingen te ondernemen. Dat geluk hadden wij wel!

Marry van Dijke

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prachtige accommodatie, geweldig uitzicht vanaf ons balkon en heerlijk wandelgebied!

Christina Hübner

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Zeer mooie, rustige locatie, perfect appartement, mevrouw Hofer erg vriendelijk, alles was zeer aantrekkelijk en schoon.

J.K. de Nobel

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prettige en warme ontvangst. De noodzakelijkste zaken uitgelegd en aanwijzingen gekregen omtrent de basishuisregels. Gelijk informatie gekregen omtrent de broodjesservice en mogelijkheid om in het naastgelegen hotel de warme maaltijd te kunnen genieten. Het aparthotel ligt boven op een kleine heuvel en biedt een prachtig uitzicht over het dorp, de alpenweides en de omliggende bergentoppen.

Alice Kok

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Schoon appartement, ruim genoeg voor een gezin met twee kleine kinderen (7 en 10), prachtige omgeving. Veel wandel mogelijkheden. Veel gebruik gemaakt van het buitenbad met prachtig uitzicht en leuke speeltuin. kleine spar op loopafstand. We waren zonder auto, maar met de bus (1 euro per persoon per ritje) is alles goed te bereiken. Kletterwelt in kleinarl was groot succes.

Doreen Eckardt

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

De aankomst was zeer goed.Het hotel was schoon en mooi. De setting was prachtig

Martin Hingstman

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Hartelijk ontvangen door de eigenaresse goed geinformeeed. Accomodatie perfect aan alles is gedacht.en vooral schoon overal.

Peter Huberts

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

In één woord GEWELDIG!

Marry van Dijke

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prachtige accommodatie, geweldig uitzicht vanaf ons balkon en heerlijk wandelgebied!

Christina Hübner

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Zeer mooie, rustige locatie, perfect appartement, mevrouw Hofer erg vriendelijk, alles was zeer aantrekkelijk en schoon.

Atze Oosterhof

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Hele mooie accomodatie op een prachtige locatie. Vriendelijke ontvangst en een zeer net appartement.

Herbert Driessen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Gemoedelijke en vriendelijke ontvangst en tijdens onze aanwezigheid was geen vraag teveel. Appartement was brandschoon, volledig ingericht en op een perfecte locatie.

John Van Dongen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Super accomodatie, niks op aan te merken volgend jaar weer.

morena zuppelli

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

+ Kraakschoon, super sauna. Mooi en groot appartement. Rustige omgeving, broodjesservice. . - Wifi slecht. Regelmatig niemand bij receptie.

Manuela Claus

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Alles perfekt-) Te beginnen met de zeer vriendelijke advies bij een boeking tot absolute droom vakantie in het Aparthotel Montana. Om empfehlen- absoluut)

Astrid Eling

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Heerlijke vakantie gehad in Kleinarl. Accommodatie is ruim en schoon en prachtig uitzicht! Het gedeelde buitenzwembad is ook lekker om even te verfrissen. Aanrader de wandeltocht vanaf de Jagdsee en bij de aangrenzende Alm is het lekker eten!

B.J Bruinier

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prachtig en erg schoon appartement. Ligging perfect. Sauna en binnen/buiten zwembad zijn heerlijk na een lange wandeling.

Cirsten Oole-Groen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prettige ontvangst (ook goed per mail bereikbaar), schoon, inclusief welnesshanddoeken (voor buitenzwembad eigen handdoek mee)/wc papier/vaatwastabletten, mooi uitzicht op het dorp. Zwembaden goed voor elkaar, wel veel wespen/steekvliegen buiten. Rustig dorp, stukje rijden naar de liften.

M van der Weijde

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Aparthotel Montana.....Wij hadden een appartement. Geweldig!! In 2011 een stuk aangebouwd en lift erin. App. zit in het nieuwe gedeelte. De rest van het hotel is gerenoveerd. Alles TOP. Gastvrouw is heel aardig. Alles inbegrepen van linnengoed en handdoeken. Handdoeken vuil? In een mandje op de gang en even later had je weer nieuwe handdoeken. Omgeving is prachtig, genoeg te bezichtigen. Voor ons voor herhaling vatbaar. Henk en Marianne v.d. Weijde

Ralf Truebe

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Montana is een grote wellness-hotel. Het overdekte zwembad is suuuper! Service was ook geweldig. Het weer is niet gespeeld! Groeten RE

H.-Ulrich Dietl

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Nou, niet echt iets fout!

Steven Vincken

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Alles goed verzorgd, ik probeer een negatief punt te bedenken, maar dat was er niet echt. Alleen het weer zat niet mee, maar ja, daar kan je weinig aan doen.

Hermien Berkelaar-Zeijpveld

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prima vakantie in een prachtige omgeving.

E.A.H.M. Klaassen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Een goed, eenvoudig verblijf dat aan onze wensen voldeed. Balkon op het oosten, wat bij warm weer ideaal is. Balkon geeft uitzicht op sportvelden en dorp. Appartement ligt dichtbij verschillende mooie wandelroutes.

Martin Van den Heuvel

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Een hele leuke 2 weken gehad op de Brunnleiten. Een leuke gemoedelijke basis om de alpen te verkennen. Misschien kom ik van de winter weer terug om daar te gaan skieen.

Henk Hulzebos

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Geweldige accomodatie. ruim. supernetjes en voorzien van alle gemakken. Uiterst vriendelijke gastvrouw. Voor de betaalde prijs hadden we iets eenvoudigers verwacht. Vaak zijn de foto's op internet mooier dan het in werkelijkheid is, maar dat was hier beslist niet het geval. Een aanrader! Wij komen hier beslist nog vaker terug!

Germa van Egdom

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het was een heerlijke vakantie, mede dankzij het vakantieadres! Heel veen voorzieningen die ideaal zijn voor gezinnen met kinderen. De speeltuin buiten, de speelkelder binnen voor als het eens wat minder weer is. Ook is het erg lekker dat je gewoon elke dag een duik in het zwembad kunt nemen! Wat voor mij het vakantiegevoel compleet maakte was de handdoekservice. Ik had thuis al wel gezien dat er handdoeken bij het appartement zaten, maar deze kon je elke dag vies bij de deur zetten en dan kreeg je er weer nieuwe voor terug. Er waren zelfs speciale handdoeken die je mee kon nemen naar het binnenbad en ook daarvoor gold dat je zo iedere dag nieuwe kon krijgen! heerlijk! We bleven 2 weken en toen er één week om was kreeg ons appartement ook nog een schoonmaakbeurt tussendoor. Wat een verwennerij! De omgeving was ook erg mooi. Enig nadeel was dat je in een dood eind van een dal zit, dus je moest wel elke keer 25 minuten rijden om bij de grote weg te komen. (Er waren dichtbij ook wel dingen te doen overigens). En droog weer is wel een echte pre, aangezien er erg weinig binnen te doen is. Maar buiten daarentegen volop keuze! Leuke tip voor gezinnen de geisterberg. Hier kun je wandelen, maar al wandelende kom je langs allerlei glijbanen en speeltoestellen. Bovendien moeten kinderen stikkers plakken op een medaille. Zonder dat ze het door hebben wandelen ze spelenderwijs en hoor je aan het einde 'gaan we nu al?' ipv 'zijn we er al?'!

Marlies Jansen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Vriendelijke ontvangst en het hotel staat op een prachtige plek, vlakbij voldoende voorzieningen. Wij hadden een heel net appartement met onze twee kinderen van 4 en 7. Genoeg te doen voor de kids omdat er een mooi buiten zwembad is, een speeltuin en met slechter weer kan je terecht in het binnen zwembad. Overigens niet heel groot, maar dat was geen probleem. Genoeg te doen en te zien in de omgeving, zoals meerdere gondels in de buurt, met vaak boven op de berg leuke speel/klim activiteiten voor kinderen en (kindvriendelijke) wandelroutes. Ook voor volwassenen uiteraard. Wij hebben echt genoten hier! Enige kanttekening is wel dat mooi weer het hier een stuk aangenamer maakt om dingen te ondernemen. Dat geluk hadden wij wel!

Ralf Truebe

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Montana is een grote wellness-hotel. Het overdekte zwembad is suuuper! Service was ook geweldig. Het weer is niet gespeeld! Groeten RE

E.A.H.M. Klaassen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Een goed, eenvoudig verblijf dat aan onze wensen voldeed.
Balkon op het oosten, wat bij warm weer ideaal is. Balkon geeft uitzicht op sportvelden en dorp.
Appartement ligt dichtbij verschillende mooie wandelroutes.

Henk Hulzebos

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Geweldige accomodatie. ruim. supernetjes en voorzien van alle gemakken.
Uiterst vriendelijke gastvrouw.
Voor de betaalde prijs hadden we iets eenvoudigers verwacht.
Vaak zijn de foto's op internet mooier dan het in werkelijkheid is, maar dat was hier beslist niet het geval.
Een aanrader! Wij komen hier beslist nog vaker terug!

Maarten Blokland Visser

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Van 23 tot 30 juni 2012 een appartement gehuurd. Eigenlijk was alles prima. De accomodatie, de faciliteiten, de omgeving en het weer. Van de zeven dagen slechts 1 regendag. Een uitstekende basis om vanuit het appartement te wandelen. Wij hebben in die week drie lange dagwandelingen gemaakt. Wel goede schoenen meenemen. Bijzonder was ook het wellnesscomplex onder het gebouw. Zeer fraai aangelegd en erg rustig. Zat allemaal bij de prijs in. De badjas hebbe we voor 10 euro gehuurd. Verder is er een broodjesservice. Ook heel handig. Een echte aanrader dus!!

Marco De Jonge

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prachtige accomodatie waar je je direct thuis voelt. Heerlijke bedden. Mooi appartement. Fijne grote douche. Alles heel netjes en schoon. Broodjesservice was heel praktisch. Mooi zwembad binnen en buiten. Fijne speeltuin voor de kinderen met trampoline. Heerlijke wellness! Prachtige omgeving met bergmeren. Kortom wij hebben echt genoten van ons verblijf en komen zeker nog eens een keertje terug.

André Brugmans

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het appartement bij Montana was een gedateerd meer goed verzorgd onderkomen. Ideaal voor het maken van uitstapjes in de omgeving (wandelen / fietsen / autotochten). Het ligt in een schitterend dal met veel naruurschoon.

veronique blaak

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

We hebben een heerlijke vakantie gehad. Ook onze dochter van 8 heeft echt genoten van alles wat er aanwezig was. Er is zoveel te doen in de omgeving dat we echt nog een keertje terug moeten om alles te kunnen zien.

M van der Weijde

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Aparthotel Montana.....Wij hadden een appartement. Geweldig!!

In 2011 een stuk aangebouwd en lift erin. App. zit in het nieuwe gedeelte. De rest van het hotel is gerenoveerd. Alles TOP. Gastvrouw is heel aardig.

Alles inbegrepen van linnengoed en handdoeken. Handdoeken vuil? In een mandje op de gang en even later had je weer nieuwe handdoeken.

Omgeving is prachtig, genoeg te bezichtigen. Voor ons voor herhaling vatbaar.

Henk en Marianne v.d. Weijde

E A Schipper

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Fantastisch ruime 2-kamer appartement met luxe badkamer voor een zeer schappelijke prijs. Aparthotel heeft een buiten en binnenzwembad met een familiesauna. Middels een onderdoorgang kom je uit in het t.o. gelegen Hotel Hanneshof waar je gebruik kunt maken van de Wellness met 5 sauna's en zeer comfortabele relaxruimte. Ook kun je hier voor +/- 25 euro pp een 4* 4-gangen menu krijgen als gast van Aparthotel. Nadeel is dat de wellness geopend is van 14.30 - 20.00 uur. Badjas is te huur, handdoeken zijn aanwezig. Kleinarl ligt in een dal waardoor je eerst naar Wagrain of St. Johan moet rijden voor je op de doorgaande weg bent. Omgeving is zeer mooi en er is genoeg te beleven. Diverse gondels open begin juni, Salzburg op 1 uur rijden (tip Stiegl Brauwelt) en de Grossglockner Hochalpenstrasse

Cirsten Oole-Groen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prettige ontvangst (ook goed per mail bereikbaar), schoon, inclusief welnesshanddoeken (voor buitenzwembad eigen handdoek mee)/wc papier/vaatwastabletten, mooi uitzicht op het dorp. Zwembaden goed voor elkaar, wel veel wespen/steekvliegen buiten. Rustig dorp, stukje rijden naar de liften.

Astrid Eling

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Heerlijke vakantie gehad in Kleinarl. Accommodatie is ruim en schoon en prachtig uitzicht! Het gedeelde buitenzwembad is ook lekker om even te verfrissen. Aanrader de wandeltocht vanaf de Jagdsee en bij de aangrenzende Alm is het lekker eten!

Eric Van der Haegen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Heel mooi en netjes appartement met veel faciliteiten binnen- en buitenzwembad, sauna, speelruimte in het gebouw voor de kids, leuke speeltuin aan het zwembad,... We hadden tevens een prachtig balkon met zicht op de bergen! Vriendelijke eigenaars.

Alice Kok

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Schoon appartement, ruim genoeg voor een gezin met twee kleine kinderen (7 en 10), prachtige omgeving. Veel wandel mogelijkheden. Veel gebruik gemaakt van het buitenbad met prachtig uitzicht en leuke speeltuin. kleine spar op loopafstand. We waren zonder auto, maar met de bus (1 euro per persoon per ritje) is alles goed te bereiken. Kletterwelt in kleinarl was groot succes.

J.K. de Nobel

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prettige en warme ontvangst. De noodzakelijkste zaken uitgelegd en aanwijzingen gekregen omtrent de basishuisregels. Gelijk informatie gekregen omtrent de broodjesservice en mogelijkheid om in het naastgelegen hotel de warme maaltijd te kunnen genieten. Het aparthotel ligt boven op een kleine heuvel en biedt een prachtig uitzicht over het dorp, de alpenweides en de omliggende bergentoppen.

Marlies Jansen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Vriendelijke ontvangst en het hotel staat op een prachtige plek, vlakbij voldoende voorzieningen.

Wij hadden een heel net appartement met onze twee kinderen van 4 en 7.

Genoeg te doen voor de kids omdat er een mooi buiten zwembad is, een speeltuin en met slechter weer kan je terecht in het binnen zwembad. Overigens niet heel groot, maar dat was geen probleem.

Genoeg te doen en te zien in de omgeving, zoals meerdere gondels in de buurt, met vaak boven op de berg leuke speel/klim activiteiten voor kinderen en (kindvriendelijke) wandelroutes. Ook voor volwassenen uiteraard.

Wij hebben echt genoten hier!

Enige kanttekening is wel dat mooi weer het hier een stuk aangenamer maakt om dingen te ondernemen. Dat geluk hadden wij wel!

Germa van Egdom

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het was een heerlijke vakantie, mede dankzij het vakantieadres! Heel veen voorzieningen die ideaal zijn voor gezinnen met kinderen. De speeltuin buiten, de speelkelder binnen voor als het eens wat minder weer is. Ook is het erg lekker dat je gewoon elke dag een duik in het zwembad kunt nemen!

Wat voor mij het vakantiegevoel compleet maakte was de handdoekservice. Ik had thuis al wel gezien dat er handdoeken bij het appartement zaten, maar deze kon je elke dag vies bij de deur zetten en dan kreeg je er weer nieuwe voor terug. Er waren zelfs speciale handdoeken die je mee kon nemen naar het binnenbad en ook daarvoor gold dat je zo iedere dag nieuwe kon krijgen! heerlijk! We bleven 2 weken en toen er één week om was kreeg ons appartement ook nog een schoonmaakbeurt tussendoor. Wat een verwennerij! De omgeving was ook erg mooi. Enig nadeel was dat je in een dood eind van een dal zit, dus je moest wel elke keer 25 minuten rijden om bij de grote weg te komen. (Er waren dichtbij ook wel dingen te doen overigens). En droog weer is wel een echte pre, aangezien er erg weinig binnen te doen is. Maar buiten daarentegen volop keuze! Leuke tip voor gezinnen de geisterberg. Hier kun je wandelen, maar al wandelende kom je langs allerlei glijbanen en speeltoestellen. Bovendien moeten kinderen stikkers plakken op een medaille. Zonder dat ze het door hebben wandelen ze spelenderwijs en hoor je aan het einde 'gaan we nu al?' ipv 'zijn we er al?'!

Doris Lübbers

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Met zijn buitenzwembad, een overdekt zwembad en de sauna, het huis voor alle weersomstandigheden van de werkgelegenheid. Super zijn de tafeltennis buiten en binnen. Alles super schoon en goed onderhouden, de service te allen tijde vriendelijk en behulpzaam! Top!

G.M.J. Los

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Wat een heerlijke tijd hebben we hier gehad. Top appartement in een fantastisch hotel. Alles is supernetjes, compleet en schoon (er lagen zelfs vaatwastabletten keurig in een doosje). De eigenaresse is enorm vriendelijk en erg behulpzaam. De broodjesservice is erg fijn. Het uitzicht op de bergen is puur genieten en er is enorm veel te doen in de omgeving. Tip als je er echt op uit wilt trekken en lekker actief wilt zijn, koop de Salzburgerlandcard, dan ben je in 1x klaar en bespaar je veel geld. We hebben op de dagen dat we wat minder actief waren heerlijk genoten van beide zwembaden en de fantastische wellness. Normaal gaan we niet snel terug naar eenzelfde locatie, maar het mooie kindvriendelijke Oostenrijk heeft ons hart gestolen, en we gaan dan absoluut weer naar hotel Montana.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 300260

Laatst bijgewerkt: 09.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/300260.htm


«Appartement in Kleinarl met een...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 84 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat