Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Chalet in Dienten aan de Hochkönig-piste

Max.  12   personen
120m²  Woonoppervlakte
6 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 12  personen
120m²
6 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal, woonkamer(TV, stereo-installatie), open keuken(fornuis(keramisch), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))

skiberging(skischoenverwarmers), carport, wasmachine, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, parasol

Dit ruime, vrijstaande chalet voor maximaal 12 personen ligt in het kleine vakantieoord Dienten am Hochkönig in het Salzburger Land, direkt bij de pistes van het skigebied Hochkönig.

Het chalet is authentiek en comfortabel ingericht en beschikt over een grote woonkamer, een moderne open en volledig ingerichte keuken, in totaal 6 slaapkamers en 3 badkamers. Het chalet biedt ook een skiopslag met een skischoenverwarming en een wasmachine. Parkeren kunt u direkt onder de carport.

Dienten ligt centraal in het skigebied van de regio Hochkönig, de liften eindigen midden in de stad. Als onderdeel van Ski Amade biedt de regio niet alleen ruim 120 kilometer aan pistes en 34 moderne liften voor skiërs, maar ook tal van andere winteractiviteiten zoals skitochten, sneeuwschoen- en winterwandelingen, langlaufen en rodelen.

Een sportieve excursietip voor de zomer is het Alpenpark, dat sportieve attracties voor kinderen, jongeren en volwassenen biedt, zoals Flying Fox, touwbrug, touwenparcours, slacklines en nog veel meer. Voor mountainbikers belooft de ruim 2 kilometer lange flowtrail puur rijplezier.

Het centrum van Dienten biedt diverse gezellige restaurants en diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen en ligt op loopafstand.
Licentie- of registratienummer: 50603-000066-2020

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 12

6 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 35 kilometer

35 kilometer

Skilift 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Stadscentrum 0.05 kilometer

0.05 kilometer

Luchthaven 90 kilometer Salzburg Airport

90 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 5/dier/nacht. Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 12% korting op skihuur bij Sport Klaus in Dienten


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


49 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Maaike Lohues

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Super mooi en (als) nieuw huisje, meteen bij de lift. Heerlijk gegeten bij Dorfstube.

Hugo Van Den Bremt

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

De accommodatie zowel wat betreft de chalet en de onmiddellijke omgeving waren perfect, alleen waren de weergoden ons niet goed gezind ! De skipisten en skilift in onze onmiddellijke omgeving, waarvoor wij deze chalet trouwens hadden geboekt werden na de 1ste dag reeds gesloten! Gelukkig waren andere skipisten in de omgeving (10à15km) nog open...ook die werden 1dag na ons vertrek eveneens gesloten! Pech voor onze opvolgers van de chalet!

Irma Hemmers

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Finy ontving ons vriendelijk bij het huis en de sleuteloverdracht ging soepel. De locatie was perfect, pal naast het skicentrum. Het dorpje en gebied waren sprookjesachtig mooi. Het huis was ruim, modern en comfortabel. Perfect voor onze groep van 9 volwassenen.

Oliver Knispel

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Goed voor groepsreizen, is geschikt voor 12 personen (8 + 4 kinderen) voldoende. Locatie erg goed voor Skifahren- direct bij de lift. Supply mogelijkheid ook direct aan de rand met EK opties

petra moll

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

... We zijn 9 personen en het is niet altijd gemakkelijk om een \u200b\u200bgeschikte woning te vinden. Hier hadden we allemaal Platz.Gute faciliteit, groot gebied kun je super veel business.We opnieuw.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 300302

Laatst bijgewerkt: 16.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/300302.htm


«Chalet in Dienten aan de Hochkönig-piste» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 49 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit