100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal, woonkeuken(TV, fornuis(keramisch), oven, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
verwarming, terras(gedeeld met andere gasten), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, geopend van Jun t/m Sep)
Dit appartement heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor 4 personen, ideaal voor een gezin. Gelegen aan de rand van het mooie Waidring in de Pillerseetal regio, op 350 m van de skibushalte.
In de omgeving van Waidring kan je langlaufen, wandelen of rodelen. In de zomer bieden de omliggende bergen en de vele bezienswaardigheden veel mogelijkheden voor de actieve vakantieganger en de rustzoeker.
Het gezellige appartement bevindt zich op de begane grond en beschikt over een woonkamer met open keuken. Daarnaast kan je genieten van de heerlijke tuin met het zwembad (juni - september). Er is WiFi in het huis aanwezig en er zijn maximaal 2 huisdieren toegestaan.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Skilift 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Supermarkt 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Stadscentrum 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Luchthaven 48 kilometer
48 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
96 Beoordelingen
Totale beoordeling
Martin Bettkober
Het was zoals zo vaak fantastisch. Maria als gastvrouw uiterst vriendelijk, de woning had alles wat je nodig hebt en we hadden ook geweldig weer. We komen snel weer terug.
Conny Hernou
de ontvangst was zeer goed zoals vorig jaar , alles was aanwezig , iedere dag verse broodjes aan de deur gebracht ,(mits betaling), maar het grote min punt waren de heel veel vliegen , we hebben dan vliegenvangers opgehangen (plakkende rolletjes ) , er kleefden er na een 2-tal dagen wel al twintig aan en er waren er nog in het huisje aanwezig ,kon ik er maar een foto bijvoegen, kan opgelost worden met een ultraviolet bakje voor vliegen ,hebben we ook vermeld aan de eigenaaresse ,ook het lawaai van de boer ( de buur )die putten leeg maakte, dus veel uitstappen gemaakt , zell am see , konnigsee , walchsee, markt van st Johann, wandelingen zoals griessbachklamm ,er is veel te doen in de buurt , je kan er ook lekker uit eten in het stadje bij schneidermann en op de camping steinplatte ,voor ons was het de laatste keer oostenrijk ,onze gezondheid laat het niet meer toe ,jammer genoeg . . .
Conny Hernou
toen we er aan kwamen en het verblijf zagen leek het wat klein voor 3 personen , met de tijd viel dit wel mee , alles is er aanwezig , ook is de gastvrouw zeer vriendelijk en behulpzaam , ook dde lekkere broodjes die bezordt werden smorgens waren zeer lekker , het enige nadeel waren de vliegen , dat kan opgelost worden door een electriesch aparaat . . .
Erik Koster
Huis is mooi, schoon en de gastvrouw is vriendelijk en behulpzaam.
Eline Vranken
Mooi appartement met fijne aanliggende tuin met bbq enz. Zwembad is ook top, alleen niet verwarmd. Mooie rustige locatie met de spar op 50m. Vriendelijke gastvrouw.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 301203
Andere accommodaties van Belvilla
Waidring, Tiroler Unterland, Tirol
Eisenberg, Oostenrijk, Europa
St. Ulrich am Pillersee, Oostenrijk, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
St. Jakob in Haus, Tiroler Unterland, Tirol
St. Jakob in Haus, Tiroler Unterland, Tirol
Reit im Winkl, Opper-Beieren, Beieren
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Tirol
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Tiroolse laagland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Pillerseetal-Fieberbrunn
Advertentienummer: 301203
Laatst bijgewerkt: 04.03.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/301203.htm
«Appartement in Waidring bij PillerseeTal Ski» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 96 gegeven Beoordelingen.