Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Op de 2e etage: (woonkeuken(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, waterkoker, houtfornuis, fornuis(4 kookplaten, keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(boxspring)), badkamer(douche, wastafel, haardroger), toilet(wastafel), overloop)
carport, wasmachine(tegen betaling), balkon, verwarming(CV), parking, kinderbed, kinderstoel
Het smaakvol ingerichte appartement ligt ca. 4 km van de weg van Landeck naar Fiss/Ladis in het Tiroler dorp Hochgallmigg. Dankzij de ideale ligging en beschikbare faciliteiten is het een goede keuze voor een gezinsvakantie.
Je bevindt je op 8 km van het centrum van Landeck en het skigebied Venet. Ook het skigebied 'Fiss-Serfau-Ladis' ligt op slechts 20 km afstand. Italië (bijv. Reschensee, Merano) en Zwitserland (bijv. Samnaun, St. Moritz) zijn binnen 30 minuten te bereiken. In de zomer is het het ideale startpunt voor prachtige wandelingen. In de winter is er op slechts 1 km afstand een kinderlift voor kleine skiërs.
Het appartement op de tweede verdieping van de woning beschikt over een ruime keuken, een badkamer en een apart toilet. Vanaf het balkon kun je genieten van het fantastische uitzicht op de omliggende bergen zoals de Venet.
Met de Tirol West Card kun je naast de basisdiensten dagelijks gratis gebruikmaken van de Venetbahn. Geniet van het 360° uitzicht op de top en profiteer van het gevarieerde aanbod op de Venet-Genussberg.
De dag voor uw vertrek ontvangt u een link per e-mail met informatie voor een eenvoudige check-in, zodat u ontspannen van uw vakantie kunt genieten.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 14 kilometer
14 kilometer
Skilift 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 8 kilometer
8 kilometer
Restaurant 0.02 kilometer
0.02 kilometer
Stadscentrum 8 kilometer
8 kilometer
Station 8 kilometer
8 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
42 Beoordelingen
Totale beoordeling
Husein Huseinovic
Alt var godt is lidt for langt
Romy van nunen
Heel erg goed! Lieve mensen, mooi appartement!
Gerard van den Berg
Weg erheen vrij stijl, smal en hoog
Bas Hertog
Het is een prachtig appartement. Lekker ruim en een adembenemend uitzicht. Vriendelijke en behulpzame gastvrouw.
Ernst
Gezellige woning met een adembenemend uitzicht, Zeer schoon en goed ingericht, Perfect voor een gezinsvakantie
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 301286
Andere accommodaties van Belvilla
Eisenberg, Oostenrijk, Europa
Eisenberg, Oostenrijk, Europa
Eisenberg, Oostenrijk, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Kaunerberg, Tirol, Oostenrijk
Jerzens, Tirol, Oostenrijk
Kappl, Tiroler Oberland, Tirol
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Tirol
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Tiroolse Oberland
Vakantie-ideeën: Skivakantie
Advertentienummer: 301286
Laatst bijgewerkt: 02.02.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/301286.htm
«Appartement in Hochgallmigg bij Skilift» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 42 gegeven Beoordelingen.