100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (open keuken(TV, open haard, CD-speler, waterkoker, fornuis(4 kookplaten, inductie), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
berging, skiberging, verwarming, terras, terras, tuinmeubilair, parking, speeltoestellen
Dit appartement met 2 slaapkamers in Silbertal ligt op een berghelling. Het is ideaal voor een gezin van 4 met kinderen om te genieten van het berglandschap, met terras en verwarming.
Veel plezier in het skigebied Montafon. De skilift is op 300 meter afstand te bereiken. U kunt ook langlaufen, nordic walking en sneeuwschoenwandelen. In de zomer is er genoeg te doen, zoals wandelen en mountainbiken. Op 500 meter afstand vindt u supermarkten en restaurants voor uw dagelijkse boodschappen.
Het huis is warm en gezellig dankzij de verwarming. De moderne keuken is voorzien van een open haard, tv en cd-speler om te ontspannen tijdens het koken. U kunt van uw maaltijden genieten op het terras. De slaapkamers zijn zeer comfortabel en voorzien van een tweepersoonsbed. U kunt buiten op het terras met tuinmeubilair genieten van het prachtige berglandschap. Uw auto kan veilig worden geparkeerd.
De tweede slaapkamer bevindt zich buiten het hoofdappartement en is bereikbaar via de hal.
Het openbaar vervoer is vlakbij, op 300 meter.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Skilift 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Supermarkt 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
121 Beoordelingen
Totale beoordeling
Hesper
De rustige ochtenduren op het terras waren precies wat ik nodig had. Zelfs tijdens zware sneeuwval zorgde de verwarming voor een aangename warmte binnen.
Roebbert
Een prima prijs-kwaliteitverhouding voor een gezellige berghut op loopafstand van winkels en skiliften. De hut is goed verwarmd en heeft een fijn terras.
Dickopf
We zochten een schone overnachtingsplek vlakbij de skipistes met betrouwbare verwarming en praktische voorzieningen. Deze plek voldeed perfect aan onze eisen, zonder onnodig gedoe.
Stonner
Der Parkplatz direkt vor der Tür war sehr bequem erreichbar. Die Betten boten viel Komfort nach langen Tagen voller Aktivitäten, sodass wir problemlos neue Energie tanken konnten.
Seinstra
We hebben het hier heerlijk gehad. Perfecte locatie! We konden zo vanuit de deur de piste op de eerste dagen. Later in de week was deze piste helaas gesloten ivm te weinig sneeuw, maar dan is de Kapelbahn nog steeds heel dicht bij. Heerlijke plek. Wij hebben een erg fijne week gehad hier!
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 301391
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Schruns, Vorarlberg, Oostenrijk
Schruns, Vorarlberg, Oostenrijk
Schruns, Vorarlberg, Oostenrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Silbertal, Vorarlberg, Oostenrijk
Silbertal, Vorarlberg, Oostenrijk
Silbertal, Vorarlberg, Oostenrijk
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Vorarlberg
Advertentienummer: 301391
Laatst bijgewerkt: 23.08.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/301391.htm
«Appartement in Silbertal bij Skilift» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 121 gegeven Beoordelingen.