Check-in
Ferienwohnung Hildegard
en commissies
Beschrijving
Laat u verwennen door de rust in ons prachtige vakantieappartement midden in de prachtige bergwereld van Montafon!
Het appartement ligt aan het begin van Silbertal aan de zonnige kant, ongeveer 1 km van het centrum, heeft een zonnebalkon en een grote tuin. Het is ideaal geschikt voor personen die de luxe van een groot appartement waarderen.
De woonkamer biedt een mooie zithoek met SAT-TV, DVD, en gratis W-LAN, alsook een slaapbank voor twee personen. De keuken met gezellige zithoek is uitgerust met een fornuis, oven, vaatwasser, magnetron, waterkoker, broodrooster, koffie- en espressomachine, eet- en kookgerei en alle gemakken om te koken.
Badkamer met hoekbad en wastafel, en een apart toilet.
Vanaf het balkon met uitzicht op het zuiden geniet men van een prachtig uitzicht op het Rätikon.
Direct voor het huis bevindt zich in de winter een skibushalte naar het skigebied Silvretta Montafon en Kristberg.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Skilift 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 1 kilometer
1 kilometer
Bus 0.5 kilometer
0.5 kilometer
100 kilometer
5 kilometer
15 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantieappartement is gelegen aan het begin van Silbertal aan de zonzijde, direct tegenover de Kapellbahn naar het skigebied Silvretta-Montafon. Het appartement is goed bereikbaar via de weg Silbertal-Innerberg en is het startpunt voor wandelingen en mountainbikeroutes direct vanaf de voordeur. Het centrum van Silbertal met winkelmogelijkheden en diverse restaurants, evenals een langlaufloipe in het dal, is eenvoudig te bereiken met een wandeling van een kwartier of gemakkelijk met de auto. Vanuit Schruns bereikt u het appartement in 10 minuten met de auto of met de bus (bushalte op ca. 500m van het huis).
Het charmante dorpscentrum in het gelijknamige zijdal van Montafon met zijn Walser nederzetting biedt echte ontspanning voor sportievelingen en voor wie rust zoekt. In Silbertal heeft u meteen twee skigebieden voor de deur. In het zuiden is het dal verbonden met het skigebied Silvretta Montafon. In het noorden het familieskigebied Kristberg. Volg de sporen van de mijnwerkers op het nieuwe Zilverpad, in de St. Agatha Kapel of in het Mijnbouwmuseum. Een bezoek aan de Montafoner Legendefestivals is ook een belevenis. Het Silbertal verleidt daarnaast met avontuurlijke wandelroutes, uitdagende berg- en mountainbikeroutes alsook sneeuwschoenroutes en biedt een heel bijzonder natuurjuweel - het Verwall Natura 2000 gebied. Het belangrijkste plaats van Montafon, Schruns (6 km verderop), met zijn vele winkels en restaurants in het historische centrum en de voetgangerszone, nodigt uit tot verblijven.
Ook zijn er nog enkele andere ski- of wandelgebieden vanuit Silbertal zeer gemakkelijk en met korte reistijden bereikbaar (Golm, Gargellen, Partenen met de Bielerhöhe - Silvrettahochalpenstraße, het Brandnertal enz.).
In de zomer is het een geweldig startpunt om in heel Montafon te gaan wandelen. Dit gebied is een paradijs voor wandelaars, klimmers en mountainbikefans. U vindt er ook een zomerrodelbaan, glijbanenpark, enz.
Bij mooi weer kan men zich vervolgens afkoelen in het Alpenbad Montafon in Schruns-Tschagguns.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 15:00 |
Uitchecken: | 10:00 |
Resterend bedrag: | bij aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
Kinderen tot 14 jaar betalen geen logeergastenbelasting. Vanaf 14 jaar ca. € 2,30 logeergastenbelasting per persoon Ik zal je met plezier een aanbod doen. |
Betalingsmogelijkheden:
Contant Betalen
Annuleringsvoorwaarden:
Check-in
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 05-06-2025
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Mevr. E. Dönz

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Vorarlberg
Vakantie-ideeën: Skivakantie
Objectnummer: 57018
Laatst bijgewerkt: 09.06.2025
Advertentie online sinds: 11 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/57018.htm
en commissies
