100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal, woonkamer(TV(flatscreen, satelliet), open haard, DVD-speler, radio, CD-speler, stereo-installatie, balkon), zitkamer, eetkamer(eettafel), keuken(bar, fornuis(6 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), 2x kinderstoel), bijkeuken)
slaapkamer(1-pers. bed(dekbed, 140 x 200 cm), stapelbed), slaapkamer(2x 1-pers. bed(dekbed, 140 x 200 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(dekbed, 140 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(dekbed)), slaapkamer(1-pers. bed(dekbed, 140 x 200 cm), 2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(dekbed, 140 x 200 cm), 2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer met badkamer(3x 1-pers. bed(140 x 200 cm), douche(cabine), wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed(dekbed), douche(cabine), wastafel), badkamer(douche(cabine), 2x wastafel, toilet), badkamer(ligbad, douche(cabine), 2x wastafel, toilet), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), sauna(douche), bubbelbad, garage, wasdroger, ledikant, ledikant, infraroodsauna, verwarming, terras(40 m2), terras(40 m2), tuin(> 1000 m2), fietsenberging, tuinmeubilair(20 personen), BBQ, parking, parasol, speeltoestellen, glijbaan, tafeltennistafel
Verscholen in de bossen van Spa biedt deze majestueuze Ardense kasteelvilla met 8 slaapkamers een serene en luxueuze oase voor maximaal 20 gasten. Gebouwd in 1938 en ingericht in de stijl van een traditionele Ardense boerderij, beschikt de villa over een Finse sauna, infraroodsauna en bubbelbad, perfect om te ontspannen na een dagje de Hoge Venen te hebben verkend.
Binnen beschikt de villa over een ruime woonkamer met open haard, een volledig uitgeruste keuken met bar en meerdere badkamers voor comfortabele accommodatie voor grote groepen. De grote omheinde tuin, het zonnige terras en de speeltoestellen maken het ideaal voor gezinnen. Geniet van een barbecue met uitzicht of ontspan met een boek terwijl de kinderen veilig in de buurt spelen. Wifi, een fietsenstalling en voldoende parkeergelegenheid zijn ook aanwezig.
De villa ligt op slechts 100 meter van het bos en op 1,5 km van het meer van Warfaaz, op loopafstand van het natuurreservaat Hoge Venen. Bezoek de thermen van Spa, de watervallen van Coo of de grotten van Remouchamps. De luchthaven van Luik ligt op 55 km afstand. Let op: feesten en studentengroepen zijn niet toegestaan om een rustig verblijf te garanderen.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche en ligbad
aparte wc's 4
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 20
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Skilift 5 kilometer
5 kilometer
Supermarkt 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
50 Beoordelingen
Totale beoordeling
Nikolaus Zumbusch
Het was een fantastisch verblijf. Alles verliep vlekkeloos.
...
Allahverdiyev
Een charmant plekje verscholen in het bos! De zitkamer was gezellig en we hebben genoten van de tv en dvd-speler voor filmavonden. Het tuinmeubilair was ideaal om buiten te eten. Perfect voor een ontspannen weekendje weg met vrienden.
Cunha
Een verblijf in deze villa in de Ardennen was een droom! De ruime woonkamer met open haard was perfect voor gezellige avonden. We hebben genoten van de Finse sauna na een lange dag wandelen. De tuin was een geweldige plek voor de kinderen om te spelen terwijl wij ontspanden met een barbecue. Een echte aanrader!
é«
Het pand is ruim en goed onderhouden, De eetkamer was perfect voor onze familiediners, We waardeerden de ruime parkeergelegenheid en fietsenstalling, wat het gemakkelijk maakte om de nabijgelegen paden te verkennen, Al met al een praktische en aangename verblijf,
Bohm
Wat een heerlijke retraite! De infraroodsauna en het bubbelbad waren hoogtepunten voor ons, We brachten onze ochtenden door op het zonnige terras met een kopje koffie van de koffiezetter, Het speeltoestel hield de kinderen bezig, waardoor we wat welverdiende ontspanning kregen,
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 302154
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Liége, België, Europa
Spa, België, Europa
Liége, België, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Spa, België, Europa
Vielsalm, België, Europa
Monschau, Eifel, Rheinland-Pfalz
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 302154
Laatst bijgewerkt: 03.11.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302154.htm
«Ruime villa in Luik» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 50 gegeven Beoordelingen.
Accommodatie ook: gerieflijk en heel goede bedden.
Directe omgeving: Tuin grenst aan een vrij drukke weg, maar vanuit het huis kan je mooie wandelingen maken.
We hebben wel twee minpuntjes
- bij ons was niet duidelijk dat we naast de borg ook meteen de energiekosten cash af moesten rekenen. Wat volgt is een discussie in het Frans .... Deze voorwaarde mag iets duidelijker in de bevestiging staan.
- van de 20 mensen zijn er 6 terug gekomen met uitslag, jeuk en bulten van de jacuzzi. Er zijn geen middelen om deze te reinigen. Geen chloortabletten oid. De bijbehorende aandoening heet serieus hot tub polittus.
Over de villa niets dan goed, het is in 1 woord prachtig en heel gezellig. een dikke aanrader.
De omgeving is bosrijk, heel mooi. alleen jammer van de drukke weg aan de kant van de tuin.
In een eerdere mail heb ik al uiteengezet het hoe en wat over de jacuzzi, de vermeende lekkage en een losse knop werd ons verweten bij de controle door de beheerder toen wij vertrokken op 12 juni.
Deze jacuzzi is volgens onze schatting ca. 10- tot 12 jaar oud, het lijkt me dat benodigd onderhoud aan dit soort voorzieningen noodzakelijk is, en dit mogelijk te bekostigen uit het (deels) inhouden van een borgsom of het het verhalen via verzekering is totaal ongepast.
Ligging in en om heuvels met bossen prachtig!
Één nadeel is de drukke autoweg beneden om de heuvel van het huis heen, je kan savonds als je wil gaan slapen geen raam open zetten. Verder is het er prima vertoeven, wij waren met 11 personen en een hond en hebben volop genoten!
Sommige stopcontacten kwamen uit de muur wat gevaarlijk is voor kinderen.
Een heel vriendelijk onthaal en we hebben zeker een mooie tijd gehad.
Dat had ik toch niet afgesproken met Bellvilla. Ik behoud een vieze nasmaak over Bellvilla!