Vrijstaande vakantiewoning in de Ardennen met...
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), open haard, CD-speler, stereo-installatie, tafelvoetbal), keuken(oven, magnetron, afwasmachine))
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche), toilet)
Souterrain: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), infraroodsauna)
doorloop kamer, verwarming(CV), terras, tuin(1000 m2), tuinmeubilair, BBQ, vijver, zwembad(privé, natuurlijke zwemvijver, geopend van Jun t/m Aug), jeu de boules baan, speeltoestellen, kinderbed, kinderstoel
Deze vakantiewoning ligt direct aan het meer van Robertville, in de buurt van het dorpje Champagne. Grote schuiframen bieden toegang tot een ruim terras met uitzicht op de vallei van la Warche en de kliffen. Er zijn 5 slaapkamers die plaats bieden aan 9 personen. Dat maakt de woning ideaal voor gezinnen, vrienden en families._x000D_
_x000D_
Als gast geniet je hier van een bosrijk park van 100.000 m², waar kleine stroompjes doorheen kronkelen en waar je hier en daar poelen met bloemen ziet. Voor veel dieren is dit een ideaal toevluchtsoord. Je kunt hier de mooiste wandelingen maken._x000D_
_x000D_
Vanaf het terras kom je bij het 'biozwembad' van 1 tot 1,60 m diep (open van juni tot september). Er is ter plaatse in de maanden mei t/m half oktober een motorboot te huur voor op het meer (€ 50,- per keer).
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 9
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 6 kilometer
6 kilometer
Restaurant 6 kilometer
6 kilometer
Stadscentrum 6 kilometer
6 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
20 Beoordelingen
Totale beoordeling
Leander Wols
De plaats die Google maps aangeeft is niet de locatie van het huis, hou camping Belle Veu aan en sla met daarvoor af. Bij aankomst bij het huis (15:30) was de eigenaar niet op de hoogte van onze reserveren en was heel het huis nog een gigantische bende, dit was in een uur opgeruimd maar het huis was zeker niet schoon. De keuken was in erg slechte staat, kastjes vielen er bijna af en was het erg vies, de wasbak zat ook verstopt...... Het bio-zwembad/ zwem vijver zijn we maar niet in gegaan omdat het er erg goor uitzag. Maar de rest van het huis was eigenlijk niet slecht en de ligging was uitstekend!!! Prachtige tuin aan de rivier waar je zo je boot kan pakken. (Wij hadden onze eigen opblaasboten mee genomen). Ik zou dit huis een 3 van de 5 sterren geven omdat wij het toch erg naar ons zin hebben gehad en de tuin aan de rivier echt prachtig is.
Dino Laketa
Het huis is mooi en de locatie super privé met directe toegang tot het meer. Van binnenuit nog wat uitbreidbaar, dat heeft de verhuurder al eerder genoemd! Maar ook deze uitbreidbare zaken zou hij graag renoveren. Dus ik kan alleen maar goede dingen zeggen. Het was schoon, groot genoeg voor 9 personen. Het uitzicht en de opbouw van de woning is uniek.
Jeroen van den Raadt
Het leek erop alsof we er zouden kunnen zwemmen in het zwembad, helaas was het zwembad nog niet gereed voor gebruik. Het zwembad zou moeten worden schoongemaakt en de pomp worden gerepareerd, in verband met corona zou dit volgens de verhuurder pas laat kunnen; het schoonmaakbedrijf zou niet werken tijdens de piek van corona. Lijkt mij vreemd, aan een zwembad werken doe je immers in de buitenlucht.. Maar goed, het werd gefixt.. het nadeel hiervan was dat, in de tijd dat wij er waren, er meerdere dagen wat mensen langs kwamen om aan het zwembad te werken. Hetzelfde gold voor de tuin, deze werd ook aan kant gemaakt terwijl wij er waren. Mooi dat het wordt opgelost en netjes wordt gemaakt maar ik verwacht toch dat dit al gedaan is voor wij aan komen.. niet terwijl wij er zijn. Een ander vreemd punt was dat er binnen maar 1 prullenbak was, deze was snel vol. Toen wij vroegen waar het afval heen moest kregen wij een onduidelijk antwoord; wellicht doordat de verhuurder slecht Engels spreekt, en wij slecht Frans. Uiteindelijk hebben we maar een hoekje met vuilniszakken gevuld. Het bootje dat beschikbaar is is trouwens ook erg klein. Je wil hier bij voorkeur niet met meer dan 2 man, màx 3 in zitten. Kost ook (te) veel om deze te gebruiken. Positieve punten; het huis en de tuin is erg groot, ook is er een mooie vuurplaats binnen. Mocht je je elektrische auto op willen laden zit er erg handig aan de voorkant van het huis (buiten) een stopcontact. Verhuurder is heel aardig, maar wel matig met op tijd dingen regelen dus.
Ilse T'Syen
Een prachtige locatie maar helaas heeft de benedenverdieping onderwater gestaan voor onze aankomst waardoor het hele huis een muffe geur had en de kamers beneden (bedden en kleren) vochtig zijn gebleven gedurende het ganse verblijf.
Fouillien Pierre
Zeer mooie situatie, prachtige omgeving. De verhuur bevindt zich in het hart van de natuur, omringd door vijvers, beekjes, watervallen, .... Anderzijds is de accommodatie, hoewel ingericht om te profiteren van deze prachtige omgeving, armoedig, stoffig, goedkoop en ernstig gebrek aan onderhoud.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 302444
Andere accommodaties van Belvilla
Liége, België, Europa
Liége, België, Europa
Liége, België, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Bütgenbach, Wallonië, België
Büllingen, Wallonië, België
Monschau, Eifel, Rheinland-Pfalz
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 302444
Laatst bijgewerkt: 31.01.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302444.htm
«Vrijstaande vakantiewoning in de Ardennen met...» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.