Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Villa met F1-circuit Spa-Francorchamps

Max.  15   personen
300m²  Woonoppervlakte
6 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 15  personen
300m²
6 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (ingang, zitkamer(TV(Nederlandse zender(s))), zitkamer(kachel(Pellet)), open keuken(fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, 2x koelkast), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel), toilet, speelkamer(TV), terras, tuinmeubilair)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(4x 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), stapelbed(90 x 190 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel), toilet)

Souterrain: (speelkamer(tafeltennistafel, tafelvoetbal, biljart), fitnessruimte, relaxruimte(douche, sauna), wasmachine, terras, tuinmeubilair, BBQ)

spelcomputer, verwarming(CV), tuin(privé, omheind), parking, trampoline, kinderbed, kinderbed, lounge set

Verscholen in het schilderachtige dorpje Francorchamps, op slechts enkele minuten van het legendarische Formule 1-circuit Spa-Francorchamps, een van de meest iconische en uitdagende circuits ter wereld, bekend om zijn snelle bochten, dramatische hoogteverschillen en de legendarische Eau Rouge-Raidillon, waar jaarlijks de Grand Prix van België plaatsvindt. Dit moderne vakantiehuis met slaapkamers is de perfecte uitvalsbasis voor gezinnen of een groep vrienden om van de race te genieten. Omringd door de weelderige Ardense bossen, biedt het een serene ontsnapping met een stijlvol interieur, ruime opzet en diverse voorzieningen voor alle leeftijden.

De strakke indeling van de villa met hout en design creëert een warme maar toch eigentijdse sfeer. Ontspanning staat hier centraal: kom tot rust in uw privésauna, geniet van de zon op het gemeubileerde terras of geniet van een gezellige avond rond de pelletkachel. Zowel kinderen als volwassenen zullen genieten van de speelkamer in de kelder met biljart, tafelvoetbal, tafeltennis en zelfs een spelcomputer. Voor wie op zoek is naar een actieve vakantie, is er een fitnessruimte en een trampoline in de omheinde privétuin.

Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van wandel- en fietspaden door het nabijgelegen bos waarderen. Op korte rijafstand vindt u Spa, met zijn thermale baden en charmante cafés. Bezoek Malmedy voor de levendige lokale markten of wandel door de historische abdij van Stavelot.
Ga uit eten bij Brasserie de la Fonderie in Malmedy voor de regionale Belgische keuken, of geniet van een gastronomisch diner bij L'Art de Vivre vlak bij Spa. Voor een informeel hapje is Le Relais de Pommard in Francorchamps een lokale favoriet.
Let op: huisdieren zijn niet toegestaan en opblaasbare zwembaden zijn verboden.

Een borg van EUR 230,00 is vereist dichter bij uw incheckdatum. U ontvangt een aparte communicatie met de betalingslink. De borg zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of andere extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt. Een eventueel restant van de borg wordt binnen 21 dagen na het uitchecken terugbetaald.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Parkeren
Terras
Tafeltennis
tuin met schutting

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche

aparte wc's 1


Keuken

4-pits kookplaat
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Kinderbed
WiFi
Terrasmeubilair
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 15

6 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 15 kilometer

15 kilometer

Skilift 12 kilometer

12 kilometer

Restaurant 3 kilometer

3 kilometer

Stadscentrum 10 kilometer

10 kilometer

Snelweg-afrit 1.5 kilometer

1.5 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Niet toegestaan.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 5 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 30 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


160 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Peter De Mey

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Heel vriendelijke eigenares, huis was perfect voor ons (12 volwassenen). Ideale ruimte beneden bij regenweer. Extra frigo daar was ook heel handig. Comfortabele bedden, en huis was heel proper. Top weekend gehad. Aanrader.

Manouk Mennen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Mooie locatie en mooie wegkijk

Pien Witteveen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Heerlijk huis, alles anawezig voor een mooi familie weekend. Het huis ligt alleen heel dichtbij de snelweg, dus veel lawaat

Femke Vanackere

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Leuk vakantiehuis, proper en gezellig ingericht. Veel te doen in het huis bij regenweer

Melchior Bos

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

mooie accommodatie mooie omgeving top geregeld

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën:

Vakantie op de boerderij

Objectnummer: 302581

Laatst bijgewerkt: 16.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302581.htm


«Villa met F1-circuit Spa-Francorchamps» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 160 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit