Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Afgelegen chalet in Rogery

Max.  4   personen
40m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  personen
40m²
1 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (eetkamer(TV, eettafel(4 personen), airconditioning), kitchenette(waterkoker, fornuis(2 kookplaten, keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast, Blender), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 160 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet), vide(2x 1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm)))

balkon of terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, kinderbed

Ontsnap naar dit rustige chalet met één slaapkamer in Rogery, een verborgen pareltje omgeven door weelderig groen en wilde dieren. Perfect voor 4 gasten of twee stellen. Het huis biedt een rustig toevluchtsoord met een ruime tuin, een schilderachtig terras en een barbecue voor ontspannen dineren in de buitenlucht. Kijk hoe herten in de buurt grazen en geniet in alle privacy van de rust van de natuur.

Gelegen op slechts 5 km van Gouvy, is het gebied ideaal om te langlaufen, te vissen bij Pêcherie Fond de Paradis of te dineren bij lokale favorieten zoals Hôtel Sain-Martin en Le Cabas du Moulin. De basisbehoeften zijn binnen handbereik bij Spar Gouvy en het Knauf Shopping Center, terwijl het Action & Fun Center op slechts 12 km afstand voor extra spanning zorgt. Charmante eetgelegenheden zoals Brasserie Luluplus en Le Saint Martin zijn vlakbij om de streek te proeven.

Binnen beschikt het chalet over een volledig uitgeruste kitchenette en handige parkeergelegenheid op het terrein. Of u nu koffie drinkt op het terras of de nabijgelegen paden verkent, dit gezellige toevluchtsoord biedt de perfecte mix van comfort en natuur. De luchthaven van Luxemburg ligt op 83 km afstand en is dus gemakkelijk bereikbaar voor een weekendje weg of een langer verblijf.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Parkeren

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

2-pits kookplaat
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Keramische kookplaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Kinderbed
WiFi
Rookmelder
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 6 kilometer

6 kilometer

Restaurant 8 kilometer

8 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.
Airconditioning: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


405 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.7 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.7 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Erwin Smet

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Heel leuke locatie om tot rust te komen te midden van bossen en velden. Heel vriendelijke eigenaar. Het houten huisje is praktisch ingericht. Je kan beginnen wandelen direct vanuit het huisje. Je zit hier midden in de natuur en zal ongetwijfeld wilde dieren tegen komen: herten (niet enkel deze in het veld naast het huisje), vossen, hazen, ... Er is een shopping centrum juist over de grens met Luxemburg op 10 min. rijden met de auto.

Sebastiaan Diks

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Good location very quiet, wifi is good. Kitchen has everything you need!

Gerwin De Kreek

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Aardige mensen, veel rust perfecte verblijf.

Frits Kroese

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Very charming and comfortable tny house in petit paradiso d'Ardennes.

Inna Merkul

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Alles is volkomen verloren
Binnen is het warm en hakachtig
Hij heeft prachtige bazen met een geweldig uiterlijk op de achtergrond voor deze rustieke wandelingen
Hak romantisch voor de koppeling

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Objectnummer: 302828

Laatst bijgewerkt: 18.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302828.htm


«Afgelegen chalet in Rogery» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 405 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit