Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis in Fauvillers met tuin

Max.  22   gasten
0m²  Woonoppervlakte
10 Slaapkamers
10  Badkamer
Max. 22  gasten
0m²
10 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (ingang, woonkeuken(waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Blender), woon/eetkamer(eettafel, zithoek, bar), toilet, balkon of terras)

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm), ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm), ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(90 x 190 cm), 1-pers. bed(90 x 190 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm), douche, wastafel, toilet))

Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm), ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm), ligbad, wastafel, toilet))

Op de 3e etage: (slaapkamer met badkamer(3x 1-pers. bed(90 x 190 cm), ligbad, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(3x 1-pers. bed(90 x 190 cm), ligbad, wastafel, toilet))

terras, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol, tafelvoetbal

Dit vakantiehuis met tuin is gelegen in het Belgische Fauvillers. De woning met 10 slaapkamers biedt ruimte voor 22 personen en is daarom ideaal voor een groot gezelschap met kinderen.

In de omgeving is er genoeg te beleven. Bezoek bijvoorbeeld Martelange op 5 km afstand of kies voor een dagje Bastogne (18 km). Ook de meren Lac de la Strange (16 km) en Lac de la Haute-Sûre (20 km) zijn een bezoekje waard. Fietsliefhebbers kunnen de Ravel route (300 m) verkennen.

Dankzij de heerlijke tuin heb je de gelegenheid om van de buitenlucht te genieten. Neem plaats op het tuinmeubilair en pak er een boek en kopje thee bij. Er is een goed uitgeruste keuken, met onder andere een oven, afwasmachine en koffiezetapparaat. Op zonnige dagen kun je ook gebruikmaken van de barbecue. Voor zowel de auto als fietsen is er mogelijkheid om deze veilig te parkeren. Je kunt maximaal 2 huisdieren meenemen naar het vakantieverblijf. Hier wordt €5,- per huisdier per nacht voor in rekening gebracht.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 10

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

WiFi
Rookmelder
Parasol
Fietsenstalling
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 22

10 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 16 kilometer

16 kilometer

Restaurant 3 kilometer

3 kilometer

Stadscentrum 3 kilometer

3 kilometer

Snelweg-afrit 2 kilometer N4

2 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: U moet het zelf (goed) doen.
Huisdieren: Max. 2; € 5/dier/nacht.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Keukenlinnen: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


39 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Kubinová

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Krienus

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Agneta

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Strzelecki

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Visser

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Lühr

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Magnús

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Koen van Limbergen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Very good price/quality ratio, kind host, and nice living area

Kasper De Visser

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Beautiful garden and sufficient room for lots of guest. Kitchen easy to use. Loved staying there.

Peter de Bruijne

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Hartstikke mooi huis, gave keuken en mooie wandelplek. Enige minpuntje is het douchen in het bad met mijn lengte. Super aardige mensen en goede service.

Marianne De Coster

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Zeer mooie plek vooral als het goede weer je vergezelt tijdens het verblijf Ideaal huis voor een verblijf in "grote" familie

Ingolf

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Michelle

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Koen van Limbergen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Very good price/quality ratio, kind host, and nice living area

Kasper De Visser

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Beautiful garden and sufficient room for lots of guest. Kitchen easy to use. Loved staying there.

Peter de Bruijne

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Hartstikke mooi huis, gave keuken en mooie wandelplek. Enige minpuntje is het douchen in het bad met mijn lengte. Super aardige mensen en goede service.

Marianne De Coster

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Zeer mooie plek vooral als het goede weer je vergezelt tijdens het verblijf Ideaal huis voor een verblijf in "grote" familie

Amra Sacic

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

We came here to play boardgames with 22 people. The location is perfect for this. There is more than enough tablespace, the kitchen is big enough and everything is spacious. The rooms were clean although outdated, but we were fine with that. Only annoyance for us was the dishwasher. It didn't work properly and dishes would come out dirty. You had to turn it on multiple times for a good result. Everything else was great.

Wim Desmet

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

We waren met een groep van 20 personen, ouders en kinderen. De kinderen hadden hun kamer op de 3e verdieping ingepalmd en wijzelf kozen kamers op de 1e en 2e verdieping. De living was zeer ruim en de industriele keuken was super om met 20 man te verblijven.

Ietse Venhuizen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

We hadden een geweldig weekend! Het feit dat het ooit een hotel was en nog steeds zijn doel goed vervult, getuigt van zijn duurzaamheid en functionaliteit. Het buitenterras met uitzicht op de tuin en de rivier klinkt als een prachtige plek om te ontspannen en tot rust te komen.



Hoewel de badkamers misschien wat verouderd waren, is het geweldig om te horen dat het karakter aan de accommodatie heeft toegevoegd. In een wereld waar veel hotels en accommodaties een generieke, moderne uitstraling hebben, kan het verfrissend zijn om ergens te verblijven met een beetje geschiedenis en persoonlijkheid.

Ellen Oomen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

We hebben een heerlijk weekend gehad in deze accomodatie. Zo netjes schoongemaakt kom je vakantie woningen zelden tegen! Fijne tuin aan riviertje. Grote keuken. Alleen het warm water vpor douche en bad is te snel op voor het aantal gasten

Jens Motmans

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Leuk verblijf voor grote groepen! Leuke grote lobby/eetruimte, praktische grote keuken, verschillende kamers met eigen badkamer. Verder was het ook een ideale uitvalsbasis voor zeer mooie wandelingen. Enige minpuntje is dat het moeilijk warm te krijgen is.

Ilse Vandeput

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Ik ben vooral zeer ontevreden over Belvilla zelf!!! Wij zijn amper in het huis geweest. Kregen bericht dat we een hoog riscico contact hadden gehad en hebben onmiddellijk ons verblijf moeten stoppen. We zijn in het totaal 2 uren daar geweest in plaats van de voorziene 4 dagen. Toen ik de Belvilla noodlijn belde om dit te melden kreeg ik een zeer onvriendelijke mevrouw aan de lijn die mij nog eens de les ging spellen dat ik maar een beter annulatieverzekering had moeten nemen. Ook de eigenaares was niet bereid ons ook maar iets terug te betalen ook al hadden wij geen gas, elektrichteit of wat dan ook gebruikt en was er geen poetsbeurt nodig. Het zijn rare tijden voor iedereen maar afgeblaft worden aan de telefoon door Belvilla verdient niemand in deze situatie het was al erg genoeg dat ons weekend in duigen viel !!!!

Hilde Umans

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Met onze grote familie was het heerlijk verblijven in dit voormalig hotel: voldoende kamers en badkamers, ruime leefruimte geschikt voor jong en oud, groot terras. Wifi-bereik niet overal even sterk wat soms tot frustratie leidt bij de jongeren. Uitgebreide keuken met een industrieel afwasmachine, handig en snel. Het keukengerei was wat summer: geen thee- of waterkannen, geen mixer, reserve bestek zou handig zijn, en een paar goeie keukenmessen en grote tassen/kommen voor soep. Mooi gelegen vlakbij een rivier waar de kinderen in konden spelen. Alleen goed uitkijken om de straat over te steken naar de geparkeerde auto's omdat de vakantiewoning in een bocht van een doorgangsweg ligt. Goed bereikbaar. Vriendelijke en behulpzame gastvrouw die alles goed uitlegt.

Jurgen Gielen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

wel wat verouderd, maar proper. omgeving is super. vlak naast ravel ( die soms wel stijl is, dus geen echte ravel zoals die zou moeten zijn ) koelcel werkt niet, dus extra frigo vragen want enkel ijskast met 3 vriesladen is te weinig voor een huis waar 22 man kan slapen ( wij hebben zo'n klein van red-bull gekregen en dat was zeer welkom ) Eigenares spreekt enkel Frans, maar dochter ook Engels en is zeer vriendelijk en behulpzaam. Er is een wasmachine, maar achter gesloten deuren, maar ze heeft toch enkele malen onze koerskleren gewassen ( netjes meenemen ! )

Ellen Oomen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hebben een heerlijk weekend gehad in deze accomodatie. Zo netjes schoongemaakt kom je vakantie woningen zelden tegen! Fijne tuin aan riviertje. Grote keuken. Alleen het warm water vpor douche en bad is te snel op voor het aantal gasten

Jens Motmans

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Leuk verblijf voor grote groepen! Leuke grote lobby/eetruimte, praktische grote keuken, verschillende kamers met eigen badkamer. Verder was het ook een ideale uitvalsbasis voor zeer mooie wandelingen. Enige minpuntje is dat het moeilijk warm te krijgen is.

Amra Sacic

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We came here to play boardgames with 22 people. The location is perfect for this. There is more than enough tablespace, the kitchen is big enough and everything is spacious. The rooms were clean although outdated, but we were fine with that. Only annoyance for us was the dishwasher. It didn't work properly and dishes would come out dirty. You had to turn it on multiple times for a good result. Everything else was great.

Ietse Venhuizen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

We hadden een geweldig weekend! Het feit dat het ooit een hotel was en nog steeds zijn doel goed vervult, getuigt van zijn duurzaamheid en functionaliteit. Het buitenterras met uitzicht op de tuin en de rivier klinkt als een prachtige plek om te ontspannen en tot rust te komen.



Hoewel de badkamers misschien wat verouderd waren, is het geweldig om te horen dat het karakter aan de accommodatie heeft toegevoegd. In een wereld waar veel hotels en accommodaties een generieke, moderne uitstraling hebben, kan het verfrissend zijn om ergens te verblijven met een beetje geschiedenis en persoonlijkheid.

Jurgen Gielen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

wel wat verouderd, maar proper. omgeving is super. vlak naast ravel ( die soms wel stijl is, dus geen echte ravel zoals die zou moeten zijn ) koelcel werkt niet, dus extra frigo vragen want enkel ijskast met 3 vriesladen is te weinig voor een huis waar 22 man kan slapen ( wij hebben zo'n klein van red-bull gekregen en dat was zeer welkom ) Eigenares spreekt enkel Frans, maar dochter ook Engels en is zeer vriendelijk en behulpzaam. Er is een wasmachine, maar achter gesloten deuren, maar ze heeft toch enkele malen onze koerskleren gewassen ( netjes meenemen ! )

Wim Desmet

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We waren met een groep van 20 personen, ouders en kinderen. De kinderen hadden hun kamer op de 3e verdieping ingepalmd en wijzelf kozen kamers op de 1e en 2e verdieping. De living was zeer ruim en de industriele keuken was super om met 20 man te verblijven.

Ietse Venhuizen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

We hadden een geweldig weekend! Het feit dat het ooit een hotel was en nog steeds zijn doel goed vervult, getuigt van zijn duurzaamheid en functionaliteit. Het buitenterras met uitzicht op de tuin en de rivier klinkt als een prachtige plek om te ontspannen en tot rust te komen.



Hoewel de badkamers misschien wat verouderd waren, is het geweldig om te horen dat het karakter aan de accommodatie heeft toegevoegd. In een wereld waar veel hotels en accommodaties een generieke, moderne uitstraling hebben, kan het verfrissend zijn om ergens te verblijven met een beetje geschiedenis en persoonlijkheid.

Wim Desmet

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We waren met een groep van 20 personen, ouders en kinderen.

De kinderen hadden hun kamer op de 3e verdieping ingepalmd en wijzelf kozen kamers op de 1e en 2e verdieping. De living was zeer ruim en de industriele keuken was super om met 20 man te verblijven.

Jurgen Gielen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

wel wat verouderd, maar proper.

omgeving is super. vlak naast ravel ( die soms wel stijl is, dus geen echte ravel zoals die zou moeten zijn )

koelcel werkt niet, dus extra frigo vragen want enkel ijskast met 3 vriesladen is te weinig voor een huis waar 22 man kan slapen ( wij hebben zo'n klein van red-bull gekregen en dat was zeer welkom )

Eigenares spreekt enkel Frans, maar dochter ook Engels en is zeer vriendelijk en behulpzaam. Er is een wasmachine, maar achter gesloten deuren, maar ze heeft toch enkele malen onze koerskleren gewassen ( netjes meenemen ! )

Hilde Umans

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Met onze grote familie was het heerlijk verblijven in dit voormalig hotel: voldoende kamers en badkamers, ruime leefruimte geschikt voor jong en oud, groot terras. Wifi-bereik niet overal even sterk wat soms tot frustratie leidt bij de jongeren. Uitgebreide keuken met een industrieel afwasmachine, handig en snel. Het keukengerei was wat summer: geen thee- of waterkannen, geen mixer, reserve bestek zou handig zijn, en een paar goeie keukenmessen en grote tassen/kommen voor soep. Mooi gelegen vlakbij een rivier waar de kinderen in konden spelen. Alleen goed uitkijken om de straat over te steken naar de geparkeerde auto's omdat de vakantiewoning in een bocht van een doorgangsweg ligt. Goed bereikbaar. Vriendelijke en behulpzame gastvrouw die alles goed uitlegt.

Ilse Vandeput

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Ik ben vooral zeer ontevreden over Belvilla zelf!!! Wij zijn amper in het huis geweest. Kregen bericht dat we een hoog riscico contact hadden gehad en hebben onmiddellijk ons verblijf moeten stoppen. We zijn in het totaal 2 uren daar geweest in plaats van de voorziene 4 dagen. Toen ik de Belvilla noodlijn belde om dit te melden kreeg ik een zeer onvriendelijke mevrouw aan de lijn die mij nog eens de les ging spellen dat ik maar een beter annulatieverzekering had moeten nemen. Ook de eigenaares was niet bereid ons ook maar iets terug te betalen ook al hadden wij geen gas, elektrichteit of wat dan ook gebruikt en was er geen poetsbeurt nodig. Het zijn rare tijden voor iedereen maar afgeblaft worden aan de telefoon door Belvilla verdient niemand in deze situatie het was al erg genoeg dat ons weekend in duigen viel !!!!

Jens Motmans

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Leuk verblijf voor grote groepen! Leuke grote lobby/eetruimte, praktische grote keuken, verschillende kamers met eigen badkamer. Verder was het ook een ideale uitvalsbasis voor zeer mooie wandelingen.

Enige minpuntje is dat het moeilijk warm te krijgen is.

Ellen Oomen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hebben een heerlijk weekend gehad in deze accomodatie. Zo netjes schoongemaakt kom je vakantie woningen zelden tegen! Fijne tuin aan riviertje. Grote keuken. Alleen het warm water vpor douche en bad is te snel op voor het aantal gasten

Amra Sacic

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We came here to play boardgames with 22 people. The location is perfect for this. There is more than enough tablespace, the kitchen is big enough and everything is spacious.



The rooms were clean although outdated, but we were fine with that. Only annoyance for us was the dishwasher. It didn't work properly and dishes would come out dirty. You had to turn it on multiple times for a good result.



Everything else was great.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 302853

Laatst bijgewerkt: 27.04.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302853.htm


«Vakantiehuis in Fauvillers met tuin» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 39 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat