100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (zitkamer, keuken(fornuis(keramisch), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), wastafel, toilet), berging(toilet), tuin, speeltoestellen)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), kinderbed), slaapkamer(stapelbed, kinderbed), doorloop slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Dit huisdiervriendelijke vakantiehuis met 4 slaapkamers in Vielsalm biedt comfortabel plaats aan maximaal 8 gasten, waardoor het ideaal is voor gezinnen met kinderen. De gemeubileerde tuin is voorzien van speeltoestellen voor kinderen en biedt volop ruimte voor buitenplezier.
Geniet van activiteiten in de buurt, zoals waterfietsen op het meer, een bezoek aan Plopsa Coo, het verkennen van Stavelot en Malmedy, of maak lange wandelingen in de rustige natuur. Het kindvriendelijke huis beschikt over een kinderbedje en voldoende speeltoestellen om de kleintjes te vermaken.
De goed uitgeruste keuken is voorzien van een fornuis, oven, magnetron, vaatwasser en koelkast voor al uw kookbehoeften. Een doorloopslaapkamer voegt een vleugje luxe en gemak toe aan uw verblijf. Maximaal 3 huisdieren zijn welkom tegen een toeslag.
Adres: Rue Ennal 11, 6698 Ennal - Grand Halleux, regio Luxemburg. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder andere de watervallen van Coo (11 km) en het meer van Robertville (28 km).
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 28.2 kilometer
28.2 kilometer
Restaurant 2.3 kilometer
2.3 kilometer
Stadscentrum 11.1 kilometer
11.1 kilometer
Luchthaven 63.1 kilometer
63.1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
149 Beoordelingen
Totale beoordeling
C De Dobbelaer
Waar moet ik beginnen? Wij kwamen toe en gingen naar binnen, het huisje zat vol vol vol met vliegen zelf dode vliegen op muren en plafonds er lag overal nog zand op de grond. Proper was het niet. Komt er iemand van belvilla om ons te verwelkomen, we krijgen 2 flessen wijn. We zeggen dat het hier vol met vliegen zit en dat is niet aangenaam. Mevrouw zegt nou ja, jullie zitten in de ardennen wat had je nou verwacht? Jullie komen van het stad zeker nee wij komen niet van het stad we wonen zelf ook op het platteland. Dan zeggen we dat het echt niet proper is en dat er overal dode vliegen op muren en plafonds hangen. Maar dat moeten we begrijpen want het is hier een komen en gaan en de poetsploeg heeft weinig tijd. Wij hadden ook een linnenpakket bestelt dus ik vraag daar naar want dat is nergens te vinden. Dan neemt ze me mee naar een berging waar vuile was ligt en een wasmachine en een droogkast, ze zegt hier vind je alles wat je nodig hebt dus kon ik nog beginnen wassen zodat we proper beddengoed, bad en keukenlinnen hadden?????? Dit vind ik niet normaal!! Dus ik en mijn man waren daar eerst voor de rest toekwam, dus zijn we 3uur bezig geweest met te wassen en te kuisen voor we klaar waren. Uiteindelijk is het proper wil ik even in het gras zitten om te wachten tot de rest van de familie er is, ligt heel het gras vol met hondenstront 4 vuilblikken hondenstront heb ik nog uit het gras kunnen halen!! Er zijn ook geen 4 douches maar 3. Op onze kamer stond er schimmel op de muren, de kamer beneden was 1 lamp dat boven het bed hangt kapot, ... Kortom wij waren helemaal niet tevreden. Op zich als het huisje onderhouden zou worden is het daar heel gezellig, maar nu voor een belvilla vakantiehuis te zijn was dit zeer teleurstellend. Ik had andere verwachtingen en voor mij was dit geen vakantie.
Magda Blom
Prachtig weekend gehad met de familie - 10 personen. Een mooie meerwaarde was dat er 3 badkamers waren... 's ochtends nooit aanschuiven... Leuk uitzicht, echt ontspannend. Verschillende wandelingen in de buurt en heerlijk gegeten in Vielsalm 'sours des salm'. Misschien 1 klein minpuntje, geen info over de streek te vinden in het huisje... In elk geval, voor herhaling vatbaar!!
Kimberley Claeys
Met een groep vrienden konden we ons geen rustiger en meer sfeervolle plaats voorstellen dan dit. Enkel het bestek kon nog een extra poetsbeurt gebruiken en de afwezigheid van bedlinnen was een minpunt. De gastvriendelijkheid was top , rustige aangename ligging. Kortom ideaal om er even tussenuit te zijn.
forte
De energie en de energie die er in grote hoeveelheden in zitten, kunnen Ecke inladen en leven.
Homes
De eerste eindstrijd was de grote Wohnbereich. Der nahegelegene Zie bot wonderbaarlijke Spazierwege, die ich in meiner Freizeit erkundete.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 302956
Andere accommodaties van Belvilla
Vielsalm, België, Europa
Vielsalm, België, Europa
Vielsalm, België, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Vielsalm, België, Europa
Spa, België, Europa
Bütgenbach, Wallonië, België
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 302956
Laatst bijgewerkt: 16.06.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/302956.htm
«Vakantiehuis in Vielsalm» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 149 gegeven Beoordelingen.