100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (keuken(waterkoker, 2x fornuis(8 kookplaten, keramisch, gas), koffiezetapparaat(filtermaling), 2x oven, magnetron, 2x afwasmachine, 2x koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(digital), kachel(hout), DVD-speler, radio, CD-speler, 2x kinderstoel), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 210 cm), hottub, hottub, douche, 2x wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(buitenom bereikbaar)(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed(180 x 210 cm), douche, 2x wastafel, toilet, balkon), slaapkamer met badkamer(buitenom bereikbaar)(2x 1-pers. bed(90 x 210 cm), 2-pers. bed(180 x 210 cm), hottub, douche, 2x wastafel, toilet, balkon), slaapkamer met badkamer(buitenom bereikbaar)(2x 1-pers. bed(90 x 210 cm), 2-pers. bed(180 x 210 cm), douche, 2x wastafel, toilet, balkon), slaapkamer met badkamer(buitenom bereikbaar)(2x 1-pers. bed(90 x 210 cm), stapelbed, douche, 2x wastafel, toilet, balkon), 2x kinderbed)
open haard, bubbelbad(privé, tegen betaling), sauna(privé, tegen betaling), verwarming(CV), terras(overdekt), tuin(deels omheind), BBQ, parking, vijver, zwembad(privé, verwarmd, 9 x 4 m., geopend van Apr t/m Sep), jeu de boules baan, biljart
Deze ruime villa, gelegen in het rustige dorpje Hives nabij La Roche-en-Ardenne, is perfect voor grote gezinnen of groepen die op zoek zijn naar comfort en natuur. Op slechts 3 km van het stadscentrum en omgeven door bossen, biedt de villa gemakkelijke toegang tot topattracties zoals het Château Féodal, het Museum van de Slag om de Ardennen en de schilderachtige Barrage de Nisramont, waar u kunt kajakken en wandelen. Het Parc à Gibier en het strand van Maboge bieden ook plezier voor alle leeftijden.
De villa beschikt over zeven slaapkamers, waarvan vele met een eigen badkamer en balkon, waaronder kamers met bubbelbaden en stapelbedden voor kinderen. De grote keuken is uitgerust met twee kookplaten, een oven, een vaatwasser en een koel-vriescombinatie. De woon-/eetkamer is voorzien van een houtkachel, digitale tv en een entertainmentsysteem. Gasten kunnen genieten van een verwarmd privézwembad (april-september), een sauna, een bubbelbad, een biljart, een jeu de boulesbaan en een overdekt terras met barbecue. Een gedeeltelijk omheinde tuin en een vijver dragen bij aan de charme.
In de buurt vindt u eetgelegenheden zoals Chez Henri voor traditionele Ardense gerechten, Signé Jeanne voor royale Belgische gerechten en Restaurant L’Apéro, bekend om zijn gezellige ambiance en seizoensgebonden gerechten.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 6
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 22
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Skilift 10 kilometer
10 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Luchthaven 80 kilometer
80 kilometer
Station 25 kilometer
25 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
146 Beoordelingen
Totale beoordeling
Cornelius Kurz
De boeking en alles eromheen waren erg goed! Het huis in Hives was oké, de buitenfaciliteiten (zwembad, jacuzzi, sauna, tuin) waren ook erg goed. Het interieur was matig, niet erg schoon, veel spinnenwebben, geen grote pot (voor 22 personen), geen schaar, verder was alles voldoende en was er voldoende ruimte in de woon- en eetkamer. De communicatie met de gastheer was slecht. (Volgens de huisregels moesten we bijvoorbeeld elke dag een halve capsule in de jacuzzi doen. Die waren er niet. Toen we erom vroegen, beloofde de gastheer langs te komen. We hebben hem nooit gezien! Ook de afvalscheiding en -afvoer zijn slecht beschreven.) We hebben het desondanks prima naar onze zin gehad!
Ryan van den Broek
Leuk huis, gelegen in een mooi dorpje.
Werner Hollander
Het was een prettig verblijf met onze motorgroep van 16 personen. Wel lekkage in de keuken toen we boven stonden te douchen. zou na ons verblijf worden opgelost. Helaas deed de sauna het niet en kon het weekend ook niet meer worden gemaakt, wel jammer, niet voor hoeven betalen maar toch. Het was 14 graden dus na zwemmen in de sauna was leuk geweest. Van een aantal buitendeuren geen sleutel aanwezig. Als vluchtweg dus geen optie. Wel genoten, mooie plek, mooie omgeving.
Daisy Jonas
Ontzettend leuk verblijf gehad met een groot gezelschap. Genoeg te doen bij het huis zelf.
Nithammer
Dit vakantiehuis is een verborgen juweeltje! Het bood onze groep comfortabel plaats, en de keuken was goed uitgerust voor onze kooksessies. We hebben genoten van het grillen buiten en ontspannen in de hot tub. De locatie is vredig, slechts een korte rit naar het kasteel. Zou zeker weer terugkomen!
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 303209
Andere accommodaties van Belvilla
La Roche-en-Ardenne, België, Europa
La Roche-en-Ardenne, België, Europa
La Roche-en-Ardenne, België, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Durbuy, Europa
Durbuy, België, Europa
Vielsalm, België, Europa
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie aan een meer
Advertentienummer: 303209
Laatst bijgewerkt: 20.02.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/303209.htm
«Luxe villa met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 146 gegeven Beoordelingen.