Hondvriendelijk in Hessen met tuin
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer, woonkamer, eetkamer(TV(satelliet), video, Blu-ray speler), keuken(fornuis, fornuis, oven, oven, afwasmachine, afwasmachine, koelkast, koelkast), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(3x douche, wastafel, wastafel, toilet, toilet), toilet(wastafel, toilet), recreatieruimte(CD-speler, stereo-installatie, tafelvoetbal))
Op de 1e etage: (woonkamer(TV(satelliet)), keuken(fornuis, oven, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(stapelbed, stapelbed, stapelbed), slaapkamer(2x stapelbed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed, stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine))
Op de 2e etage: (keuken(fornuis, oven, koelkast), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(stapelbed, 2x stapelbed), slaapkamer(3x stapelbed), slaapkamer(stapelbed, stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(wastafel, toilet))
2x balkon, verwarming(CV), tuin(privé), tuinmeubilair, speeltoestellen, tafeltennistafel, tafelvoetbal, kinderbed, kinderstoel
Deze groepsaccommodatie is gelegen op een aantrekkelijke locatie in het Hessische heuvelland en is voorzien van 2 balkons. Je kunt 3 huisdieren meenemen en er zijn 11 slaapkamers waar in totaal maar liefst 28 gasten in kunnen verblijven. Dit is een uitstekende optie voor familievakanties.
Start de dag met een frisse wandeling in het bos, dat ongeveer 100 m van de accommodatie vandaan ligt. Je kunt de dagelijkse boodschappen halen bij de supermarkt 6 km verderop en er is een leuk restaurantje te vinden op 300 m van het verblijf.
De accommodatie is voorzien van een badkamer met onder andere een douche en een wastafel. Als je een avond niet uit eten wilt gaan, kun je zelf een heerlijk diner bereiden in de keuken. De tuin is ingericht met sfeervol tuinmeubilair en de kinderen kunnen zich vermaken op de speeltoestellen.
Met de auto kun je gemakkelijk reizen naar verschillende leuke plaatsen in de omgeving van het verblijf.
Licentie- of registratienummer: GmbH
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 5
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 35
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 10 kilometer
10 kilometer
Supermarkt 6 kilometer
6 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Stadscentrum 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-06-2025
19 Beoordelingen
Totale beoordeling
Bonetti
Wat een heerlijke verblijf! Het huis was gezellig, en we voelden ons thuis. Het omliggende gebied was prachtig voor wandelingen, en we ontdekten ook een mooi meer in de buurt. Een perfecte plek voor een ontsnapping!
ANGELINI
Geweldige plek voor een grote groep! Voldoende ruimte en een mooie tuin voor de hond, Gemakkelijke toegang tot de wandelpaden in de buurt
Coppari
Dit vakantiehuis is een juweeltje! De indeling was ideaal voor onze twee gezinnen, en de kinderen hielden van de buitenspeeltoestellen. Dichtbij om kastelen en parken te verkennen, maar ver genoeg weg om als een echte ontsnapping te voelen.
Arri
We hebben een fantastisch verblijf in dit vakantiehuis gehad! De plek was super schoon en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De tuin was perfect voor onze hond, en het was zo fijn om te ontspannen op het balkon met uitzicht. Ik vond het leuk dat het dichtbij de natuur was, perfect voor wandelingen, en we hebben ook een dag doorgebracht met het verkennen van het nabijgelegen meer. Het enige wat ik zou zeggen is dat de WiFi wat sterker zou kunnen zijn, maar eerlijk gezegd, we waren daar niet om de hele tijd online te zijn. Over het algemeen zou ik zeker terugkomen!
Saez Uribe
Ruim en gezellig, dit huis bood comfortabel plaats aan onze familiebijeenkomst van 10. De gemeenschappelijke ruimtes waren geweldig om samen te komen, en de keuken had alles wat we nodig hadden. Bovendien waren de lokale restaurants slechts een korte rit met de auto.
de waele
We hadden een geweldige tijd in dit vakantiehuis, Het uitzicht vanaf het balkon was prachtig, vooral tijdens de zonsondergang, Het was een beetje rijden naar enkele attracties, maar we vonden dat de omliggende natuur dit compenseerde
Kass
Gezellig en schoon met veel ruimte voor onze familie, De centrale verwarming hield ons warm, en de privé tuin was geweldig voor onze hond om in te spelen, Sterk aanbevolen voor grote groepen!
Osborn
De locatie nabij het Kellerwald-Edersee Nationaal Park was ideaal. Genoten van het verkennen van nabijgelegen attracties, en de gratis WiFi was een bonus voor het plannen van onze uitjes.
Schuddinck
We waren verheugd over ons verblijf! Het huis had een charmante rustieke uitstraling en de locatie was sereen. Slechts een korte rit naar het charmante stadje Bad Wildungen voor wat sightseeing. Een geweldige optie voor natuurliefhebbers!
Górny
Deze plek was perfect voor onze groep! Met zoveel slaapkamers en badkamers voelden we ons nooit op elkaar gepropt. De kinderen hadden veel plezier met tafeltennissen, en de volwassenen genoten van gezellige avonden in de tuin. We komen zeker terug!
Oliver
11 slaapkamers? Dat is geweldig! Perfect voor grote gezinnen of vriendengroepen, Super gezellig en schoon, Perfect om die Insta-verhalen met de tuinuitzichten te posten, De locatie is perfect voor het verkennen van Bad Wildungen en het bezoeken van nabijgelegen kastelen.
Zeiss
Een prachtige toevluchtsoord op het platteland! Het huis was schoon en goed uitgerust. We waardeerden de nabije eetgelegenheden, vooral de lokale pizzeria. Perfect voor een gezinsuitje!
Mittnacht
We hadden een fantastische verblijf in dit vakantiehuis! De ruimte was perfect voor onze groep vrienden, met veel ruimte voor iedereen om te ontspannen. De tuin was een hoogtepunt – onze honden vonden het geweldig om rond te rennen terwijl wij genoten van de vredige omgeving. De nabijgelegen wandelpaden boden adembenemende uitzichten en we hadden een geweldige tijd in het Kellerwald-Edersee Nationaal Park. De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Kan niet wachten om terug te komen!
Andreas
Het vakantiehuis is ideaal voor groepsbijeenkomsten. We hebben allemaal van de tafeltennis en de grote tuin genoten. Het was een beetje ver van de belangrijkste attracties, maar de rust maakte dat goed.
Sarina Stumpf
We waren met 23 mensen in dit Huis en iedereen heeft voldoende ruimte gehad! Het huis was erg schoon toen we aankwamen! Er is een grote gemeenschappelijke ruimte waar hebben allemaal hun plaats! Roterende het weekend was een groot succes!
Corina Lüttel
We brachten een aangename weekend in het huis. Omdat de familie woont verspreid, hebben we de kans om ons allen weer te zien genomen. Vooral goed vonden we dit de mooie tuin, nodigt de kinderen om te spelen en volwassenen om te ontspannen.
Sarina Stumpf
We waren met 23 mensen in dit Huis en iedereen heeft voldoende ruimte gehad! Het huis was erg schoon toen we aankwamen! Er is een grote gemeenschappelijke ruimte waar hebben allemaal hun plaats! Roterende het weekend was een groot succes!
Corina Lüttel
We brachten een aangename weekend in het huis. Omdat de familie woont verspreid, hebben we de kans om ons allen weer te zien genomen. Vooral goed vonden we dit de mooie tuin, nodigt de kinderen om te spelen en volwassenen om te ontspannen.
Sarina Stumpf
We waren met 23 mensen in dit Huis en iedereen heeft voldoende ruimte gehad! Het huis was erg schoon toen we aankwamen! Er is een grote gemeenschappelijke ruimte waar hebben allemaal hun plaats! Roterende het weekend was een groot succes!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Hessen
Objectnummer: 304815
Laatst bijgewerkt: 09.06.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/304815.htm
«Hondvriendelijk in Hessen met tuin» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 19 gegeven Beoordelingen.
en commissies
