Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Chalet in Neuastenberg bij Postwiese Ski

Max.  12   gasten
240m²  Woonoppervlakte
5 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 12  gasten
240m²
5 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

3 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

3 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (ingang, woonkamer(kachel(hout)), eetkamer(eettafel(12 personen)), televisiekamer(TV(flatscreen, satelliet), DVD-speler, radio, CD-speler, spelcomputer), keuken(2x fornuis(gas, elektrisch), koffiezetapparaat(espresso), 2x oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), vriezer), badkamer(douche, wastafel), toilet, overloop)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(2-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(2-pers. bed(boxspring, 180 x 220 cm)), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(douche, 2x wastafel, toilet))

Souterrain: (skiberging)

balkon, verwarming(CV), terras(privé, 150 m2), tuin(privé, omheind, 1000 m2), tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, trampoline, ligstoelen, parasol

Dit vrijstaande vakwerkhuis ligt direct aan het bos. Het is smaakvol ingericht, met de focus op comfort en gezelligheid. De woonkamer met de open haard leidt naar de gezellige eetkamer, die weer leidt naar het grote balkon. De keuken is ruim en goed uitgerust. Op het terras kun je van een lekkere barbecue genieten. Met 5 slaapkamers is er genoeg plaats voor 12 personen.



Het skigebied bereik je gemakkelijk te voet. Fiets- en wandelpaden leiden direct langs het huis. In Winterberg (6 km) vind je een zomer-rodelbaan, een mountainbike-park, een avonturenbrug, de skischans en natuurlijk het beroemde skigebied dat niets te wensen overlaat.



Vanuit het huis heb je een mooi uitzicht op de weilanden en de omliggende bossen. Het weiland bij het huis kan in de winter ook gebruikt worden om te sleeën. Er is een trampoline en een boomhut voor de kinderen.



Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart verrekend.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras
tuin met schutting

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Fietsen
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 12

3 tweepersoonskamer
2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 15 kilometer

15 kilometer

Skilift 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Station 6 kilometer

6 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Paardrijden
Skiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 300. U dient de borg contant te betalen bij aankomst.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis.
Hout: € 5/pakket.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


26 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Niklas Bender

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Het huis met zijn idyllische ligging direct aan de rand van bos en veld was de ideale locatie voor onze korte trip met vrienden naar het Sauerland. De lounges op de begane grond zijn zeer comfortabel ingericht en nodigen uit tot verpozen. Een hoogtepunt hier was vooral de open haard, waarvoor we ons bij slecht weer vaak behaaglijk maakten. We voelden ons net zo comfortabel aan de grote tafel in de eetkamer, waar we zonder problemen met 12 personen konden eten en spelen. De keuken is modern en uitgerust met alles wat je nodig hebt. Er ontbrak tenminste niets. De slaapkamers, die functioneler zijn ingericht, bevinden zich op de eerste verdieping. We konden echter goed slapen op de comfortabele matrassen. Alleen de tuin zag er een beetje verwaarloosd uit op de grijze herfstdagen. Het moet gezegd worden dat het tuinseizoen tijdens ons verblijf al voorbij was en we de tuin niet echt hebben gebruikt. Ik kan me echter voorstellen dat je je daar in de zomer heel comfortabel kunt maken met de juiste uitrusting. Ingebed in de natuur nodigt de ligging van het huis uit tot wandelen. Bij het huis begint een wandelroute, waarop u het bosrijke en heuvelachtige landschap van het prachtige Sauerland kunt ontdekken. Ondanks de ligging dicht bij de natuur zijn diverse kleinere winkels voor de dagelijkse boodschappen (bakker, slagerij, snackbar) of zelfs attracties zoals een kartbaan om de hoek van de woning. Het centrum van Winterberg is met de auto in 10 minuten te bereiken en het huis heeft onze wensen ruimschoots waargemaakt. Net als de prijs-kwaliteitverhouding, die absoluut goed was. We zouden het huis zeker aanbevelen aan anderen. We zouden het huis aanbevelen

Maria Jeß

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Het huis van ver is mooi, maar zodra je dichterbij komt zie je een verwaarloosde en onzorgvuldig behandelde woonplaats.Veel is/was defect (trampoline, trappen, bezems, servies etc.), de matrassen zijn echt walgelijk en ingedeeld Staat, spinnenwebben en dode insecten hingen aan het plafond. Het meubilair stond "op de een of andere manier" in het huis, net zoals de laatste bezoekers het hadden achtergelaten. Lampenkappen zijn defect en op de een of andere manier "gerepareerd" met tape. De keuken was erg vies en vettig, en de douches waren slecht schoongemaakt. De geadverteerde zithoek is bedekt met oude, rotte houtsnippers als vloerbedekking die is weggespoeld door de hevige regen - dus alles is erg modderig en je sleept constant al het vuil de keuken in. In de tuin stonden afval, bierflesjes, kroonkurken, munitie, afval en oude kerstbomen. Om het huis tijdens de bezoekuren een beetje schoon te kunnen houden, had je een slecht zuigende stofzuiger, een piepklein dweil en oude vervilte of kapotte bezems. We hebben de eerste vakantiedag gebruikt om alles schoon te maken en schoon te maken (van de keuken, badkamer, plafonds en vloeren, maar ook alle kamers). We kregen matrasbeschermers voor alle 10 bedden en kochten zelf de nodige schoonmaakmiddelen en producten. We hebben de tuin zoveel mogelijk opgeruimd, de trap gerepareerd, d.w.z. een verrotte traptrede weer vastgeschroefd en de gehele trap verstevigd met extra houten strips. Deurknoppen moesten worden aangedraaid en gedurfde stroomkabelinstallaties met meerdere aansluitdozen moesten worden verwijderd. Met 7 kinderen bij je breek je niet zomaar een vakantie af. Helaas heeft de huismeester de verantwoordelijkheid verlegd naar de eigenaren, die niet voor ons beschikbaar waren. Ook zij vond de geklaagde gebreken echter niet ernstig. Het enige wat ze kon doen was me een (!) matrasbeschermer en nog een paar doekjes geven. Vuil, vet en dode motten zijn g

Wiens

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Het was niet erg schoon en verzorgd, bijv. het balkon en de biertent die daar stond, de houten trap van de keuken naar de tuin waren deels los en de trampoline voor de kinderen was kapot en daardoor niet bruikbaar.

Stracke

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

In totaal een solide ervaring, Het huis was schoon en ruim, perfect voor onze twee gezinnen, Het was misschien niet luxe, maar had alles wat we nodig hadden, We hebben vooral genoten van het eetgedeelte, waar we allemaal samen konden zitten, De nabijgelegen wandelpaden waren ook een mooie verrassing

JH de Best

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Prachtig huis gelegen in rustige omgeving vlakbij wandelgebied en bij Winterberg. Huis is van alle gemakken voorzien inclusief 2 heerlijke terrassen.

Heinhorst

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

We hadden een fantastische tijd in dit vakantiehuis! Het was ruim genoeg voor onze groep van 10, en de kinderen hielden van de tuin en het trampoline. De locatie is perfect om te skiën - slechts een korte wandeling naar de Postwiese skilift - en we genoten ook van enkele mooie wandelingen rond de Kahler Asten. De keuken was goed uitgerust, wat het bereiden van maaltijden vergemakkelijkte, en de woonkamer met de houtkachel was gezellig na een lange dag buiten. Al met al een geweldige plek voor families of vrienden die willen ontspannen en van de natuur willen genieten!

inge buseyne

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Huis is wat moeilijk te vinden Leuk huis in groene omgeving. Veel wandelen mogelijk. Badkamer mocht ruimer ifv 12 personen Jammer dat de overvolle vuilnisbakken van vorige vakantiegangers enkele dagen bleef staan voor het huis, wat voor geurhinder zorgt.

P. Van der Heiden

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Accomodatie prima. Vooral de ligging. Veel ruimte in het huis. En alle benodigdheden aanwezig.

Eberhardt

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Dit vakantiehuis is een juweeltje! De eigenaren waren ongelooflijk gastvrij en gaven ons alle informatie die we nodig hadden voor ons verblijf. De woonkamer was perfect voor gezellige avonden, en de locatie nabij de Kahler Asten is adembenemend. Zeer aan te raden voor gezinnen!

Elliott

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

We hadden hier een heerlijke gezinsvakantie, Het privéterras was geweldig voor avondbarbecues, en de kinderen genoten van het sleeën in de nabijgelegen weide, De gastheren waren vriendelijk en lieten ons ons meteen thuis voelen, Een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen!

Hahn

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Geweldige locatie, super dicht bij de skiliften, De plek was schoon en gezellig, Zeker de moeite waard voor een groepsreis!

van den Heuvel

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Een vredige retraite! De locatie was rustig en omgeven door natuur. De slaapkamers waren comfortabel, en we waardeerden het om meerdere badkamers te hebben voor onze grote groep. De skimogelijkheden in de buurt waren uitstekend, en we kunnen niet wachten om volgend winter terug te keren.

AKAKI LENTSIDJA

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Comfortabele bedden en een gezellige woonkamer met een houtkachel, ideaal voor wintersportliefhebbers!

Raniszewska

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

Ten dom wakacyjny is een totaal vibe! Ideaal voor gezinnen of een trip met vrienden, super ruim met 5 slaapkamers en een ontspannende woonkamer, de grill op het terras smaakt anders als je omringd bent door uitzicht op de bergen.

Lotti

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Zeer schone en goed uitgeruste keuken, Ideale locatie dichtbij de skilift Postwiese

Kruk

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

De woonkamer was schoon en comfortabel, met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De kamers waren goed ingedeeld, met veel ruimte voor iedereen. Het balkon bood een mooi uitzicht, vooral 's ochtends. We vonden het handig om restaurants in de buurt te hebben, en het centrum van Winterberg was slechts een paar minuten rijden. Hoewel de inrichting een beetje verouderd was, droeg het bij aan de charme van de plek. Geen belangrijke klachten.

lambrechts

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Een heerlijke plek voor een winteruitje! De nabijheid van het Postwiese skigebied was ideaal voor onze skireis, Na een lange dag op de pistes waardeerden we het om terug te komen naar zo'n warm en uitnodigend huis, De uitzichten vanaf het balkon waren gewoon prachtig

Hofste

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

We hebben echt genoten van onze tijd hier, Het huis had een gezellige sfeer met een mooie houtkachel, De keuken was volledig uitgerust, wat het koken voor onze familie een fluitje van een cent maakte, Het is ook dicht bij het stadscentrum van Winterberg, waar we enkele heerlijke restaurants vonden

Postma

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Ruim vakantiehuis met een prachtig uitzicht vanaf het balkon, Perfect voor een groepsuitje

Jillings

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Wat een fantastische verblijf! Het vakantiehuis was ruim en perfect uitgerust voor onze grote groep, De kinderen hielden van de achtertuin en de trampoline, en de volwassenen genoten van het grillen op het terras, De locatie nabij de skiliften was een enorme plus voor ons, waardoor het gemakkelijk was om elke dag de pistes op te gaan

Niklas Bender

3,5
3.5 3.5 3.5 3.5 3.5
Toon Duits

Het huis met zijn idyllische ligging direct aan de rand van bos en veld was de ideale locatie voor onze korte trip met vrienden naar het Sauerland. De lounges op de begane grond zijn zeer comfortabel ingericht en nodigen uit tot verpozen. Een hoogtepunt hier was vooral de open haard, waarvoor we ons bij slecht weer vaak behaaglijk maakten. We voelden ons net zo comfortabel aan de grote tafel in de eetkamer, waar we zonder problemen met 12 personen konden eten en spelen. De keuken is modern en uitgerust met alles wat je nodig hebt. Er ontbrak tenminste niets. De slaapkamers, die functioneler zijn ingericht, bevinden zich op de eerste verdieping. We konden echter goed slapen op de comfortabele matrassen. Alleen de tuin zag er een beetje verwaarloosd uit op de grijze herfstdagen. Het moet gezegd worden dat het tuinseizoen tijdens ons verblijf al voorbij was en we de tuin niet echt hebben gebruikt. Ik kan me echter voorstellen dat je je daar in de zomer heel comfortabel kunt maken met de juiste uitrusting. Ingebed in de natuur nodigt de ligging van het huis uit tot wandelen. Bij het huis begint een wandelroute, waarop u het bosrijke en heuvelachtige landschap van het prachtige Sauerland kunt ontdekken. Ondanks de ligging dicht bij de natuur zijn diverse kleinere winkels voor de dagelijkse boodschappen (bakker, slagerij, snackbar) of zelfs attracties zoals een kartbaan om de hoek van de woning. Het centrum van Winterberg is met de auto in 10 minuten te bereiken en het huis heeft onze wensen ruimschoots waargemaakt. Net als de prijs-kwaliteitverhouding, die absoluut goed was. We zouden het huis zeker aanbevelen aan anderen. We zouden het huis aanbevelen

Maria Jeß

3,5
3.5 3.5 3.5 3.5 3.5
Toon Duits

Het huis van ver is mooi, maar zodra je dichterbij komt zie je een verwaarloosde en onzorgvuldig behandelde woonplaats.Veel is/was defect (trampoline, trappen, bezems, servies etc.), de matrassen zijn echt walgelijk en ingedeeld Staat, spinnenwebben en dode insecten hingen aan het plafond. Het meubilair stond "op de een of andere manier" in het huis, net zoals de laatste bezoekers het hadden achtergelaten. Lampenkappen zijn defect en op de een of andere manier "gerepareerd" met tape. De keuken was erg vies en vettig, en de douches waren slecht schoongemaakt. De geadverteerde zithoek is bedekt met oude, rotte houtsnippers als vloerbedekking die is weggespoeld door de hevige regen - dus alles is erg modderig en je sleept constant al het vuil de keuken in. In de tuin stonden afval, bierflesjes, kroonkurken, munitie, afval en oude kerstbomen. Om het huis tijdens de bezoekuren een beetje schoon te kunnen houden, had je een slecht zuigende stofzuiger, een piepklein dweil en oude vervilte of kapotte bezems. We hebben de eerste vakantiedag gebruikt om alles schoon te maken en schoon te maken (van de keuken, badkamer, plafonds en vloeren, maar ook alle kamers). We kregen matrasbeschermers voor alle 10 bedden en kochten zelf de nodige schoonmaakmiddelen en producten. We hebben de tuin zoveel mogelijk opgeruimd, de trap gerepareerd, d.w.z. een verrotte traptrede weer vastgeschroefd en de gehele trap verstevigd met extra houten strips. Deurknoppen moesten worden aangedraaid en gedurfde stroomkabelinstallaties met meerdere aansluitdozen moesten worden verwijderd. Met 7 kinderen bij je breek je niet zomaar een vakantie af. Helaas heeft de huismeester de verantwoordelijkheid verlegd naar de eigenaren, die niet voor ons beschikbaar waren. Ook zij vond de geklaagde gebreken echter niet ernstig. Het enige wat ze kon doen was me een (!) matrasbeschermer en nog een paar doekjes geven. Vuil, vet en dode motten zijn g

Wiens

3,5
3.5 3.5 3.5 3.5 3.5
Toon Duits

Het was niet erg schoon en verzorgd, bijv. het balkon en de biertent die daar stond, de houten trap van de keuken naar de tuin waren deels los en de trampoline voor de kinderen was kapot en daardoor niet bruikbaar.

JH de Best

3,5
3.5 3.5 3.5 3.5 3.5

Prachtig huis gelegen in rustige omgeving vlakbij wandelgebied en bij Winterberg. Huis is van alle gemakken voorzien inclusief 2 heerlijke terrassen.

inge buseyne

3,5
3.5 3.5 3.5 3.5 3.5

Huis is wat moeilijk te vinden Leuk huis in groene omgeving. Veel wandelen mogelijk. Badkamer mocht ruimer ifv 12 personen Jammer dat de overvolle vuilnisbakken van vorige vakantiegangers enkele dagen bleef staan voor het huis, wat voor geurhinder zorgt.

P. Van der Heiden

3,5
3.5 3.5 3.5 3.5 3.5

Accomodatie prima. Vooral de ligging. Veel ruimte in het huis. En alle benodigdheden aanwezig.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Objectnummer: 305415

Laatst bijgewerkt: 11.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/305415.htm


«Chalet in Neuastenberg bij Postwiese Ski» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat