Natuurretraite in Dreislar
100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (ingang, gang, keuken(TV(satelliet), waterkoker, broodrooster, fornuis(5 kookplaten, gas), 2x koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, 2x koelkast, vriezer), woon/eetkamer(radio, stereo-installatie), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 190 cm), 1-pers. bed(dekbed, 90 x 190 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(stapelbed(dekbed), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed(dekbed, 90 x 190 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), doorloop slaapkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(stapelbed(dekbed, 90 x 200 cm), stapelbed(dekbed, 90 x 200 cm), stapelbed(dekbed, 90 x 200 cm)), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm), ligbad, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), 1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), doorloop slaapkamer(1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), 1-pers. bed(dekbed, 90 x 200 cm), douche, wastafel, toilet))
balkon, verwarming(CV), terras(overdekt, 30 m2), terras(50 m2), tuin(privé, deels omheind, 600 m2), tuinmeubilair, BBQ(houtskool), 6x parking, ligstoelen, 2x kinderstoel, gezelschapsspellen, Tuinhuis
Dit ruime vakantiehuis in Dreislar, gelegen in het hart van de natuurlijke schoonheid van Sauerland, is ideaal voor grote gezinnen of groepen die op zoek zijn naar rust en avontuur. De villa beschikt over een eigen overdekt terras met een houtskoolbarbecue, een gemeubileerde tuin en parkeergelegenheid voor zes auto's. Binnen genieten gasten van meerdere slaapkamers en badkamers, een grote woon-/eetkamer en een volledig uitgeruste keuken.
Omringd door schilderachtige dorpjes zoals Medelon en Berge, biedt de omgeving mogelijkheden voor wandelen door de Medebacher Bucht en het Orkedal, plus wintersport in Winterberg. Nabijgelegen attracties zijn onder andere Center Parcs Medebach met zijn zwembad, sauna en fitnessruimte, en het gezellige restaurant Landgasthof Pension Café Zum Adler.
Let op: de rusttijden beginnen om 22.00 uur. Overtredingen kunnen leiden tot onmiddellijke uitzetting en volledige betaling.
Of u nu wilt ontspannen of op avontuur wilt, dit appartement biedt de perfecte combinatie van comfort en locatie.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 12
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 25
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 25-09-2025
68 Beoordelingen
Totale beoordeling
Catharina Berkers
was een groot huis, lekker warm toen we aankwamen goede bedden en voldoende plaats
Andreas Hohf
We hebben een heel leuk weekend gehad en het huis heeft daar veel aan bijgedragen. Het is zeer goed uitgerust en ligt in een zeer mooie omgeving. De kinderen hebben zich prima vermaakt in de tuin, vooral in de beek, terwijl wij volwassenen veel hebben gebarbecued. Ook de kampvuurkuil was een schot in de roos. Er zijn verschillende mogelijkheden om te wandelen en wij kozen voor de Lieser Stuhl. Anderen gingen liever zwemmen en gingen naar Aqua Mundo Park in Medebach en hadden ook veel plezier.
Sterk aanbevolen!
Lars Houterman
Perfect house for groups. There are a lot of rooms to sleep, great and big kitchen, nice garden and a great place to sit outside but covered and with the option to close it with plastic curtains. Me and my friends had a lot of fun!
Schulze
Het vakantiehuis was gezellig en functioneel en bood voldoende ruimte voor onze groep. Het had een mooie tuin, perfect om te ontspannen na een dag wandelen in de omgeving. We waardeerden de rustige ligging, die het gemakkelijk maakte om te ontspannen. Hoewel we niet het beste weer hadden, vonden we nog steeds veel te doen in de buurt, zoals het bezoeken van kasteel Hessenstein. Al met al een aangenaam verblijf met alle basisvoorzieningen.
Simon Kasper
Als je van schimmel, vuil, stank, spinnenwebben, restjes, onverzorgde tuinen, losse en vuile toiletten, vuile en kapotte bedden houdt, kan ik de accommodatie alleen maar aanbevelen. Het huis verkeert in een erbarmelijke staat en is moeilijk nuchter te doorstaan. De buurt is soms erg onvriendelijk. Ik raad iedereen af om het huis te boeken.
Barkey
Het huis is in zeer slechte staat. Veel dingen waren kapot (jaloezieën, kussens, lampen). De badkamerfaciliteiten waren niet schoon en er zat schimmel op sommige douchegordijnen. Er waren omgevallen hekelementen in de tuin en het grasveld was nauwelijks bespeelbaar voor de kinderen. Wij komen dan ook zeker niet terug.
Alie Neef Bouma
Gezellig weekend gehad, het huis is wat verouderde maar van alles voorzien
Peter Lugtig
Het huis staat aan een klein stroompje in een heel schattig dorp. Mooie speeltuin naast de deur. Winterberg is ongeveer 20 min. rijden, maar dichterbij is ook genoeg te doen. Het huis is oud, maar prima praktisch ingericht. Alles wat je nodig kan hebben is er, en er is een mooie gemeenschappelijke ruimte (wij waren met ongeveer 20 personen, waarvan veel kinderen).
LUC VAN DESSEL
Gezellig vakantiehuis kamers met eigen badkamer
Simone Hoksbergen
Accomodatie is redelijk. Basisvoorzieningen in orde.
LUC VAN DESSEL
Ideaal huis voor een familieweekend met 20 personen
Jeroen van Dijk
Groot huis, prima bedden. Industiele vaatwasser. Sjoelbak aanwezig. Erg mooie omgeving om te wandelen/fietsen. We zijn naar het klimbos in Winterberg geweest, erg leuk. Ook aanwezig zijn een Tokkelbaan, downhill biken, Rodelbaan etc. Restaurant zit op loopafstand (100 m) naast de kerk. Gewoon, maar prima eten. Internetvoorziening werkt heel erg traag, sommige mensen kregen gewoon weg helemaal geen connectie. Bij aankomst geen ontvangst van de beheerder. Sommige mensen hadden s'morgens last van het luiden van de kerkklokken, persoonlijk geen last van gehad.
Frank Schneiders
Zeer groot huis in de rustige Sauerland, ideaal voor familiereünies. Is gelegen in het dorp diverse goede Gastätten te voet bereiken. Voor de meeste slaapkamers heeft een eigen badkamer, een grote keuken met een goede en rijke uitrusting. Echter, het huis is aan renovatie in veel gebieden, moet het meubilair in de slaapkamers een update krijgen. In sommige baden schimmel. De grote tuin maakt een zeer onverzorgd Eindruck.Die contact op met de eigenaar bleek erg moeilijk te zijn, de persoon vermeld in de documentatie van de sleutels was niet langer de leiding. De terugbetaling van het voorschot nam verschillende verzoeken (ook bij Belvilla) en duurde 35 dagen.
LUC VAN DESSEL
Perfecte vakantiewoning voor onze familie van 20 personen. Dit is reeds het 4e jaar dat we deze vakantiewoning huren voor een familie skiweekend.
G. Buzing
Meer met elkaar. Het huis was schoon, alle faciliteiten waren er, was een grote accommodatie maar toch erg knus.
Lucas Slager
We waren 50 jaar getrouwd en hebben er voor gekozen om samen een weekend elders door te brengen. Dit is ons uitstekend bevallen. Ook de kinderen en kleinkinderen uit Canada hebben ontzettend genoten van dit weekend en ook van de omgeving.
Sinhal
Skiën in de buurt is een overwinning! De plek was schoon en de gastheren waren super aardig, genoeg ruimte voor iedereen, en al het keukengerei maakte koken een fluitje van een cent, 10/10 zou aanbevelen
Uhl
Ruim vakantiehuis met een prachtig terras voor barbecues, Perfect voor familiebijeenkomsten
bagnaud
We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! Het ruime terras was perfect voor onze familiebbq's, en de omgeving was zo vredig. Het was als een echte ontsnapping in de natuur, en de kinderen vonden het geweldig om de tuin te verkennen.
languille
We hebben onze tijd hier gewaardeerd, vooral de buiten eetruimte, Het was een uitstekende plek om te ontspannen na een dag verkennen van de mooie omgeving, Het enige nadeel was het strikte geluidsbeleid, maar we hebben het gerespecteerd
Przebieradlo
Niskoprofilowo hield ik van de tuinruimte, Perfect voor ontspannende bijeenkomsten, en de BBQ-grill is een game changer! Super schoon en gezellig binnen
Gabka
Dom was ideaal voor onze familiebijeenkomst, Veel ruimte, moderne voorzieningen en een geweldige locatie voor zowel ontspanning als avontuur, We vonden de nabijheid van Winterberg voor skiën en andere attracties leuk
Oleszek
Dit is een verborgen schat! Het huis is schoon en goed uitgerust, wat het koken en ontspannen vergemakkelijkt. We genoten van onze ochtendkoffie op het balkon, terwijl we genoten van het prachtige uitzicht op de bergen.
Pollastro
Wat een mooi toevluchtsoord! Het huis is smaakvol ingericht en biedt veel ruimte voor onze groep. De gasten waren ongelooflijk gastvrij. We konden gemakkelijk bij de skiliften komen en hebben genoten op de pistes. Zeer aanbevolen!
MONTESINOS COMAS
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen. De tuin was een perfecte plek voor de kinderen om te spelen, en het barbecuegebied was geweldig voor avondbijeenkomsten. We waardeerden ook de rustige buurt na een lange dag buitenshuis.
AIRA LUCAS
De locatie is sereen, omringd door natuur, Ideale basis om het nabijgelegen Winterberg en wandelpaden te verkennen.
GarcÃa Martinez
We hadden een fantastische verblijf in dit vakantiehuis! Het ruime ontwerp was perfect voor onze familiebijeenkomst, en het privéterras was een hoogtepunt. We hebben onze avonden doorgebracht met genieten van barbecues onder de sterren, omringd door het prachtige landschap van Sauerland. De nabijgelegen Landgasthof Zum Adler serveerde enkele heerlijke maaltijden, en we hebben plezier gehad met het verkennen van de charmante dorpjes rond Medebach. De gastheren waren gastvrij en het huis was goed uitgerust met alles wat we nodig hadden. Zeker een plek waar we graag zouden terugkeren!
H. de Jong
Wij zijn een lang weekend met de familie naar Medebach geweest om te gaan skiën, maar door de regen ging dit niet door. Wij hebben ons wel vermaakt door o.a. te gaan zwemmen (Center Parcs, waar je bijvoorbeeld binnen ook kunt voetballen en met de hoovercraft), te winkelen in Willingen en wandelen. De kinderen hebben buiten gespeeld, speeltuin, en 's avonds deden we met de kinderen spelletjes. Al met al wederom een geslaagd weekend en voor herhaling vatbaar.
LUC VAN DESSEL
Voldoende kamers met eigen wc en douche gezellige eetkamer / salon zodat iedereen samen kan eten en napraten. De keuken werd recent vernieuwd en is goed ingericht. De eigenaars zijn bezig met de renovatie van de kamers dit zal een meerwaarde zijn voor dit vakantiehuis. Volgend jaar komen we zeker terug.
Carola Boermeester
we hebben met 20 personen een heerlijk weekend doorgebracht in dit heerlijke huis. Ook nog kunnen skieen er was nog voldoende sneeuw.
LUC VAN DESSEL
veel kamers met eigen badkamer en toilet zodat ieder koppel een eigen kamer heeft en de nodige privacy grote eetkamer / salon zodat iedereen gezellig bij mekaar kan zitten.
R Riemsma
Prachtige accommodatie, veel slaapkamers met eigen toilet en douche, ook 1 pers kamers Het is erg geschikt om met een hele familie heen te gaan( jong en oud) We waren met 17 personen en ieder deed waar hij zin aan had. Wandelen, winkelen in Winterberg, en fietsen. We zijn twee keer uit eten geweest in het dorp, ook dat was erg goed. Even lastig bij 1 restaurant kon je niet pinnen maar ze waren zo vriendelijk we konden de volgende dag wel betalen. Want je hebt daar geen pinapparaat in het dorp. Kortom super weekend gehad
LUC VAN DESSEL
Gezellig en goed ingericht vakantiehuis ideaal voor een familie weekendski. Voldoende kamers iedere kamer heeft een eigen badkamer.
Coenen Rudy
We hebben er heel fijn van genoten en nog eens her vatbaar een hele mooie streek voor de motorrijders heel prachtig de week was te kort
Johannes Breer
Zeer mooi huis, zeer goed voor groepsreizen. Geweldig landschap om te wandelen.
H. de Jong
Wij zijn een lang weekend met de familie naar Medebach geweest om te gaan skiën, maar door de regen ging dit niet door. Wij hebben ons wel vermaakt door o.a. te gaan zwemmen (Center Parcs, waar je bijvoorbeeld binnen ook kunt voetballen en met de hoovercraft), te winkelen in Willingen en wandelen. De kinderen hebben buiten gespeeld, speeltuin, en 's avonds deden we met de kinderen spelletjes. Al met al wederom een geslaagd weekend en voor herhaling vatbaar.
LUC VAN DESSEL
Voldoende kamers met eigen wc en douche gezellige eetkamer / salon zodat iedereen samen kan eten en napraten. De keuken werd recent vernieuwd en is goed ingericht. De eigenaars zijn bezig met de renovatie van de kamers dit zal een meerwaarde zijn voor dit vakantiehuis. Volgend jaar komen we zeker terug.
Carola Boermeester
we hebben met 20 personen een heerlijk weekend doorgebracht in dit heerlijke huis. Ook nog kunnen skieen er was nog voldoende sneeuw.
LUC VAN DESSEL
veel kamers met eigen badkamer en toilet zodat ieder koppel een eigen kamer heeft en de nodige privacy grote eetkamer / salon zodat iedereen gezellig bij mekaar kan zitten.
R Riemsma
Prachtige accommodatie, veel slaapkamers met eigen toilet en douche, ook 1 pers kamers Het is erg geschikt om met een hele familie heen te gaan( jong en oud) We waren met 17 personen en ieder deed waar hij zin aan had. Wandelen, winkelen in Winterberg, en fietsen. We zijn twee keer uit eten geweest in het dorp, ook dat was erg goed. Even lastig bij 1 restaurant kon je niet pinnen maar ze waren zo vriendelijk we konden de volgende dag wel betalen. Want je hebt daar geen pinapparaat in het dorp. Kortom super weekend gehad
LUC VAN DESSEL
Gezellig en goed ingericht vakantiehuis ideaal voor een familie weekendski. Voldoende kamers iedere kamer heeft een eigen badkamer.
Coenen Rudy
We hebben er heel fijn van genoten en nog eens her vatbaar een hele mooie streek voor de motorrijders heel prachtig de week was te kort
Johannes Breer
Zeer mooi huis, zeer goed voor groepsreizen. Geweldig landschap om te wandelen.
Gerrit Ruiter
Het was ontzettend smerig, vaatwasser was kapot, heel veel kasten waren de lades kapot. De keuken was smerig inclusief al het servies in de keuken. Al met al, niet waard om daar heen te gaan en überhaupt geld voor te betalen.
Catharina Berkers
was een groot huis, lekker warm toen we aankwamen goede bedden en voldoende plaats
Andreas Hohf
We hebben een heel leuk weekend gehad en het huis heeft daar veel aan bijgedragen. Het is zeer goed uitgerust en ligt in een zeer mooie omgeving. De kinderen hebben zich prima vermaakt in de tuin, vooral in de beek, terwijl wij volwassenen veel hebben gebarbecued. Ook de kampvuurkuil was een schot in de roos. Er zijn verschillende mogelijkheden om te wandelen en wij kozen voor de Lieser Stuhl. Anderen gingen liever zwemmen en gingen naar Aqua Mundo Park in Medebach en hadden ook veel plezier.
Sterk aanbevolen!
Lars Houterman
Perfect house for groups. There are a lot of rooms to sleep, great and big kitchen, nice garden and a great place to sit outside but covered and with the option to close it with plastic curtains. Me and my friends had a lot of fun!
Simon Kasper
Als je van schimmel, vuil, stank, spinnenwebben, restjes, onverzorgde tuinen, losse en vuile toiletten, vuile en kapotte bedden houdt, kan ik de accommodatie alleen maar aanbevelen. Het huis verkeert in een erbarmelijke staat en is moeilijk nuchter te doorstaan. De buurt is soms erg onvriendelijk. Ik raad iedereen af om het huis te boeken.
Barkey
Het huis is in zeer slechte staat. Veel dingen waren kapot (jaloezieën, kussens, lampen). De badkamerfaciliteiten waren niet schoon en er zat schimmel op sommige douchegordijnen. Er waren omgevallen hekelementen in de tuin en het grasveld was nauwelijks bespeelbaar voor de kinderen. Wij komen dan ook zeker niet terug.
Alie Neef Bouma
Gezellig weekend gehad, het huis is wat verouderde maar van alles voorzien
Peter Lugtig
Het huis staat aan een klein stroompje in een heel schattig dorp. Mooie speeltuin naast de deur. Winterberg is ongeveer 20 min. rijden, maar dichterbij is ook genoeg te doen. Het huis is oud, maar prima praktisch ingericht. Alles wat je nodig kan hebben is er, en er is een mooie gemeenschappelijke ruimte (wij waren met ongeveer 20 personen, waarvan veel kinderen).
LUC VAN DESSEL
Gezellig vakantiehuis kamers met eigen badkamer
Simone Hoksbergen
Accomodatie is redelijk. Basisvoorzieningen in orde.
LUC VAN DESSEL
Ideaal huis voor een familieweekend met 20 personen
Jeroen van Dijk
Groot huis, prima bedden. Industiele vaatwasser. Sjoelbak aanwezig. Erg mooie omgeving om te wandelen/fietsen. We zijn naar het klimbos in Winterberg geweest, erg leuk. Ook aanwezig zijn een Tokkelbaan, downhill biken, Rodelbaan etc. Restaurant zit op loopafstand (100 m) naast de kerk. Gewoon, maar prima eten. Internetvoorziening werkt heel erg traag, sommige mensen kregen gewoon weg helemaal geen connectie. Bij aankomst geen ontvangst van de beheerder. Sommige mensen hadden s'morgens last van het luiden van de kerkklokken, persoonlijk geen last van gehad.
Frank Schneiders
Zeer groot huis in de rustige Sauerland, ideaal voor familiereünies. Is gelegen in het dorp diverse goede Gastätten te voet bereiken. Voor de meeste slaapkamers heeft een eigen badkamer, een grote keuken met een goede en rijke uitrusting. Echter, het huis is aan renovatie in veel gebieden, moet het meubilair in de slaapkamers een update krijgen. In sommige baden schimmel. De grote tuin maakt een zeer onverzorgd Eindruck.Die contact op met de eigenaar bleek erg moeilijk te zijn, de persoon vermeld in de documentatie van de sleutels was niet langer de leiding. De terugbetaling van het voorschot nam verschillende verzoeken (ook bij Belvilla) en duurde 35 dagen.
LUC VAN DESSEL
Perfecte vakantiewoning voor onze familie van 20 personen. Dit is reeds het 4e jaar dat we deze vakantiewoning huren voor een familie skiweekend.
G. Buzing
Meer met elkaar. Het huis was schoon, alle faciliteiten waren er, was een grote accommodatie maar toch erg knus.
Lucas Slager
We waren 50 jaar getrouwd en hebben er voor gekozen om samen een weekend elders door te brengen. Dit is ons uitstekend bevallen. Ook de kinderen en kleinkinderen uit Canada hebben ontzettend genoten van dit weekend en ook van de omgeving.
H. de Jong
Wij zijn een lang weekend met de familie naar Medebach geweest om te gaan skiën, maar door de regen ging dit niet door. Wij hebben ons wel vermaakt door o.a. te gaan zwemmen (Center Parcs, waar je bijvoorbeeld binnen ook kunt voetballen en met de hoovercraft), te winkelen in Willingen en wandelen. De kinderen hebben buiten gespeeld, speeltuin, en 's avonds deden we met de kinderen spelletjes. Al met al wederom een geslaagd weekend en voor herhaling vatbaar.
LUC VAN DESSEL
Voldoende kamers met eigen wc en douche gezellige eetkamer / salon zodat iedereen samen kan eten en napraten. De keuken werd recent vernieuwd en is goed ingericht. De eigenaars zijn bezig met de renovatie van de kamers dit zal een meerwaarde zijn voor dit vakantiehuis. Volgend jaar komen we zeker terug.
Carola Boermeester
we hebben met 20 personen een heerlijk weekend doorgebracht in dit heerlijke huis. Ook nog kunnen skieen er was nog voldoende sneeuw.
LUC VAN DESSEL
veel kamers met eigen badkamer en toilet zodat ieder koppel een eigen kamer heeft en de nodige privacy grote eetkamer / salon zodat iedereen gezellig bij mekaar kan zitten.
R Riemsma
Prachtige accommodatie, veel slaapkamers met eigen toilet en douche, ook 1 pers kamers Het is erg geschikt om met een hele familie heen te gaan( jong en oud) We waren met 17 personen en ieder deed waar hij zin aan had. Wandelen, winkelen in Winterberg, en fietsen. We zijn twee keer uit eten geweest in het dorp, ook dat was erg goed. Even lastig bij 1 restaurant kon je niet pinnen maar ze waren zo vriendelijk we konden de volgende dag wel betalen. Want je hebt daar geen pinapparaat in het dorp. Kortom super weekend gehad
LUC VAN DESSEL
Gezellig en goed ingericht vakantiehuis ideaal voor een familie weekendski. Voldoende kamers iedere kamer heeft een eigen badkamer.
Coenen Rudy
We hebben er heel fijn van genoten en nog eens her vatbaar een hele mooie streek voor de motorrijders heel prachtig de week was te kort
Johannes Breer
Zeer mooi huis, zeer goed voor groepsreizen. Geweldig landschap om te wandelen.
Jeroen van Dijk
Groot huis, prima bedden. Industiele vaatwasser. Sjoelbak aanwezig. Erg mooie omgeving om te wandelen/fietsen.
We zijn naar het klimbos in Winterberg geweest, erg leuk. Ook aanwezig zijn een Tokkelbaan, downhill biken, Rodelbaan etc.
Restaurant zit op loopafstand (100 m) naast de kerk. Gewoon, maar prima eten.
Internetvoorziening werkt heel erg traag, sommige mensen kregen gewoon weg helemaal geen connectie. Bij aankomst geen ontvangst van de beheerder. Sommige mensen hadden s'morgens last van het luiden van de kerkklokken, persoonlijk geen last van gehad.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Noordrijn-Westfalen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sauerland
Vakantie-ideeën:
Objectnummer: 305511
Laatst bijgewerkt: 26.09.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/305511.htm
«Natuurretraite in Dreislar» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 68 gegeven Beoordelingen.
en commissies
