Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis in Cassa de la Selva met zwembad

Max.  9   gasten
80m²  Woonoppervlakte
6 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 9  gasten
80m²
6 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (zitkamer(zithoek(9 personen)), open keuken(kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine, kinderstoel), woon/eetkamer(TV, zithoek, DVD-speler, radio, koffiezetapparaat), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 190 cm), 1-pers. bed(90 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(150 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(135 x 190 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), badkamer(douche, wastafel, toilet), verwarming)

Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))

veranda, BBQ, zwembad(privé)

Dit vakantiehuis La Pahissa de Can Abras is een typisch Catalaanse boerderij ("masía") uit de 16e eeuw, onlangs gerestaureerd om gasten alle comfort van het moderne leven te bieden. Dit met behoud van de charme en eenvoud van de levensstijl, de gebruiken en te midden van de landschappen van landelijk Catalonië.

Boerderij La Pahissa is gelegen op een landgoed in het natuurpark 'Pein de les Gavarres', omgeven door akkervelden, bossen met eiken en dennen, en doorkruist door de Riera Verneda (kreek genoemd naar de buurt).

De "masía" heeft een natuurlijke omgeving dat uitnodigt tot rust en ontspanning. En het is niet ver van de belangrijkste bezienswaardigheden van de Costa Brava en Girona. Wij willen u graag uitnodigen om deze droomplek te bezoeken.

De Pahissa de Can Abras bevindt zich in hetzelfde gebouw waar de eigenaren wonen, zij hebben echter een eigen ingang en delen geen enkele kamer.
Licentie- of registratienummer: PG-001229

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Balkon
Barbecue
Zwembad

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

aparte wc's 3


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Wasmachine
Kinderstoel
WiFi
Haardroger
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 9

6 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 20 kilometer

20 kilometer

Supermarkt 5 kilometer

5 kilometer

Stadscentrum 4 kilometer

4 kilometer

Luchthaven 14 kilometer Girona - Costa Brava

14 kilometer

Snelweg-afrit 13 kilometer Ap-7

13 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; gratis. Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven.
Bedlinnen: Aanwezig. Bedden opgemaakt bij aankomst.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Bedden opgemaakt bij aankomst
Badlinnenwissel 2 keer per 7 nachten inbegrepen
De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is
De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


26 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Nicoline

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Absoluut fantastisch! Er is een hoog uitkijkpunt en veel ervan zijn beschikbaar met grillen, en zijn een perfect startpunt voor de Catalaanse regio's,

Stephan

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Een mooi vakantiehuis met een prachtige tuin. Het was ruim genoeg zodat onze twee gezinnen het konden delen zonder zich benauwd te voelen. De locatie was vredig, omgeven door natuur. Het zwembad was een perfecte plek om af te koelen na een dag verkennen in de buurt van Girona.

Gökçe

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Nicole

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Deze plek is een pareltje! We waardeerden de aandacht voor detail in het huis, Alles was schoon en netjes, De locatie is perfect voor zowel ontspanning als avontuur,

Evelyn

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

We hebben een geweldige tijd gehad bij Pahissa Can Abres! Het zwembad was uitstekend en de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt. De huisdiervriendelijke optie was een groot pluspunt voor ons.

Reske

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Nicoline

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

De locatie is prachtig, omgeven door natuur en dichtbij Girona. We hebben genoten van het fietsen rond Cassà de la Selva en genoten van de rust en stilte van de omgeving. Het uitzicht op de bergen vanaf de veranda was adembenemend!

Bernhard

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Piron

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

BERNARD

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Cabannes

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Stuglik

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Bernhard

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Geweldig verblijf voor gezinnen met kinderen! De tuin was ruim, waardoor de kleintjes lekker konden rondrennen. We vonden het ook fijn dat we dichtbij lokale eetgelegenheden zaten.

Rochowicz

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Chantal

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Bᐪjet

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Anna

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Over het algemeen was het een aangenaam verblijf. Het huis ligt in een rustige omgeving, wat we erg prettig vonden. Het was gemakkelijk om nabijgelegen attracties te bereiken, zoals Water World en het kunstmuseum van Girona.

Evelyn

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Pahissa Can Abres was een fantastisch uitje voor ons gezin! Het privézwembad was een hoogtepunt en we hebben urenlang heerlijk ontspannen bij het water doorgebracht. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk samen maaltijden konden bereiden. Een echte aanrader!

Nicole

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Mooie locatie, rustig en vredig, Het enige nadeel was de afstand tot het strand, maar het was het waard voor de rust, De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam,

Perez Lopez

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Murguiondo

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Arkotxa

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Marotta

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Dedreux

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

We hadden een geweldige tijd in dit vakantiehuis! De kinderen vonden het geweldig om in het zwembad te spelen terwijl wij op de veranda ontspanden, De slaapkamers waren comfortabel, hoewel we wel wat meer handdoeken hadden kunnen gebruiken, Het was een geweldige uitvalsbasis voor onze excursies rond de Costa Brava

Sven

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Wij hebben een heerlijk verblijf gehad! Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden. De BBQ-faciliteiten waren een leuke toevoeging. Een korte rit naar Sant Feliu de Guixols voor een dagje strand maakte het nog beter.

Guest

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Customer guestbook entry


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 306101

Laatst bijgewerkt: 25.04.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306101.htm


«Vakantiehuis in Cassa de la Selva met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat