Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Cottage voor 2 personen met gemeenschappelijk...

Max.  2   gasten
45m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 2  gasten
45m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (open keuken(broodrooster, fornuis(2 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(flatscreen, digital), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(150 x 190 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet), verwarming)

bubbelbad(in huis, tegen betaling), sauna(tegen betaling), tuindeuren, tuin(gedeeld met andere gasten, verlicht, 5000 m2), tuinmeubilair, BBQ(houtskool), zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, 12 x 7 m., geopend van 1/2 Jun t/m Aug)

Deze landelijke flat in de bergen van Madrid is voorzien van alle comfort. Het heeft prachtige gemeenschappelijke ruimtes en diensten, zoals het zwembad en de tuin. Als welkomstgeschenk biedt de eigenaar een uur in het Spa-circuit (sauna en jacuzzi). Vanaf 1 uur heeft deze service een toeslag (vraag de eigenaar naar de prijzen bij aankomst). Het Spa-circuit bevindt zich niet in de slaapkamer, maar in een apart gebouw in de finca.

Gelegen in Galapagar, in een gebied omgeven door bomen waar je volledig van je privacy kunt genieten. Het centrum van Galapagar ligt op slechts 2 km afstand.

De flat heeft een open keuken en een barbecue buiten, waar je je lekkerste gerechten kunt bereiden. Er is een externe wasservice (vraag de prijzen na bij de eigenaar). Er is een tweede appartement in deze grote Finca, dus je kunt buren hebben.

Huisdieren zijn toegestaan tegen extra kosten. We vragen veel aandacht voor je huisdier zodat het huis en de tuin altijd schoon zijn. Er is parkeergelegenheid op de Finca, maar het is niet privé.
Licentie- of registratienummer: VT-8510

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Sauna Sauna
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

2-pits kookplaat
Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 2

1 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 12:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 7/nacht. De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Airconditioning: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Wees u ervan bewust dat evenementen, commerciële activiteiten of feesten niet zijn toegestaan op het terrein, om een serene en aangename ervaring voor alle gasten te waarborgen.
Om het comfort van iedereen te waarborgen, hanteren we een stiltebeleid van 22:00tot 9:00 , zodat alle gasten van een rustige omgeving kunnen genieten.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


25 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Sami Abdulhamid

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

De mensen zijn heel ardig en heel leuk om te komen de huis de natuur de zwembad alles is leuk

Savel

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

César heeft ons uitstekend verzorgd in zijn huis.

Wirth

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

De locatie is uitstekend en César was zeer vriendelijk en begripvol. Het is echter geen privé accommodatie, maar privé kamers binnen een complex, wat betekent dat de privacy anders is. We zullen zeker terugkeren, nu we weten hoe het is, want de omgeving is prachtig en César is charmant.

Pikulik

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Uitstekende accommodatie, Zeer vriendelijke en gastvrije mensen, Ideale plek om te verblijven, Rustig, schoon, dichtbij de natuur, maar met goede supermarkten en andere diensten, Uitzonderlijke gastheren en een geweldige plek

Liesbeth

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

We hebben een heerlijk verblijf gehad in Galapagar. Het ruime appartement had alles wat we nodig hadden, inclusief een barbecue die we elke avond gebruikten. De natuur in de omgeving was vredig en we genoten van ons kopje koffie in de ochtend met uitzicht op de bergen. Een geweldige plek voor een gezinsuitje.

Poteleanu

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Uitstekende service, perfecte locatie en totale comfort, een 10 uit 10

Sophie

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Als u van de natuur houdt, is dit de plek voor u! De landelijke omgeving is prachtig en we hebben genoten van onze wandelingen in de nabijgelegen gebieden. Het appartement zelf was comfortabel, maar we vonden de gedeelde voorzieningen soms een beetje krap. Toch was het over het algemeen een goed verblijf.

Nicole

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Dit platteland appartement was een heerlijke ontsnapping! De gedeelde tuin en het zwembad waren perfect om te ontspannen na een dag verkennen van het nabijgelegen El Escorial-klooster, De hot tub in het appartement was een fantastische aanvulling, en ik heb het meeste gehaald uit de spa-circuit die door de eigenaar werd aangeboden, Sterk aanbevolen!

Bubels

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Uitstekende accommodatie, Zeer vriendelijke en gastvrije mensen, Ideale plek om te verblijven, Stil, schoon, dicht bij de natuur, met goede supermarkten en andere diensten, Uitzonderlijke gastheren en een geweldige plek

Schürmann

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Het huis is fantastisch, Een groot applaus voor César voor zijn aandacht en nabijheid, wat het verblijf zeer aangenaam maakt, Aan de andere kant heeft het bureau BELVILLA by oyo dat de verhuur beheert een zeer slechte leiding, en ze bieden iets aan waar ze niets van begrijpen, wat leidt tot onaangename verrassingen.

Liesbeth

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Een charmant klein toevluchtsoord! De gastheren waren gastvrij en de gedeelde tuin was een heerlijke plek om te ontspannen. De nabijheid van Madrid was handig voor dagtochten, maar we voelden ons ver weg van de drukte van de stad. Zouden zeker terugkeren voor de rustige sfeer.

Carolin

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Het appartement was precies zoals beschreven: ruim en comfortabel. We hebben genoten van het koken in de keuken en het eten op het terras. Hoewel het weer een beetje fris was, hield de hot tub binnen ons warm en ontspannen. Een geweldige plek voor een korte familievakantie.

Doreen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Zeer mooi appartement - schoon en goed gelegen! We vonden de rustige omgeving en de nabijheid van de stad Galapagar, waar we uit eten konden gaan, geweldig. De gastheer was erg vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden. Er waren slechts een paar kleine problemen met de verwarming, maar niets dat te storend was.

Esther

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Deze plek overtrof absoluut mijn verwachtingen! Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend, vooral bij zonsondergang. Het appartement had een rustieke charme en was erg schoon. Ik vond de kleine extraatjes, zoals de schone handdoeken en het welkomstcadeau in de spa, erg leuk. Een echte aanrader.

Damry

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Onze ervaring was uitstekend, Cesar, die ons de sleutels overhandigde, is zeer vriendelijk, Hij liet ons ons thuis voelen, Het huis is aangenaam, hoewel de foto's representatiever zouden kunnen zijn

Drikus

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Een geweldige plek op Galapagar! De hot tub was voor ons een hoogtepunt en de gedeelde faciliteiten zorgden voor een gemeenschapsgevoel. We hebben genoten van de nabijgelegen eetgelegenheden en lokale attracties. We komen graag nog een keer terug!

Sven

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Ons verblijf was erg prettig. Het appartement is goed ingericht en de spafaciliteiten waren een aangename verrassing. We konden gemakkelijk naar nabijgelegen attracties rijden en de lokale eetgelegenheden waren fantastisch. Een solide keuze voor iedereen die op zoek is naar een landelijk toevluchtsoord.

Paul

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Schoon en gezellig! Het appartement was goed uitgerust en we waardeerden de gratis WiFi. Het buitenzwembad was een hoogtepunt, vooral tijdens de warme dagen. Het was fijn om een ontspannende plek te hebben om naar terug te keren na onze wandelingen in de nabijgelegen natuurgebieden.

Galban Outeiral

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Alles was uitstekend, De kamer was prachtig en de temperatuur perfect (we gingen in de winter), De tuin is erg groot en ook erg mooi, César was erg vriendelijk tegen ons tijdens ons hele verblijf.

Heinz

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het appartement was zeer ruim en goed uitgerust, We hebben een geweldige tijd gehad met het gebruik van het zwembad en ontspannen in de tuin, Het enige wat ik zou voorstellen is om de bewegwijzering naar het spa-gedeelte te verbeteren, Verder een fijne ervaring,

Hotmail_fr

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Et utmerket sted for å slappe av med familien, Vertene, Amelia og César, er eksepsjonelle, Hver hjørne av hagen har en unik stil for alle gjester

Esther

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

We hebben hier een geweldige tijd gehad! De tuinen waren mooi en goed onderhouden, en we gebruikten vaak het zwembad. De keuken was volledig uitgerust, wat het koken vergemakkelijkte. Ik had graag meer privacy gewild in de gemeenschappelijke ruimtes, maar over het geheel genomen was het een mooie ervaring.

Michel Spaans

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Gastheer en gastvrouw zijn prima mensen, wel een beperking dat zij alleen Spaans spreken en gebrekkig Duits. Buiten is het ruim maar wel beetje rommelig, man is stuntman geweest en dat zie je terug in de vele auto´s op het terrein. Sauna , Jaccuzi erg mooi. Huisje heel beperkt, keuken heel beperkt , er is eigenlijk niets behalve kookplaatje en koelkast. Voor ons geen probleem, wij waren de hele dag op weg en onderweg. Bed is ok, douche ook. Wel lagen de lege shampoo verpakkingen nog open bovenop het muurtje.... Wifi is redelijk met veel haperingen.

Sami Abdulhamid

4,0
4 4 4 4 4

De mensen zijn heel ardig en heel leuk om te komen de huis de natuur de zwembad alles is leuk

Michel Spaans

4,0
4 4 4 4 4

Gastheer en gastvrouw zijn prima mensen, wel een beperking dat zij alleen Spaans spreken en gebrekkig Duits. Buiten is het ruim maar wel beetje rommelig, man is stuntman geweest en dat zie je terug in de vele auto´s op het terrein. Sauna , Jaccuzi erg mooi. Huisje heel beperkt, keuken heel beperkt , er is eigenlijk niets behalve kookplaatje en koelkast. Voor ons geen probleem, wij waren de hele dag op weg en onderweg. Bed is ok, douche ook. Wel lagen de lege shampoo verpakkingen nog open bovenop het muurtje.... Wifi is redelijk met veel haperingen.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 306366

Laatst bijgewerkt: 09.06.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306366.htm


«Cottage voor 2 personen met gemeenschappelijk...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 25 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat