Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Gezellig huisje met zwembad en terras

Max.  2   personen
100m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 2  personen
100m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (keuken(fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, open haard), badkamer(douche, toilet), wasruimte(wasmachine(gedeeld met andere gasten), strijkplank, strijkijzer), terras(privé), tuin, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten), kinderbed)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche, toilet))

Dit prachtig gerenoveerde huisje met één slaapkamer in Nava is perfect voor een klein gezin of een groep van maximaal drie gasten. Het is rustig gelegen en biedt een gedeeld zwembad, een privéterras met een barbecue en een rustige, groene omgeving voor een ontspannen verblijf.

Op slechts 3 km van het centrum van Nava vindt u bars, restaurants, supermarkten en andere voorzieningen in de buurt. Natuurliefhebbers kunnen wandel- en trektochten maken op slechts 5 km afstand in het nabijgelegen bos, terwijl het strand binnen 20 km te bereiken is. Het huisje beschikt over een goed uitgeruste keuken, een gezellige woon-/eetkamer met tv en open haard, en praktische voorzieningen zoals een wasmachine en strijkfaciliteiten. Het is ook kindvriendelijk, er is een kinderbedje beschikbaar.

Het openbaar vervoer is bereikbaar op 3 km afstand en de luchthaven van Asturië ligt op slechts 70 km van de accommodatie, waardoor het een ideale uitvalsbasis is om Asturië te verkennen en te genieten van een rustig verblijf.
Licentie- of registratienummer: AA-503

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Terras

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Kinderbed
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 2

1 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 3 kilometer

3 kilometer

Restaurant 3 kilometer

3 kilometer

Stadscentrum 3 kilometer

3 kilometer

Luchthaven 70 kilometer Asturias

70 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 12:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis. In de buurt van de accommodatie.
Hout: € 8/pakket.
Schoonmaak: Tussentijdse schoonmaak € 30/keer.
Wasmachine: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


4 Beoordelingen

Totale beoordeling

3,7 van 5
3.7 Inrichting
3.7 Prijs / kwaliteit
3.7 Service
3.7 Ligging
3.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Moritz Korttengräber

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

De gastheren hebben ons erg aardig ontvangen. De accommodatie was zeer comfortabel, vanaf het terras heb je een heel mooi uitzicht op de omgeving en de bergen.

Kees De Wit

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Eigenaren zijn zeer gastvrij. Javier neemt zijn gasten graag mee voor mooie wandelingen. Buiten zitdeel van Pruneda I en II liggen naast elkaar. Dat is niet altijd prettig qua privacy als de huizen door dezelfde nationaliteit worden bewoond. WIFI moet echt beter. Nu moet je naar het zwembad om het signaal van het naastgelegen woonhuis op te vangen.

Kees De Wit

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Eigenaren zijn zeer gastvrij. Javier neemt zijn gasten graag mee voor mooie wandelingen.

Buiten zitdeel van Pruneda I en II liggen naast elkaar. Dat is niet altijd prettig qua privacy als de huizen door dezelfde nationaliteit worden bewoond.

WIFI moet echt beter. Nu moet je naar het zwembad om het signaal van het naastgelegen woonhuis op te vangen.

Michael Collier

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Engels

Er is geen wifi in de accommodatie ondanks dat er gratis wifi beschikbaar is zowel op de directe Belvilla-site als ook op de site van Booking.com. Dit was onhandig en duur omdat ik mijn databundel had opgebruikt. Zeer misleidende reclame. Sommige folders van lokale restaurants en attracties zouden ook nuttig zijn geweest. Geen bijzonder goed uitgeruste villa.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

neem contact op

Advertentienummer: 306441

Laatst bijgewerkt: 25.10.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306441.htm


«Gezellig huisje met zwembad en terras» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 4 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit