Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Landhuis op Mallorca met zeezicht en zwembad

Max.  8   personen
200m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 8  personen
200m²
4 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(gas), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, 2x koelkast), woon/eetkamer(TV(satelliet, Internationale zender(s)), eettafel(8 personen), zithoek), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet), bijkeuken(koel-/vriescombinatie, wasmachine), veranda(zithoek), verwarming(vloerverwarming), terras, buitenhaard)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), zithoek, airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet), balkon of terras, verwarming(vloerverwarming))

eettafel(8 personen), douche(buiten), terras, tuin(omheind, aangelegd), ligbedden, BBQ, trampoline, parasol, zwembad(privé, 10 x 5 m.)

Dit mooie landhuis in Sant Llorenç des Cardassar heeft 4 slaapkamers. Het is ideaal voor wie van een eilandvakantie houdt. Je hebt hier een balkon met mooi uitzicht, een privézwembad en een mooie tuin.

Je verblijft hier op 10 km van het centrum van Artà, met haar diverse cafeetjes, restaurants en winkels. Ook het strand ligt op zo'n 10 km. Een golfbaan vind je in Canyamel (16 km).

Het vrijstaande vakantiehuis bestaat uit 2 etages en biedt plek aan 8 personen. Er is een goed uitgeruste open keuken met fornuis, oven en afwasmachine. In de woon-/eetkamer is er een gezellige zithoek en een eettafel. Zowel op de begane grond als op de 1e verdieping zijn er 2 slaapkamers. Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning. Na een duik in het zwembad kun je genieten in 1 van de ligstoelen die eromheen staan. Buiten is er een trampoline: leuk voor de kinderen!
's Avonds kun je in de omheinde tuin genieten van een heerlijke maaltijd van de barbecue. Maar u kunt ook een chef kok bestellen voor overheerlijke tapas, een paella of een Italiaanse avond voor EUR35 per persoon. Informeer bij de huiseigenaar voor meer services ter plaatse die worden geboden.
Licentie- of registratienummer: ETV13809

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Zwembad
Terras
tuin met schutting

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
WiFi
Parasol

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 10 kilometer

10 kilometer

Supermarkt 13 kilometer

13 kilometer

Stadscentrum 10 kilometer

10 kilometer

Luchthaven 62 kilometer Palma de Mallorca

62 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Ontbijt: Mogelijk.
Kinderbed + Kinderstoel: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


24 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,6 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Ramon Baucells

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

Het huis is geweldig. De verantwoordelijke is niet aardig. De airconditioning was kapot. We hebben op 14 augustus om 9:00 uur contact opgenomen. De hele dag door geen reactie, de dag erna wel een reactie met de mededeling dat 15 augustus een nationale feestdag is (wat ook zo is). Op 16 en 17 augustus heeft ze geen reactie gegeven. Ze heeft zelfs geen excuus.

Groh

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Perfecte uitzeit voor stellen, genoten de rustige sfeer en de mogelijkheid om een privéchef te hebben voor het diner.

Mariann Otto-Pfeiffer

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Echt een geweldige finca - aan alles gedacht - graag weer

Wilcock

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

We hadden een geweldige tijd bij Belvilla by OYO Son Drago! Het huis was super ruim en had alles wat we nodig hadden, De keuken was goed uitgerust, wat perfect was voor onze familiediners, Het buitengebied was zo ontspannend, vooral met de BBQ-grill, Het enige nadeel was de rit naar nabijgelegen attracties, maar eerlijk gezegd, we hadden geen bezwaar tegen de rust en stilte, Zou het zeker aanbevelen aan iedereen die wil ontsnappen aan de drukte.

Services Sro

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

De locatie is vredig, waardoor het een perfecte ontsnapping uit het stadsleven is. We genoten van het nabijgelegen Cala Millor-strand, op slechts een korte rit afstand. Het huis zelf was goed uitgerust en schoon, met alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 306668

Laatst bijgewerkt: 16.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306668.htm


«Landhuis op Mallorca met zeezicht en zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 24 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit