Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Gezellig vakantiehuis met terras

Max.  6   gasten
0m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
0m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV, open haard), keuken(fornuis(keramisch), magnetron), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))

wasmachine(gedeeld met andere gasten), verwarming(CV), terras, tuin(gedeeld met andere gasten), BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Vrijstaand vakantiehuis met 3 slaapkamers en 2 badkamers.
Licentie- of registratienummer: CR-CC-130

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Terras
Tafeltennis

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Magnetron
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Wasmachine

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 5 kilometer

5 kilometer

Supermarkt 10 kilometer

10 kilometer

Restaurant 9 kilometer

9 kilometer

Stadscentrum 10 kilometer

10 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Landgoed van 400ha. gelegen nabij Herrera de Alcántara, aan de rivier de Tajo die de grens vormt met Portugal, gelegen in een beschermd vogelgebied (zg. ZEPA). Dit landgoed beschikt over 5 vrijstaande huizen die geschikt zijn voor een totaal van 30 personen. Deze landelijke vakantiehuizen zijn gelegen te midden van inheemse vegetatie, aardbeienbomen en rozemarijnstruiken.

Het landgoed beschikt over ruime groene weilanden, openlucht zwembad, kleine speeltuin en diverse spelen voor uw vermaak. Er is de mogelijkheid om verschillende activiteiten te ondernemen zoals wandelingen, fietsen, paardrijden, jagen en vissen.

Het is een ideale streek voor degene die van de natuur houden, aangezien het in het hart van het natuurreservaat "Tajo Internacional" ligt en het een beschermd vogelgebied is, waar u zwarte ooievaars, gieren en adelaars enz. kunt gaan zien. In de verschillende rivieren en de beken in de omgeving zult u ook ijsvogels, otters enz. tegenkomen.

Landgoed van 400ha. bestaande uit 5 vrijstaande vakantiehuizen, aan de rivier de Tajo die de grens vormt met Portugal, gelegen in een beschermd vogelgebied. Het landgoed beschikt over ruime velden en tuinen, zwembad en kleine speeltuin met diverse speelapparaten ter vertier van de kinderen.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 12:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Niet aanwezig.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


17 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Wang

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Adrian

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

van Straaten

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

KRIZAC

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Detombe

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Laskowski

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Paradisi

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Nuñez Hernandez

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Dominguez Ortega

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

MARIN MONTERO

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Chasco

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Engelen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Hoewel het huis charmant en ruim was, vonden we het gebrek aan Wi-Fi een beetje uitdagend, Dat gezegd hebbende, maakte de rustige omgeving het goed, De open haard was een hoogtepunt, en we genoten van onze tijd om het nabijgelegen natuurreservaat te verkennen

Regterschot

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

De locatie is perfect voor natuurliefhebbers, We genoten van lange wandelingen langs de rivier Tajo en deden zelfs wat vissen, Het huis zelf was comfortabel, met drie dubbele bedden die perfect waren voor onze groep van zes, Het is een beetje afgelegen, dus wees voorbereid om te rijden voor boodschappen of dineren, maar dat voegde alleen maar charme toe aan de plek

Prins

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Een geweldige retraite voor gezinnen of groepen, We hielden van de indeling van het huis en de beschikbaarheid van een wasmachine, Het gedeelde zwembad was een bonus, hoewel het soms druk was, Over het algemeen een aangenaam verblijf omringd door de natuur

Hayot

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Een fantastische uitje! We hebben een heerlijk weekend doorgebracht bij Belvilla by OYO La Serena. Het huis was ruim en had alles wat we nodig hadden, inclusief een gezellige open haard die de avonden zo warm en uitnodigend maakte. Het gedeelde zwembad was een pluspunt, vooral na een dag van verkenning van het mooie natuurreservaat in de buurt. Ik beveel het van harte aan voor families!

Bogoczek

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Deze plek heeft zo'n sfeer! De uitzichten op de rivier zijn super ontspannend en de natuur eromheen is een hele sfeer, Perfect voor rustige wandelingen of gewoon om te relaxen bij het gedeelde zwembad, Ik ben ook behoorlijk obsessed met de gezellige open haard, die de avonden heel anders heeft gemaakt.

Guest

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Customer guestbook entry


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 306780

Laatst bijgewerkt: 25.04.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306780.htm


«Gezellig vakantiehuis met terras» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat