Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Villa in Salobrena bij Tropisch Zwembad &...

Max.  8   personen
243m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
3  Badkamer
Max. 8  personen
243m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV, open haard, zithoek, airconditioning), eetkamer(eettafel), keuken(waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, wastafel, toilet, bidet, airconditioning), toilet, wasruimte(wasdroger, wasmachine), serre/veranda, berging(strijkplank, strijkijzer))

Souterrain: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, airconditioning), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet))

buitenkeuken, garage, verwarming, terras, terras, dakterras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, parking, ligstoelen, ligstoelen, parasol, zwembad(privé), tennisbaan, kinderbed, kinderstoel, gezelschapsspellen

Deze fantastische villa in het Spaanse Salobreña beschikt over een heerlijk privézwembad en een gezellig terras. Met 4 slaapkamers en ruimte voor maximaal 8 personen is het ideaal voor een vakantie met een groot gezin.

Het verblijf ligt op 70 km van Granada en op 90 km van het populaire Málaga. De indrukwekkende grotten bij Nerja liggen op 33 km afstand en het centrum van Almuñécar bevindt zich op 12 km van de accommodatie. Een dagje skiën in de Sierre Nevada (99 km) behoort ook tot de mogelijkheden.

Het mooie vakantiehuis is voorzien an airconditioning en een verwarmd (optioneel) privézwembad. Je kunt genieten van een heerlijke brunch op het terras en de goed uitgeruste keuken biedt je de mogelijkheid om je kookkunsten te etaleren. Van de 4 slaapkamers zijn er 3 voorzien van een ensuite badkamer.

Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van DEPOSIT_AMOUNT_PLACEHOLDER aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.
Licentie- of registratienummer: VFT / GR /03192

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Garage
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras

Badkamer

Badkamer 3

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Rookmelder
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 2.4 kilometer

2.4 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer

Luchthaven 86 kilometer Granada

86 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Tennis

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed + Kinderstoel: gratis (op aanvraag).
Verwarmen zwembad: € 20/nacht.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Parkeerplaatsen 2


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


29 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

edwige lechenaud

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Prachtig huis met zwembad en zeer goed gelegen

Louise Philion

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Het is onmogelijk om naar het huis te gaan in de hoogste versnelling, de verkeerde kant op te gaan, dangeureux voor het hele strand of het eerlijke deel van de cursussen die zeer goed zijn

Hildebrand

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Deze villa is een verborgen juweel! Ze ligt op slechts een korte rit van het mooie Playa del Caletón, De oude stad in de buurt is charmant, met pittoreske winkels en heerlijke tapasbars, Het huis zelf was zeer comfortabel, schoon en goed uitgerust, We hadden ons geen betere vakantiebestemming kunnen wensen

Drikus

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Het pand was precies zoals beschreven: ruim en goed uitgerust. De airconditioning werkte goed, wat een zegen was tijdens de warme dagen. De barbecuefaciliteiten waren een leuke toevoeging voor onze avondbarbecues.

LUC

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Had een fantastische tijd met vrienden! De villa was enorm en het dakterras was perfect voor zonsondergang uitzicht. Alles was goed onderhouden en comfortabel. Het enige nadeel was de afstand tot het strand, maar een korte rit en je bent er. Al met al, zeer aan te raden!

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Neem contact op

Advertentienummer: 307011

Laatst bijgewerkt: 14.11.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/307011.htm


«Villa in Salobrena bij Tropisch Zwembad &...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 29 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit