Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Villa in Arenas met Uitzicht op Zee en...

Max.  6   personen
125m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
125m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(internationale zender(s)), eettafel, open haard, CD-speler, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. slaapbank), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, terras), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), wasmachine, verwarming(elektrisch))

buitenkeuken, verwarming(elektrisch, gas), terras(overdekt), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 8 x 4 m., geopend van Jan t/m Dec), kinderbed, kinderstoel

Vrijstaande villa gelegen in de heuvels bij Arenas, met een prachtig uitzicht op zee en de kustplaatsen Vélez-Málaga (11 km) en Torre del Mar. De villa is gelijkvloers en heeft een verzorgd interieur. Uiteraard is er een privézwembad met zonneterras en zijn er ligstoelen beschikbaar.

De villa is modern en licht ingericht en beschikt over een ruime, moderne keuken. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer met een douche in een ronde ruimte. De andere twee slaapkamers delen een badkamer. Het huis heeft een ruim terras en rondom het privézwembad is een terras met prachtig uitzicht.
Er loopt een mooi pad naar de top van de heuvel (1 km), waar de ruïnes van het kasteel van Bentomiz, een oud Moors fort, bewaard zijn gebleven. U kunt ook picknicken in de schaduw van de olijfbomen. In Algarrobo Costa (9 km) vindt u een breed strand en een lange boulevard om langs te wandelen. Winkelen kunt u in Torre del Mar (15 km), waar op donderdag een markt is, of natuurlijk in Malaga (45 km). Deze stad heeft een leuke winkelstraat in het levendige centrum en cultuurliefhebbers komen hier zeker aan hun trekken.

De weg naar Arenas is deels onverhard en deels verhard op de steilere stukken. Voorzichtigheid is geboden, vooral in het donker. De weg is daarom vooral geschikt voor mensen met een goede rijervaring. Niet geschikt voor mensen met hoogtevrees.

Belangrijke informatie over inchecken

Vanwege de wijzigingen die per 1 juli 2025 in de wetgeving voor vakantiewoningen in Spanje van kracht zijn geworden, zijn alle huiseigenaren verplicht om gedetailleerde informatie te verzamelen van inkomende gasten. Dit omvat de volledige namen, ID-nummers, adressen, geslacht en land van verblijf van elk lid van uw gezelschap.

Om een vlotte en tijdige check-in te garanderen, verzoeken wij u vriendelijk om deze informatie vóór uw aankomstdag door te geven aan de huiseigenaar of beheerder. U kunt de gegevens sturen via de e-mailadressen die op uw verblijfsbewijs staan.

Hartelijk dank voor uw medewerking en begrip.

Een borg van EUR 140,00 is vereist dichter bij uw incheckdatum. U ontvangt een aparte communicatie met de betalingslink. De borg zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of andere extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt. Een eventueel restant van de borg wordt binnen 21 dagen na het uitchecken terugbetaald.
Licentie- of registratienummer: VTAR/MA/02260

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard

Buitenshuis

Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche en ligbad

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig. Bedden opgemaakt bij aankomst.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).
Kinderstoel: gratis (op aanvraag).
Airconditioning: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Bedden opgemaakt bij aankomst
De laatste 2.8 km van de toegangsweg naar de woning zijn onverhard


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


63 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,1 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Merker-Sutic

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Een rustige retraite, Ruime en goed uitgeruste keuken maakte het koken aangenaam

PIAZZA

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Schoon, comfortabel en rustig, De villa had een heerlijke buitenruimte om te ontspannen, We vonden het gemakkelijk om de nabijgelegen attracties te verkennen, waaronder enkele geweldige lokale restaurants.

Collodet

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Ons verblijf bij Belvilla by OYO Vista Maravilla was gewoonweg magisch! Het uitzicht vanaf het terras is adembenemend, uitkijkend over de glinsterende zee en de pittoreske kustplaatsen. De villa is modern en goed uitgerust, met een ruime keuken die koken een plezier maakte. We hebben ontelbare uren doorgebracht met ontspannen bij het privézwembad, terwijl we van de zon genoten. Bovendien waren de paden in de omgeving die naar het kasteel van Bentomiz leiden een heerlijke avontuur. Ik raad deze plek ten zeerste aan voor iedereen die wil ontspannen in een serene omgeving!

Arta

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

We hadden een aangenaam verblijf in deze villa, Het interieur was schoon en comfortabel, met drie slaapkamers van goede grootte en ruime badkamers, De locatie is behoorlijk afgelegen, wat we waardeerden voor de rust en stilte, maar bereid je voor op wat rijden op de kronkelige wegen, Het was handig om de stranden en de lokale markten te bezoeken, die niet te ver weg zijn, Over het algemeen een goede plek voor gezinnen of groepen die op zoek zijn naar een ontspannen retraite

Higueras Lopez

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Een prachtige villa met alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. Het unieke ontwerp van de master slaapkamer was een leuke touch. Alleen een waarschuwing, de toegangsweg kan een beetje ingewikkeld zijn, dus rij voorzichtig!

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 307151

Laatst bijgewerkt: 15.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/307151.htm


«Villa in Arenas met Uitzicht op Zee en...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 63 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit