Terug
Zoeken

Villa in Arenas met uitzicht op zee

Max.  6  personen
130m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

3 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV(internationale zender(s), geen Nederlandse zender(s)), kachel(hout), zithoek, DVD-speler, CD-speler), keuken(eettafel, waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, terras), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), wasmachine, verwarming(vloerverwarming))

buitenkeuken, terras, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 8 x 4 m., geopend van Jan t/m Dec), kinderbed, kinderstoel

Deze comfortabele villa met 3 slaapkamers voor 6 gasten (3 tweepersoonsbedden) ligt in de heuvels boven Arenas en biedt rust, privacy en een adembenemend uitzicht op de Middellandse Zee en de vallei van Velez Málaga. Gasten kunnen ontspannen in het privézwembad of genieten van het terras met tuinmeubilair en een gasbarbecue. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een oven, magnetron, koffiezetapparaat, vaatwasser en koelkast. Vloerverwarming en een houtkachel zorgen voor warmte in de winter. Een kinderbedje en kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar. Er is gratis wifi en parkeergelegenheid op het terrein. Stranden liggen op 9 km afstand, golf op 13 km, en nabijgelegen steden bieden restaurants en winkels. De toegangsweg is 7 km lang, deels steil maar onlangs geasfalteerd. Als gevolg van wijzigingen in de wetgeving inzake vakantieverhuur in Spanje, die op 1 juli 2025 van kracht worden, zijn alle huiseigenaren nu verplicht om gedetailleerde informatie van aankomende gasten te verzamelen. Dit omvat de volledige namen, identiteitsnummers, adressen, geslacht en land van verblijf van elk lid van uw groep. Om een vlotte en tijdige check-in te garanderen, verzoeken wij u vriendelijk om deze informatie vóór uw aankomstdag door te geven aan de huiseigenaar of beheerder. U kunt de gegevens versturen via de e-mailadressen die op uw Ticket of Stay staan vermeld.
Licentie- of registratienummer: CR/MA/028087

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed

Buitenshuis

Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3tweepersoonskamer 3tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2 kilometer

Restaurant 2 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig. Bedden opgemaakt bij aankomst.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).
Kinderstoel: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Bedden opgemaakt bij aankomst


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


125 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Sylvan Tolsma

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Hele mooie villa met prachtig uitzicht. Hebben hier 10 dagen gezeten met 6 man. De weg er naar toe is wel een uitdaging, maar verder prima te doen.

Ronald Dees

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

A nice family home with a wonderful view!

Anita van Spijk

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het is een mooi huis met fantastisch uitzicht.

Daphne Rovers Rovers

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

LEES DIT GOED VOORDAT JE BOEKT, zeker als je met KINDEREN reist! Begin januari hebben wij via Belvilla dit verblijf geboekt. Uiteraard aangegeven dat we met 2 kinderen van 3 & 4 jaar iets willen boeken. El Kedel was dus een huis dat tevoorschijn kwam en sprak ons wel aan. Laten we beginnen met de communicatie met de contactpersonen, die is zeer summier en bijdehand. De weg erheen is zoals beschreven in andere recensies een enorme opgave. Nu ben ik een aardig ervaren chauffeur, maar ontspannen is de rit niet. Wij reden hier midden op de dag, dus hadden voldoende licht en waren nog niet vermoeid. We kunnen ons voorstellen dat je 's avonds na het eten, in het donker, deze rit echt niet wil maken. Eenmaal boven hadden wij alweer angst om naar beneden te moeten. Het kost je wat banden en een koppeling als je geen 4x4 hebt. Ook is het maar een paar km naar het dorpje (waar niets te doen is), maar over deze korte afstand doe je echt heel erg lang omdat het zo'n lastige weg is. Reken minimaal 20 minuten extra voordat je normaal kan rijden. Dan het grootste issue, de tuin met prachtig uitzicht over het dal vanaf het zwembad. Ja het uitzicht is prachtig, nee kindvriendelijk is het zeker niet! Onze kinderen zijn speels, actief en onderzoekend, maar een stap over de rand en ze belanden via de cactussen een aantal meter naar beneden. Voor ons was dit de druppel om direct bij aankomst een nieuw huis te boeken. We moesten de kinderen bijna opsluiten als we ze even niet in het oog konden houden. Het roepen en continue in de gaten moeten houden dat er niemand naar beneden rolt is zeker geen vakantie... We hadden dit uiteraard nagevraagd bij de contactpersonen, maar deze zagen geen problemen. Ook was er totaal geen begrip toen we hier melding van hadden gemaakt. De klacht uiteraard ook direct bij Belvilla weggelegd. Daar begrepen ze ons wel, maar konden niets doen... Het zwembad was niet erg schoon en de elektrische apparaten zijn gedateerd. Die ene nacht (van de 9) die we er hebben geslapen was wel prima, de bedden zijn fijn. Na het douchen van 3 volwassenen heeft de 4e wel koud water. Al met al hebben we tijdens dit korte verblijf erg veel meegemaakt wat zeker niet vakantie waardig is. Ook Belvilla heeft zich er makkelijk vanaf gebracht op dat moment. We hebben zojuist wederom een uitgebreide klacht ingediend bij Belvilla en zijn benieuwd naar de reactie. Voor dit geld zijn er tal van betere faciliteiten die veel meer vakantiegevoel geven, dus ons advies is om zeker verder te kijken. Doe er je voordeel mee. Via een andere bekende partij trouwens nog wel een heerlijk huis kunnen boeken.

Pieter Van Den Hende

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Een top zicht, unieke locatie Rustig gelegen

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 307152

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 307152

Laatst bijgewerkt: 22.08.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/307152.htm


«Villa in Arenas met uitzicht op zee» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 125 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat