Villa in Èze met verwarmd zwembad
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel), garage, toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet), wasruimte(wasdroger, wasmachine), berging, tuindeuren, tuin)
Op de 2e etage: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(flatscreen, digital, internationale zender(s)), eettafel, kachel, zithoek, DVD-speler, stereo-installatie, airconditioning), balkon, terras)
garage, campingbedje, tuindeuren, airconditioning, terras(privé, omheind, 80 m2), terras(privé), dakterras, tuin(privé, verlicht, 100 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, zwembad(privé, verwarmbaar, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), 6 x 3 m., geopend van Apr t/m Okt), tafelvoetbal, Zonnescherm
Deze charmante 2-onder-1-kap villa met kenmerken uit de jaren 20 ligt 200 m boven de zeespiegel en biedt daardoor een prachtig uitzicht op de Middellandse Zee. Bij helder weer kun je Corsica zien! De woning met dakterras en verwarmbaar zwembad heeft een fijne ligging en is ideaal voor vakanties met familie en vrienden.
Het verblijf aan de Franse Rivièra - Côte d'Azur ligt vlak bij het Nietzsche Pad waar je heerlijk kunt wandelen. Het middeleeuwse Èze-sur-Mer, met haar pittoreske smalle steegjes en bijzondere ligging bovenop de berg, ligt op ongeveer 250 m afstand. Vanuit de woning loop je direct, via het Chemin de Michel-pad, naar het Plateau de la Justice, met een spectaculair uitzicht op St. Jean Cap Ferrat, Nice, Antibes en Saint Tropez.
Het zwembad is verstelbaar en daardoor ideaal voor families met kinderen. Geniet van het mediterrane klimaat op de ligbedden rondom of steek organiseer een gezellige barbecue op het ruime dakterras met eettafel en uitzicht op de zee.
Het zwembad verwarmt ongeveer 4 graden, waardoor de watertemperatuur op koude dagen alsnog erg koud kan zijn.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Bus 0.3 kilometer
0.3 kilometer
20 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 23-07-2025
50 Beoordelingen
Totale beoordeling
SEVERS
Mooie plek, maar het zou iets meer keukenmateriaal kunnen hebben, zoals misschien extra keukengerei. De kamers waren echter comfortabel en de locatie was gewoon perfect voor dagtochten naar Nice en Monaco.
Ourahou
Het appartement was zeer aangenaam met zijn twee badkamers en zijn aparte slaapkamer. Het uitzicht vanuit de woonkamer en het terras was prachtig. De garage was een echte plus, want ergens anders parkeren zou moeilijk zijn geweest. De nabijheid van het station vergemakkelijkte de verplaatsingen naar Monaco.
Jabłoński
We genoten van ons verblijf, hoewel het zwembad vrij koud was naar onze smaak! De omgeving is adembenemend, en de middeleeuwse stad Èze is een must-see. De villa zelf had een gezellige charme, wat het een geweldige plek maakte om te ontspannen na een dag sightseeing.
Szalasny
De villa was super leuk en schoon, het uitzicht vanaf het terras is gewoon wauw! Het privézwembad was een hit voor de kinderen.
Kossler
De villa is een juweeltje! We vonden de vintage stijl geweldig en hoe gezellig het was. We hebben urenlang ontspannen bij het zwembad en gegrild op het terras. Het uitzicht op de Middellandse Zee is adembenemend!
Donega
Ottimo posto con tutto il necessario, Schoon, comfortabel en het verwarmde zwembad was aangenaam, ook al duurde het even voordat het opwarmde, Zeker een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
Ronco Lozano
Deze plek is een verborgen schat! Het uitzicht vanaf ons balkon was indrukwekkend, en we vonden het geweldig om naar Èze-sur-Mer te kunnen wandelen. De lokale eetgelegenheden waren fantastisch, vooral Da Rossana net om de hoek. Zeer aan te raden voor iedereen die de Côte d'Azur bezoekt.
Willy de Roos
Geweldig ruim huis met schitterend uitzicht op de zee. Drie slaapkamers, zwembad, alles met airco. Keuken goed geoutilleerd. Kortom, alles wat we nodig hadden voor een mooi verblijf op een rustige lokatie tussen Nice en Monaco. Beide steden zijn per trein eenvoudig te bereiken. We hadden geen auto bij ons, dus alles lopend gedaan. Supermarktbezoek kost dan ongeveer twee uur. Eerst lopen naar station en dan nog een halte met de trein. Het huis heeft wel veel trappen. Je moet goed ter been zijn.
Kerver
We hadden een geweldige verblijf! De locatie was perfect om Èze en de omliggende gebieden te verkennen, Het huis was ruim en goed uitgerust, Het enige nadeel was dat het zwembad op sommige dagen een beetje koud was, maar we hebben er nog steeds van genoten
Biezeman
Deze villa was ongelooflijk sereen, met veel ruimte voor iedereen en een ontspannende pool, Het uitzicht was pittoresk, Het diende als een perfect startpunt voor trips naar het strand, Monaco, Nice en het dorp Eze, Er was niets om niet leuk te vinden, Absoluut geweldig! ️
Visser
Locatie, schoon beddengoed (kussens, dekbedden en matrassen), zwembad, garage en een schitterend uitzicht!
bulant
We verbleven hier bijna een week. Het huis is fantastisch, gelegen op een helling, en erg ruim. Er is een garage/kelder die je vanaf de straat op de begane grond bereikt. Er is ook een appartement met een badkamer en toilet. Een smalle trap binnen (of een bredere trap buiten) leidt naar de begane grond. Er is een ruime badkamer met bad en douche, inclusief toilet, en twee slaapkamers. Er is ook een terras met een prachtig uitzicht op zee. Vanuit de hal leidt een lange trap omhoog naar de woonkeuken, waar een grote tafel, extra zitplaatsen en een tv staan. Er is een enorme koelkast met een ijsblokjesmachine en een terras met een fantastisch uitzicht. Vanaf hier kun je ook een buitentrap nemen naar het dakterras, waar je een fantastisch panoramisch uitzicht hebt. Het huis is geweldig, net als de verhuurder. De beheerder kan nog wel wat verbeteren, maar daar heb je niet veel aan. Het huis heeft een supersnelle glasvezelverbinding met gemeten snelheden van 750 Mbps down en 500 Mbps up. De wifi is uitstekend op de begane grond en de eerste verdieping; de kelder heeft nog potentie, maar mag wel verbeterd worden. De garage biedt ruimte voor fietsen en scooters, en zelfs een standaard auto tot ongeveer 1,70 m hoog kan er parkeren. Onze bus van 2 meter breed paste er niet in, maar er was parkeergelegenheid direct voor het huis. Het zwembad is klein maar indrukwekkend; het was echter perfect geschikt voor ons gezin, wat we erg op prijs stelden. We hadden een goede communicatie met de eigenaar. Bedankt, Frits, dat je ons je prachtige vakantievilla hebt toevertrouwd.
Vincent Bosma
Het huis heeft van alles maar is niet netjes afgewerkt en heeft achterstallig onderhoud. Vooral de badkamer op de eerste verdieping is slecht.
Anja Sprotte
De "moderne" villa was een oud huis. Het uitzicht op zee is fantastisch, het huis is over het algemeen groot, met een schoon zwembad, airconditioning in alle kamers en in Eze is het slechts 10 minuten lopen naar de zee.Helaas voldeed het helemaal niet aan onze verwachtingen. Gezwollen werkgaten in de badkamer en keuken, vuile en verstopte douche, een kamer op de begane grond die eigenlijk een donker keldergat is. Helaas helemaal niet wat er in de beschrijving stond.Klachten hielpen helemaal niet. Belvila doet alsof ze dood is Uit onderzoek bij de Amwalt blijkt dat er vaker aangifte wordt gedaan tegen Belvilla. Nu begrijp ik waarom, absoluut de laatste boeking op deze portal voor mij.
Adarsh Mehta
Wij komen hier altijd graag weer. Alles ging super. De verhuurder en beheerder zijn super aardig en altijd goed te bereiken als je vragen hebt. Heel erg bedankt!!
S%C3%B6ren B%C3%BCrkner
Zeer mooie accommodatie, zeer mooi ingedeeld, schoon en verzorgd, mooi zwembad.Heilid het uitzicht.
Adarsh Mehta
Geweldige villa op een geweldige locatie! Het zwembad is geweldig. Het huis is eenvoudig ingericht maar alles wat je nodig hebt is aanwezig. Rachid en meneer Goemann zijn super aardig en vriendelijk! We komen graag terug :)
Isabelle Van Cleemput
Beetje ontgoocheld over de properheid bij aankomst. Overal bladeren op de grond, keukendeuren plakken... Duidelijk een tijdje onbewoond geweest.
johan Loccufier
de aankomst was niet zo aangenaam, omdat we de contactpersoon niet konden bereiken(fout tel nr), en we 2 u op de stoep stonden. Wel zeer mooie villa! ik was wel even geschrokken hoe hoog boven de zee ze lag, had ik verkeerd ingeschat
Jörg Maier
Het was allemaal perfect!
van de velde
De locatie met een prachtig uitzicht op zee, het zonnige terras, het zwembad, het ruime huis en de moderne keukenfaciliteiten.
Visser
Locatie, schoon beddengoed (kussens, dekbedden en matrassen), zwembad, garage en een schitterend uitzicht!
Adarsh Mehta
Wij komen hier altijd graag weer. Alles ging super. De verhuurder en beheerder zijn super aardig en altijd goed te bereiken als je vragen hebt. Heel erg bedankt!!
S%C3%B6ren B%C3%BCrkner
Zeer mooie accommodatie, zeer mooi ingedeeld, schoon en verzorgd, mooi zwembad.Heilid het uitzicht.
Adarsh Mehta
Geweldige villa op een geweldige locatie! Het zwembad is geweldig. Het huis is eenvoudig ingericht maar alles wat je nodig hebt is aanwezig. Rachid en meneer Goemann zijn super aardig en vriendelijk! We komen graag terug :)
Isabelle Van Cleemput
Beetje ontgoocheld over de properheid bij aankomst. Overal bladeren op de grond, keukendeuren plakken... Duidelijk een tijdje onbewoond geweest.
Jörg Maier
Het was allemaal perfect!
van de velde
De locatie met een prachtig uitzicht op zee, het zonnige terras, het zwembad, het ruime huis en de moderne keukenfaciliteiten.
SEVERS
Mooie plek, maar het zou iets meer keukengerei kunnen hebben, zoals misschien extra bestek. De kamers waren echter comfortabel en de locatie was gewoon perfect voor dagtochten naar Nice en Monaco.
Ourahou
Het appartement was erg aangenaam met zijn twee badkamers en zijn aparte slaapkamer. Het uitzicht vanuit de woonkamer en het terras was prachtig. De garage was een echte plus, want ergens anders parkeren zou moeilijk zijn geweest. De nabijheid van het station vergemakkelijkte de verplaatsingen naar Monaco.
Jabłoński
We genoten van ons verblijf, hoewel het zwembad vrij koud was naar onze smaak! De omgeving is adembenemend, en de middeleeuwse stad Èze is een must-see. De villa zelf had een gezellige charme, wat het een geweldige plek maakte om te ontspannen na een dag sightseeing.
Szalasny
De villa was super leuk en schoon, het uitzicht vanaf het terras is gewoon wauw! Het privézwembad was een hit voor de kinderen.
Kossler
De villa is een juweeltje! We vonden de vintage stijl geweldig en hoe gezellig het was. We hebben urenlang ontspannen bij het zwembad en gegrild op het terras. Het uitzicht op de Middellandse Zee is adembenemend!
Donega
Ottimo posto con tutto il necessario, Schoon, comfortabel en het verwarmde zwembad was aangenaam, ook al duurde het even voordat het opwarmde, Zeker een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
Ronco Lozano
Deze plek is een verborgen schat! Het uitzicht vanaf ons balkon was indrukwekkend, en we vonden het geweldig om naar Èze-sur-Mer te kunnen wandelen. De lokale eetgelegenheden waren fantastisch, vooral Da Rossana net om de hoek. Zeer aan te raden voor iedereen die de Côte d'Azur bezoekt.
Kerver
We hadden een geweldige verblijf! De locatie was perfect om Èze en de omliggende gebieden te verkennen, Het huis was ruim en goed uitgerust, Het enige nadeel was dat het zwembad op sommige dagen een beetje koud was, maar we hebben er nog steeds van genoten
Biezeman
Deze villa was ongelooflijk sereen, met veel ruimte voor iedereen en een ontspannende pool, Het uitzicht was pittoresk, Het diende als een perfect startpunt voor trips naar het strand, Monaco, Nice en het dorp Eze, Er was niets om niet leuk te vinden, Absoluut geweldig! ️
Vincent Bosma
Het huis heeft van alles maar is niet netjes afgewerkt en heeft achterstallig onderhoud. Vooral de badkamer op de eerste verdieping is slecht.
Anja Sprotte
De "moderne" villa was een oud huis. Het uitzicht op zee is fantastisch, het huis is over het algemeen groot, met een schoon zwembad, airconditioning in alle kamers en in Eze is het slechts 10 minuten lopen naar de zee.Helaas voldeed het helemaal niet aan onze verwachtingen. Gezwollen werkgaten in de badkamer en keuken, vuile en verstopte douche, een kamer op de begane grond die eigenlijk een donker keldergat is. Helaas helemaal niet wat er in de beschrijving stond.Klachten hielpen helemaal niet. Belvila doet alsof ze dood is Uit onderzoek bij de Amwalt blijkt dat er vaker aangifte wordt gedaan tegen Belvilla. Nu begrijp ik waarom, absoluut de laatste boeking op deze portal voor mij.
johan Loccufier
de aankomst was niet zo aangenaam, omdat we de contactpersoon niet konden bereiken(fout tel nr), en we 2 u op de stoep stonden. Wel zeer mooie villa! ik was wel even geschrokken hoe hoog boven de zee ze lag, had ik verkeerd ingeschat
S%C3%B6ren B%C3%BCrkner
Zeer mooie accommodatie, zeer mooi ingedeeld, schoon en verzorgd, mooi zwembad.Heilid het uitzicht.
Anja Sprotte
De "moderne" villa was een oud huis. Het uitzicht op zee is fantastisch, het huis is over het algemeen groot, met een schoon zwembad, airconditioning in alle kamers en in Eze is het slechts 10 minuten lopen naar de zee.Helaas voldeed het helemaal niet aan onze verwachtingen. Gezwollen werkgaten in de badkamer en keuken, vuile en verstopte douche, een kamer op de begane grond die eigenlijk een donker keldergat is. Helaas helemaal niet wat er in de beschrijving stond.Klachten hielpen helemaal niet. Belvila doet alsof ze dood is Uit onderzoek bij de Amwalt blijkt dat er vaker aangifte wordt gedaan tegen Belvilla. Nu begrijp ik waarom, absoluut de laatste boeking op deze portal voor mij.
Adarsh Mehta
Wij komen hier altijd graag weer. Alles ging super. De verhuurder en beheerder zijn super aardig en altijd goed te bereiken als je vragen hebt. Heel erg bedankt!!
Vincent Bosma
Het huis heeft van alles maar is niet netjes afgewerkt en heeft achterstallig onderhoud. Vooral de badkamer op de eerste verdieping is slecht.
Jörg Maier
Het was allemaal perfect!
S%C3%B6ren B%C3%BCrkner
Zeer mooie accommodatie, zeer mooi ingedeeld, schoon en verzorgd, mooi zwembad.Heilid het uitzicht.
Adarsh Mehta
Geweldige villa op een geweldige locatie! Het zwembad is geweldig. Het huis is eenvoudig ingericht maar alles wat je nodig hebt is aanwezig. Rachid en meneer Goemann zijn super aardig en vriendelijk! We komen graag terug :)
Isabelle Van Cleemput
Beetje ontgoocheld over de properheid bij aankomst. Overal bladeren op de grond, keukendeuren plakken... Duidelijk een tijdje onbewoond geweest.
johan Loccufier
de aankomst was niet zo aangenaam, omdat we de contactpersoon niet konden bereiken(fout tel nr), en we 2 u op de stoep stonden. Wel zeer mooie villa! ik was wel even geschrokken hoe hoog boven de zee ze lag, had ik verkeerd ingeschat
Anja Sprotte
De "moderne" villa was een oud huis. Het uitzicht op zee is fantastisch, het huis is over het algemeen groot, met een schoon zwembad, airconditioning in alle kamers en in Eze is het slechts 10 minuten lopen naar de zee.Helaas voldeed het helemaal niet aan onze verwachtingen. Gezwollen werkgaten in de badkamer en keuken, vuile en verstopte douche, een kamer op de begane grond die eigenlijk een donker keldergat is. Helaas helemaal niet wat er in de beschrijving stond.Klachten hielpen helemaal niet. Belvila doet alsof ze dood is Uit onderzoek bij de Amwalt blijkt dat er vaker aangifte wordt gedaan tegen Belvilla. Nu begrijp ik waarom, absoluut de laatste boeking op deze portal voor mij.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Provence
Objectnummer: 307852
Laatst bijgewerkt: 26.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/307852.htm
«Villa in Èze met verwarmd zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 50 gegeven Beoordelingen.
en commissies
